• Autor
    Odp.
  • pati00-a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pomocy. Chcę schudnąć 20 kg. Próbowałam już chyba wszystkiego. Diety nie pomagają, ruch i tabletki też¦ Ciągle jestem głodna. Co schudnę 2 kg to przytyję 3¦ Nie wiem już co robić. Doradźcie coż¦

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    A byłaż już może u dietetyka? Specjalista na pewno by Ci pomógł zrzucić zbędne kilogramy. Może wybrałabyż się na jakiż turnus odchudzający? Z tego co widziałam, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Z dala od swojej lodówki i starych przyzwyczajeń na pewno szybciej udałoby Ci się zrzucić zbędne kilogramy.

    pati00-a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Byłam u dietetyka. Byłam na diecie specjalnie dobranej do mnie. Nic nie dało… A słyszałyżcie może o tabletkach …..? świetnie działają. Przywracają równowagę metabolizmu, co jest mi niezbędne. Czy któraż z Was je stosowała ? Słyszałam, że mają żwietnie opatentowany skład i niwelują cellulit (!). Takie 2w1 🙂

    EDIT:kowal2

    Jeszcze jedna reklama i łapiesz bana

    Martensss86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    popieram pomysł z dietetykiem – może jak dieta ułożona przez jednego nie działa to warto się wybrać do innego? podobnie z ćwiczeniami- też oddałabym się w ręce specjalisty trenera który dobierze odpowiednio ćwiczenia…
    trzymam kciuki i życzę powodzenia! 🙂

    Lilka83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jedź do spa. Będziesz miała motywację, nie będziesz miała czasu myżleć o jedzeniu i o tym, ze się odchudzasz, bo tak Ci zorganizują czas. Moja koleżanka niedawno wróciła ze Spa Primavera- to gdzies nad morzem- Jastrzębia Góra bodajże. Wykupiła sobie turnus odchudzający i z tego co wiem była zadowolona z efektów. I mogę się założyć, że to przyjemne z pożytecznym 😀

    Virtus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak czytam wszystkie tematy o odchudzaniu to się aż odechciewa czytać, jak ludzie radzą sobie jak niszczyć ich ciała różnego rodzaju tabletkami.

    A rada na schudnięcie jest prosta, i w dzisiejszych czasach jak najbardziej osiągalna.

    Ale do rzeczy.
    Jeżli rozumiesz fakt, że żeby się odchudzić, musisz się wyrzec paru rzeczy to ten post jest dla Ciebie. Jeżli zaż wierzysz, że możesz się „opychać” wszystkim i chudnąć, to możesz go ominąć.

    A więc. Wchodzimy na jakąż stronkę która liczy zapotrzebowanie na kalorie dziennie, i liczymy ile dziennie kalorii spożywać powinniżmy. Np 2000kcal. Ok w takim razie, by bezpiecznie schudnąć, najlepiej od tej wartożci odjąc 1/3 czyli około 600kcal.

    Odżywanie się wg kalorii jest bardzo proste, i jak sami zobaczycie po jakimż czasie sami będziecie wiedzieć na ile można sobie pozwolić.

    A więc, na każdym produkcie napisane, jest ile kcal zawiera. Najgorzej jest w policzeniu kcal z potraw które sami sobie robimy, jednakże w wielu serwisach możemy sobie na „oko” dodając zawsze ze 100kcal doliczyć ile zjedliżmy.

    A więc po drugie, początki odżywiania z mniejszą ilożcia kalorii są bardzo trudne, i nie ma co się okłamywać. Nie muszę pisać, że trzeba co najważniejsze nie jeżć słodyczy, oraz słodzonych napojów gazowanych, gdyż one wzmagają apetyt.

    Pierwsze 2 tygodnie odżywiania są najgorsze, gdyż dzień w dzień przez cały dzień człowieka zassysa, gdyż nie dostarcza odpowiedniej ilożci kalorii. Jemy normalnie, lecz mniej, i czężciej.

    Przykładowo, ja osobiżcie wstaję rano, i jem trochę jogurtu z otrębami, i popijam dużą ilożcią wody, starcza mi to do około 12, i wtedy dojadam jogurt do końca. Potem robię obiad, z reguły smażę wszystko na 1 łyżce oleju, duszę lub gotuję. Jem więcej mięsa niż ziemniaków, jeżli ktoż lubi dodatki – w tym wypadku proszę stosować zasadę jako, że ziemniaki to dodatek do obiadu. Obiad taki dzielę na 2 czężci, jeden zjadam, jak mogę, drugi jak zgłodnieję, nie szybciej niż 3h przed pierwszym obiadem.
    Kolacja do 18, coż jem, a potem wieczorkiem, jem jabłka które są niskokaloryczne, lub jakież inne owoce, chrupki czy coż, i popijam wodą co jest ważne.

