• Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Czy ktoż zna fajne zajęcia jogi w Krakowie?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja niestety nie, ale koleżanka mojej mamy chodzi na Jogę, zapytam i dam znać.

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Bardzo Ci dziękuję 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    podobno na debnikach jest super, takie kraza opinie, niestety sama nei probowalam:(

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    no coz wydaje mi sie ze to nie jest miejce na reklame tylko na komenatarze osob ktore moga sie podzielic swoimi doswiadczeniami z kursow.

    Wracajac do pytania, slyszalam ze jest jakas bardzo dobra szkola na ul.Grodzkiej. ja sama trafilam na zajecia na Florianskiej, lecz po pierwszych zrezygnowalam, poniewaz prowadzacy sprawial wrazenie ze ta joga nic mu nie dala i napewno jeszcze nie osiagnal oswiecenia 😉

    agta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja byłam na zajęciach w Yoga International. W tym tygodniu też się wybieram. 😀

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    reklama goni reklame. 1 post tej pani 🙂 na tym forum. wlascicielka? 🙂 wiem, troche sie czepiam ale takie podchody mnie wkurzaja

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Na Ruczaju, też jest dobra joga

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    tej pani co reklamuje ananday nie polecam sluchac. slyszalam o tej szkole mnostwo fatalnych opinii. takze odradzam wybieranie sie w to miejsce.

    MariaMaria
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jeżli już o jodze mowa -Nigdy nie bylam zaawansowana w tym – ale widocznie samozapal nie wystaczył.

    Słyszałyżcie może albo uczestniczycie w zajęciach z Body Art? – ja zaczelakm kilka tygodni temu i powiem Wam ze są BOSKIE 🙂

    woonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    dreptam sobie do anandy i uważam, ze jest swietna. tylko trzeba sie zastanowic co kto czego potrzebuje. czy interesuja nas cwiczenia i rozciagania, czyli joga dla europejczyków (wtedy trzeba sie zapisac do szkoły z metoda Ieengara), czy preferujemy wnikniecie w kulture wschodu (metoda wg Shivanandy, która jest stosowana włażnie w anandzie i w szkole na ul. friedlajna jesli chodzi o kraków). w ogóle to polecam przeczytac ksiazke mircea eliade na temat jogi, zawsze to dobrze wiedziec na jaka sciezke się wchodzi…

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    czeżć:
    ja ćwiczę jogę metodą iyengara. świetnie modeluje sylwetkę i uspokaja umysł, bo koncentruje się na detalach. Bardzo ważne jest jak ćwiczysz, czy starasz się robić dokładnie 🙂 odchudza! i prostuje. Ja jestem z Wieliczki i tu mam swoją szkołę (jakbyż chciała to dam Ci kontakt) ale że pytasz o Kraków, to polecam Krakowskie Warsztaty Jogi na Józefitów. Bardzo dobra i polecana szkoła!

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    a czy to prawda ze joga pomaga na migreny? generalnie nie ma na to sposobu, a joga podobno wpływa jakoż pozytywnie. ktoż wie coż na ten temat?

    vinyasajoga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    sam nie cierpię na migreny, ale kilku moich uczniów twierdziło, że faktycznie pomaga na migreny

    pozdr.
    M.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    sam nie cierpię na migreny, ale kilku moich uczniów twierdziło, że faktycznie pomaga na migreny

    pozdr.
    M.

    Dzięki za odpowiedź:) Ja już nie wiem jak mogę sobie pomóc

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joga w Krakowie"

Przewiń na górę