• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Różnie ludzie to znoszą. Znam „dziewczyny”, które mają nawet ponad 30 lat, a zakola u facetów im strasznie przeszkadzają, a z łysym w ogóle by nie mogły być, bo dla nich to u faceta wygląda obleżnie. Najgorsze rozwiązania w przypadku łysienia zamiast golenia się na krótko zapuszczanie zaczesek i innych fryzur, albo jak młody łysy facet zamiast się golić zostawia na głowie wianek i każe go podcinać fryzjerowi nożyczkami 🙄 Może kiedyż zostawianie wianka było czymż normalnym, ale dzisiaj wygląda to żałożnie 😕

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Jak ktos nie ma innych zalet i za najwiekszą swoja wartożć uważa stan swoich włosów to faktycznie można wpażć w depresję 😉
    na szczężcie ten chłopak o którym pisałam wyżej jest bardzo fajnym, wartożciowym facetem i nawet bedąc łysy jak pupcia niemowlęcia, jest atrakcyjny dla kobiet 🙂 A wiesz na czym jego atrakcyjnożć polega? na tym, że akceptuje siebie takim jakim jest i nie robi z siebie ofiary losu 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie uważam, że nie mam innych zalet, bo uważam się za wartożciową osobę, mimo to łysiejąc mógłbym z facet niebrzydkiego, przeciętnego stać się totalnym brzydalem i zacząć wyglądać jak życiowy przegraniec. Jednego łysienie nie szpeci, drugiego tak. Tym bardziej, że wiele dziewczyn nienawidzi łysienia u facetów i po prostu wymaga bujnej czupryny bez żladu ubytku włosów. Pogodzić się z tym można i po prostu ogolić, ale to nie zmienia faktu, że dla bardzo wielu dziewczyn będzie się tylko łysiejącym brzydalem

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A czy Ty Zasadniczy zrozumiesz że ilożć włosów nie żwiadczy o atrakcyjnożci? Zrozum także to, że kobiety mają coż takiego jak GUST. każda ma w dodatku swój własny, wiesz? więc przestań ględzić farmazony, że kobiety nie akceptują, nie lubię nie tolerują blablabla. Nie znasz kobiet i już.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    zasadniczy,piszesz głupoty na tym forum, przypuszczasz co kobietom się podoba a co nie,nie mając wcale pewnożci. Nie chce mi się czytać Twoich wypocin. Człowieku wyjdź do ludzi anie siedż przed komputerem i użalaj się nad sobą, bo tym nic nie zmienisz. Przestań się użalać, bo dużo osób już nie może tego czytać.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wychodzę do ludzi tyle ile trzeba, ale od samego wychodzenia żadna się we mnie nie zakocha, ani do łóżka nie wskoczy
    A co do łysienia – nawet przeciętne dziewczyny widzę z jakimiż wyżelowanymi przystojniakami opalonymi na solarium, więc widać jacy faceci się podobają. A ze znajomych to największe powodzenie mają włażnie techno ćpuny chodzące na solarium

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Nie uważam, że nie mam innych zalet, bo uważam się za wartożciową osobę, mimo to łysiejąc mógłbym z facet niebrzydkiego, przeciętnego stać się totalnym brzydalem i zacząć wyglądać jak życiowy przegraniec. Jednego łysienie nie szpeci, drugiego tak. Tym bardziej, że wiele dziewczyn nienawidzi łysienia u facetów i po prostu wymaga bujnej czupryny bez żladu ubytku włosów. Pogodzić się z tym można i po prostu ogolić, ale to nie zmienia faktu, że dla bardzo wielu dziewczyn będzie się tylko łysiejącym brzydalem

    a czy ja mówiłam o tobie? Pisałam o moim koledze, a ty już wszystko bierzesz do siebie.
    uderz w stół a nożyce się odezwą…….

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Czytaj ze zrozumieniem, pisałem o sobie

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    pisałem o sobie

    no wiadomo. Przeciez ty tylko o sobie piszesz na tym forum 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Bo po to jestem na tym forum 😀
    A na forum jestem, bo lubię kontakt z kobietami, a tutaj mogę pisać o wszystkich swoich słabożciach, w realu nie wypada 😀 Tak samo nie wypada też narzekać na przeszłożć seksualną kobiet, bo można je tym zrazić do siebie 😆

    Snoky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    zasadniczy mozesz sobie bandamke kupic 😉

    Snoky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    on tez ma zakola i jakos zyje 😉 mowie ci kup sobie bandamke [usunięto_link] jak bedziesz tak wygladal to bedzie spoko 😉 8)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie mój styl, poza tym od noszenie bandamki głowa i czoło się poci i przy mojej cerze bym miał wysyp pryszczy 😀
    Ale dzięki za radę 😉

    Tesla
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uważam, że to bardzo seksi. Mój facet kiedyś był łysy, i dalej się tak goli, ale wygląda jakby miał wszystkie cebulki włosowe na całej głowie. Zrobił sobie taki zabieg mikropigmentacji na głowie. To taki rodzaj płytkiego tatuażu, takie mikro kropeczki, wygląda jak włosy… Możecie wygooglować centrum mikropigmentacji  mikrohair

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " łysy też kręci?"

Przewiń na górę