jak skleić buty?

  • Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jak skleić buty? Mam jedną ulubioną dosyć droga parę butów sportowych, w weekend jedziemy pospacerowac w góry i chciała te buty naprawić bo sprawdzone i wygodne.

    oetadam
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam! Emila22, zachęcam Cię zatem do wypróbowania kleju TADAM®, który jest przeznaczony głównie do butów sportowych (inne także pomoże skleić). To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

    Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

    Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jak powinnam buty przygotowc do klejenia? czy jedna tubka wystarczy mi na sklejenie pary butów?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Na pewno. Ja już nawet 2 pary nim skleiłam, a w ciąż mam trochę. Zależy od tego jak dużo powierzchni masz do sklejenia.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jak ten klej przechowujez? Nie chciałabym żeby mi zasechł bo pewnie jeszcze nie raz się przyda

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Najlepiej kupic za kilka zł zwykly klej do butow w tubce, po nalozeniu przycisnac sklejane miejsce czyms ciezkim i tak zostawic na kilka godzin. Tubke zakrecasz i masz na przyszlosc.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    emila22, po prostu wyczyściłam końcówkę, żeby się nie zakleiła, zakręciłam i trzymam w szafce.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    świetny ten klej, koszt groszowy a buty jeszcze pewnie długo posłużą. Nie lubię wyrzucac całkiem sprawnych rzeczy i bliska mi idea no waste, dlatego tym bardziej ię cieszę.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    To fakt, mnie też denerwują te góry śmieci i wyrzucanie wszystkiego, co jest chociaż minimalnie zepsute. Wolę naprawić, zwłaszcza, ze koszt w porównaniu do nowych butów, znikomy

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Kupujesz klej do butów, oczyszczasz odklejone miejsce, nakladasz klej, ściskasz buta czymś ciężkim, zostawiasz na kilka godzin. Voila.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nawet nie trzeba ściskać na kilka godzin, klej tadam bardzo szybko schnie.

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A jaki klej do butów jest najlepszy? Czy mogę skleić buty superglue?

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Owszem, ale licz się, że on może spalić materiał. Sandałki za 15 zeta tak, ale dobre buty to lepiej do szewca

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no ja bym do szewca poszła, zdecydowanie.

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Z tego co wiem to jest zakaz wstawiania linków na forum

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak skleić buty?"

Przewiń na górę