• Autor
    Odp.
  • Qurka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Jesli chodzi o motywację to dużo w tej kwestii może zdziałać mąż / chłopak, warto zacząć się wspierać w tym elemencie. Zreszta to chyba przyjemne – biegnąc z rana we dwoje 😀

    Wsparcie faceta jest bezcenne, mój co prawda ze mną nie biega ale wygasza moje potrzeby zeżarcia tabliczki czekolady kiedy mam @. Strasznie mnie to wkurza i walczę z tym ale same wiecie jak to jest. Co, więcej dumna jestem, że założyłam plan i od poniedziałku go skrupulatnie realizuje, a mianowicie dieta 36s i rowerek stacjonarny 1h dziennie. W ogóle to zauważyłam, że jak się jest na diecie to bardzo fajnie można kontrolować wydatki na jedzenie. Też tak macie ?

    ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja sie odchudzam tydzien i jestem 5 kg do tylu. Tez bylam taka osoba ze jadla ciagle slodycze poprostu zstapilam je owocami ale ich tez za duzo nie mozna jesc bo zawieraja naturalny cukier. Moja dieta jest bardzo prosta i nie chodze glodna. Polega ona na tym ze odstawilam slodkosci, fast food itp. pije bardzo duzo wody zdaza sie ze 4 litry dziennie i zielona herbata, bialy chleb zastapilam ciemnym i tak jem nie wiecej niz 3 kromki dziennie z warzywkami sezonowymi najczesciej jest to pomidor ogorek rzodkiewka itp. nie cwicze ale staram sie znajdowac jakies zajecie w domu gdzie sie ruszam np odkurzanie sprzatanie podworka itp zawsze jakis ruch jest a i zapomnialam moje sniadanie wyglada tak ze kupilam sobie jogurt naturalny 0% tluszczu i bez cukru i jem z musli moje posilki sa w odstepach nie mniej niz 3 godz od 18 nic juz nie jem tylko pije wode ale herbate zielona ewentualnie czerwona. Mój facet schudl w ciagu pol roku 20 kg tylko ze chodzil codziennie na basen

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    No ja włażnie też jem co 3 godziny małe porcje. Metabolizm od razu przyspiesza.

    Basen… mam wrażenie, ze facetom po prostu łatwiej jest na niego chodzić. Wiadomo odpada przynajmniej półgodzinne suszenie włosów, golenie itp… ://

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zawsze podziwiałam ludzi, którzy mają tyle samozaparcia, żeby być na diecie…
    Ja szczerze mówiąc 80% mojej diety mogłabym zastąpić owocami i warzywami, ale jak idę do sklepu i widzę ceny to mi się odechciewa 🙁

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Cebula zgadzam się w 100% ceny warzyw, owoców i wszystkiego co zdrowe są po prostu kosmiczne. Kiedyż bogaci byli pulchni, teraz chyba jest na odwrót :/

    k1amis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Rozglądanij się wżród znajomych, na pewno zauwazysz że komus udało się schudnąć, no to Ty bys nie potrafiła?
    Rywalizacja od zawsze mnie motywowała :]

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    ale kto?

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja mam prosty sposób, na lodówce powiesiłam zdjęcie, na którym naprawdę wyglądam grubo 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Najlepszym sposobem są niedopinające się guziki i zamki błyskawiczne;)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepszym sposobem są niedopinające się guziki i zamki błyskawiczne;)

    abo spodnie, które zatrzymują się w połowie ud 😆

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jak dla mnie, to najwazniejszy jest ruch… wiadomo, ze nie mozna zywic sie tylko slodyczami, ale ruch to podstawa! A jesli chodzi o posilki, to jesc czesto, lecz male ilosci… 🙂 no i ograniczyc slodkosci.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mobilizacją mogą być piękne, ale za małe ciuchy z własnej szafy 😉

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Wyobraź sobie siebie po tym jak już schudniesz, jak będzie wyglądała i co czuła i z tej pozycji napisz do siebie list, dlaczego warto to zrobić, jak pokonać brak motywacji, jak będziesz się czuła jak już to zrobisz. Ta metoda motywacji jest bardzo dobra

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Zwykle najbardziej mobilizuje nas to, w co poza energią musimy włożyć trochę żrodków finansowych;) myżlałaż o karnecie na siłownie, ale tak od razu na trzy miesiące albo o wczasach odchudzających?;)

    ania2000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A ja uważam, że poza silną wiarą i wszelkimi wyrzeczeniami ważne jest po prostu dobranie diety własnych upodobań Ja doskonale radziłam sobie z dietą bezwęglowodanową¦ Sałatki, chude mięsko, serki były przepyszne i praktycznie bez węglowodanów i cukrów. P 3 miesiącach — minus 8 kilo. Pięknie!!! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zmobilizować się do odchudzania?"

Przewiń na górę