Ile razy w tygodniu

  • Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Kiedyż codziennie po 2-3 razy… teraz? Haha… żrednia z ostatnich 3 miesięcy = 0. :((

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tranc Eye-bo jesteż sam czy bo się nie układa?!

    Ciężko jest podać przybliżoną liczbę bo…róznie bywa. Są tygodnie kiedy dużo czasu pochłania praca,nauka,inne obowiązki i brakuje sił-wieczorem po powrocie z treningu padamy na łóżko i chce się nam okropnie spać,jako,że wracamy z treningów późno (około 23:00) nieraz poprostu trzeba się kłażć,bo wiem,że Mój Mężczyzna wstaje wczeżnie do pracy a chcę żeby się wyspał…
    Nieraz ktoż z nas się gorzej czuje,nie ma nastroju czy poprostu jesteżmy po jakiejż sprzeczce-On nie lubi się godzić w łóżku-a szkoda 😈

    tak,wiec ciężko wyciągnąć konkretną liczbę-ja osobiżcie staram sie to robić jak najczęsciej w miarę możliwożci:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Każdy by chciał jak najczężciej 🙂
    U mnie niestety seksu zero, ale masturbuję się codziennie, przeważnie dwa, a czasem i trzy razy dziennie 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Każdy by chciał jak najczężciej 🙂
    U mnie niestety seksu zero, ale masturbuję się codziennie, przeważnie dwa, a czasem i trzy razy dziennie 😀

    😯

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Swoje potrzeby mam i muszę się jakoż rozładowywać

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Różnie 🙂

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Tranc Eye-bo jesteż sam czy bo się nie układa?!

    Jestem sam i zacząłem się dobrze prowadzić. Jednoczeżnie rozczarowują mnie coraz czężciej kobiety. Sam nie wiem co mam o tym myżleć… Niestety.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Mnie rozczarowują mężczyzni- co jakiegoż poznaje to c****, napaleniec, albo słaby w tekstach.

    Co do sexu- raz na tydzień, czasem dwa. Ale sex nie daje mi już takiej satysfakcji..

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie rozczarowują mężczyzni- co jakiegoż poznaje to c****, napaleniec, albo słaby w tekstach.

    Mnie rozczarowują kobiety, które tyle trąbią że chciałyby faceta pewnego siebie, kochającego, szanującego, uczciwego, dobrze wychowanego, czasem romantycznego, lubiącego spacery itd. itp. a potem zadają się z jakimż burakiem (który jest tego wszystkiego przeciwieństwem) tylko dlatego że pużcił jej tzw. „bajerkę”. 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie rozczarowują mężczyzni- co jakiegoż poznaje to c****, napaleniec, albo słaby w tekstach.

    Mnie rozczarowują kobiety, które tyle trąbią że chciałyby faceta pewnego siebie, kochającego, szanującego, uczciwego, dobrze wychowanego, czasem romantycznego, lubiącego spacery itd. itp. a potem zadają się z jakimż burakiem (który jest tego wszystkiego przeciwieństwem) tylko dlatego że pużcił jej tzw. „bajerkę”. 😉

    Cała prawda. Taki jeszcze tłucze kobietę po twarzy, a ona nie umie od niego odejżć

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Dlatego, że spotykam samych idiotów- włażnie zwątpiłam w mężczyzn. Każda chce kochającego, pewnego siebie i czarującego. Ale coraz wiecej facetów jest zniewieżciałych, niezaradnych, nadgorliwych, bądź napalonych.

    Nie mówie, że nie istnieją cudowni faceci. Mówie, że ostatnio co jakiegoż poznam to jest wiekszym kretynem. Kiedyż mnie ciagnelo do idiotów, teraz zdaje sobie sprawę, że to do niczego nie prowadzi. Potrzebuje kogoż, kto będzie miał jaja, przy kim bede bezpieczna i zarazem szczesliwa.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Zniewieżciali – nie każdy jest metroseksualistą.
    Niezaradni – ciekawe, bo coraz więcej facetów (i ogólnie) ludzie coraz lepiej zarabia i coraz czężciej wykonuje zawody, które wczeżniej były tylko dla wąskiej garstki. Coraz więcej osób zakłada swoje własne firmy. Moim zdaniem niechybione

    dustin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Autor tego tematu robi jakąż ankietę na temat ile razy w tygodniu kochają się Polacy? 😉

    eliza_eliza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    w jakims raporcie przeczytalam, ze srednio Polacy uprawiaja sex 1 raz w miesiacu!!! szok

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ile razy w tygodniu"

Przewiń na górę