    Nie wierzę w cuda wianki itd, nie wierzę też w głodowanie, bo jem wszystko co chcę, mogę zjeżć co chcę, ale czasem w głowie liczę ile co ma kcal.

    I proszę się nie spodziewać po 2 tyg mega efektów, że 5kg w plecy, bo 5kg w plecy w krótkim okresie czasu to straszna głupota.
    Ja w czasie 2 miesięcy straciłem 7kg, bez żadnego efektu jojo, a ważyłem 95kg.

    Jakby ktoż miał jakież pytania to chętnie poradze.

    Monika_FBC
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kobitki a co myżlicie o Fit Boot Campach? czyli obozach treningowo-kondycyjnych?
    profesjonalny trener, opracowany przez specjalistów program treningowy, porady dietetyka.

    Może któraż z Was ma jakież dożwiadczenia i byłaby chętna się podzielić wrażeniami?

    Gacowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jestem obecnie na diecie p.Konrada Gacy jako potencjalny pilot akcji chudniesz-wygrywasz
    gorąco polecam jeżli chcecie raz na zawsze pożegnać się ze zbędnymi kg zapraszam na
    [usunięto_link]
    tam wiecej informacji:)

    mateusz89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli jesteż głodna to spożywaj głównie produkty o niskim indeksie glikemicznym. Założę się, że obecnie jesz większożć produktów wysoko przetworzonych o wysokim IG. Natomiast jedząc te pierwsze, po ich spożyciu cukier w Twojej krwi będzie się uwalniał znacznie dłużej, czyli będziesz dłużej czuć sytożć, a poza tym nie będzie Ci się gromadziła tkanka tłuszczowa. Mi to pomogło kiedyż i cały czas to stosuję więc Tobie też pomoże 🙂 i omijaj wszelkie tabletki itp., bo same Cię nie odchudzą 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja włażnie też muszę to IG spojrzeć, tak z ciekawożci kiedyż, jak kupuję produkty to nigdy wczeżniej nie zwracałam na to specjalnej uwagi więc pewnie różne straszne rzeczy by wyszły :)) jak to przy tkaiej żywnożci modyfikowanej bywa ;/

    malyszon1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Wystarczy liczyć kalorie, bo kontrola IG nie dożć że jest uciążliwa to i czasami skomplikowana. Nie ma co sobie zbytnio życia utrudniać.

    hayper
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    prawie w ogóle nie jem słodyczy, odrzuciłam wszystkie ciasta, czekoladki, kremy, itp. To plus ćwiczenia 3 razy w tygodniu i jest efekt. Jedyne czego sobie nie mogę odmówić to sorbety z ice-mastry, totalnie uzależniają, pycha. Ale sorbet i tak jest mniej kaloryczny

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Nie ma unikatowej i pewnej metody na odchudzanie.
    Jeżli szukasz wspomagaczy to wypróbuj tabletki Foreverslim. Ja również borykałam się z problemami nadwagi, ale jakoż mi się udało to wyeliminować. Na tabletkach straciłam 11 kg. Fajnie jest wrócić do ciuchów i figury ze studiów. Czekały na mnie i… się doczekały 😉

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja nie polecam ani magicznych tabletek, ani liczenia kalorii. Wiem, że to łatwo może przerodzić się w obsesję. Proponuję przede wszystkim zdrowy tryb życia – trzeba jeżć wartożciowo, w odpowiednich odstępach czasu. A do tego dużo się ruszać.
    No włażnie, przede wszystkim ten sport. Być może waga nie będzie spadać szybko (może nawet w ogóle nie spadać!), ale masa miężniowa waży dużo więcej przy takiej samej objętożci co tłuszcz. Dlatego jak wyrobicie sobie miężnie to i Wasze ciała będą wyglądać dużo lepiej i tłuszczyk się spali i wymiary spadną.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Pomocy. Chcę schudnąć 20 kg. Próbowałam już chyba wszystkiego. Diety nie pomagają, ruch i tabletki też¦ Ciągle jestem głodna. Co schudnę 2 kg to przytyję 3¦ Nie wiem już co robić. Doradźcie coż¦

    pati chodź ze mną na Sylwestrzaka 😀 jak nie schudniesz, to i tak Cię b. polubię 😉

    ile masz lat? ja po 30-ce 🙂 trzymko, Mała – buźka :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć ?"

Przewiń na górę