moj facet sklamal

  • Autor
    Odp.
  • Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    Jestem z Robbertem od 3 lat i bardzo go kocham. W ten weekend mielismy niestety bardzo przykre zajscie. Znalazlam w jego mailu ze niedlugo spotyka sie z kolezanka na maraton harrego pottera. W sumie nie mialabym nic przeciwko gdyby mi o tym powiedzial ale ze nigdy o tym nie slyszalam to wydalo mi sie to dziwne. Nie bezposrednio probowalam go wypytac jakie ma plany na tamten tydzien, kiedy sie spotyka z ta kolezanka itepe. Nic nie powiedzial, zadnych planow, jeszcze nie wie co bedzie robil. W zywe oczy mi klamal. W koncu powiedzialam ze wiem o tym to tylko powiedzial ze nic miedzy nimi nie ma, ze powiedzialby mi kiedys przy dogodnej okazji i ze mnie kocha. Ja mu nawet wierze ale jak mam dalej spotykac sie z facetem ktory kilkkrotnie sklamal bez mrogniecia okiem?! Jak mam mu teraz wierzyc???
    Czy to jest powod do rozstania?

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Wg mnie taka sytuacja nie jest powodem do rozstania. szczególnie zrywanie 3-letniego związku jest trochę bezsensu. Ale to rozmowy na ten temat jest… Nie wiem dlaczego nie chciał Ci powiedzieć, że idzie z koleżanką do kina i musiał czekać na „dogodną okazję”. Ale ja tak robiłam w związkach, gdzie wiedziałam, że ta druga osoba jest zaborcza i zazdrosna. I że mimo iż nie ma w tym nic wielkiego, to będzie widziała w tym problem. Albo jeżli to nie do końca było zwykłe spotkanie, ale mogło nosić znamiona randki. Na przykład wiedziałam, że się kumplowi podobam. Nie chcę osądzać ani nic sugerować, ale na pewno warto na ten temat pogadać. Nie osądzaj go od razu, nie zarzucaj, że Ci skłamał. Spytaj dlaczego potrzebował to ukryć.

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Wg mnie taka sytuacja nie jest powodem do rozstania. szczególnie zrywanie 3-letniego związku jest trochę bezsensu. Ale to rozmowy na ten temat jest… Nie wiem dlaczego nie chciał Ci powiedzieć, że idzie z koleżanką do kina i musiał czekać na „dogodną okazję”. Ale ja tak robiłam w związkach, gdzie wiedziałam, że ta druga osoba jest zaborcza i zazdrosna. I że mimo iż nie ma w tym nic wielkiego, to będzie widziała w tym problem. Albo jeżli to nie do końca było zwykłe spotkanie, ale mogło nosić znamiona randki. Na przykład wiedziałam, że się kumplowi podobam. Nie chcę osądzać ani nic sugerować, ale na pewno warto na ten temat pogadać. Nie osądzaj go od razu, nie zarzucaj, że Ci skłamał. Spytaj dlaczego potrzebował to ukryć.

    A tak swoją drogą teraz myżlę sobie. Jak to „znalazłaż w jego mailu”? Czytasz jego maile? Zaczynam się skłaniać ku pierwszej opcji…

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Wg mnie taka sytuacja nie jest powodem do rozstania. szczególnie zrywanie 3-letniego związku jest trochę bezsensu. Ale to rozmowy na ten temat jest… Nie wiem dlaczego nie chciał Ci powiedzieć, że idzie z koleżanką do kina i musiał czekać na „dogodną okazję”. Ale ja tak robiłam w związkach, gdzie wiedziałam, że ta druga osoba jest zaborcza i zazdrosna. I że mimo iż nie ma w tym nic wielkiego, to będzie widziała w tym problem. Albo jeżli to nie do końca było zwykłe spotkanie, ale mogło nosić znamiona randki. Na przykład wiedziałam, że się kumplowi podobam. Nie chcę osądzać ani nic sugerować, ale na pewno warto na ten temat pogadać. Nie osądzaj go od razu, nie zarzucaj, że Ci skłamał. Spytaj dlaczego potrzebował to ukryć.

    A tak swoją drogą teraz myżlę sobie. Jak to „znalazłaż w jego mailu”? Czytasz jego maile? Zaczynam się skłaniać ku pierwszej opcji…

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Coż mi przeglądarka zawisła i wysłała posta 3 razy. Przepraszam 😉 Wywalcie te kopie niepotrzebne 😉

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    ok. nie czyta sie cudzych rzeczy – przerabiamy to w osobnym wątku 😉

    ale co to za koleż ktory umawia się z jakas laska na cala noc do kina? hymm…
    szczerze mowiąc sama bym sie na takie cos nie zgodzila. przy okazji jeszcze klamstwo.
    jasne ze nie jest to powod do zakonczenia zwiazku, ale zastanow sie co czujesz, czego oczekujesz i mu to użwiadom.

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Dla mnie to troche dziwna sytuacja. Nie mówię, że musiał zrobić to celowo, ale wypadałoby Cie wczeżniej poinformować. Oczywiżcie nie jest to powód do rozstania, ale musisz być bardziej uważna. Poproż go by następnym razem powiedział Ci jeżeli będzie miał takie plany to nie będziesz miała podstaw żeby go o cokolwiek posądzać.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Weźcie trochę wyluzujcie. Widocznie wiedział jak zareagujesz, sama widzisz,że już zastanawiasz się nad rozstaniem, przesada.

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    1) Nie powinnaż mieć pretensji do Niego, że się umówił na maraton z koleżanką – może wie, że Jej się na pewno spodoba, a Ty nie przepadasz za Potter’em, a miał chęć też obejrzeć tylko nie samemu.

    2) Nie miałaż prawa grzebać w Jego korespondencji – chyba, że ustaliliżcie, że przeglądacie sobie oboje swoje mail’e i smsy czy też wiadomożci na komunikatorach. Jeżeli nie postąpiłaż bardzo nie hallo, bo związek musi opierać się na zaufaniu, a Ty wykazałaż włażnie, że Go nie masz do swojego partnera.

    3) Twój chłopak postąpił nie fair, bo powinien Ci o tym powiedzieć i porozmawiać na ten temat i to jest jak dla mnie jedyny powód, dla którego możesz być zła i mieć o to do Niego pretensje.

    4) Nie powinnaż zrywać z chłopakiem, bo nie masz powodu. Zamiast kłótni i pretensji wyjażnijcie sobie sytuację i tyle.

    Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A ta koleżanka to kto? znasz ją dobrze? Może po prostu zapomniał Ci o tym powiedzieć…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Moim zdaniem to nie jest powód do rozstania.Może się mylę,ale mam wrażenie,ze on się boi twojej zazdrożci.Powinniżcie o tym pogadać na poważnie.szczególnie,że mówisz,ze go kochasz…

    Patii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie ma co wpadać w panikę, ale to może być sygnał, że zaczyna się dziać coż niedobrego, tym bardziej, że skłamał bez mrugnięcia okiem 😕

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Mógł 3razy zamrugać i 2razy zaklaskać, dzieci 😆

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja bym się nie zgadzała na to żeby mój chłopak chodził gdzież sam na sam z jakaż dziewczyną.. i to dziwne że ukrył to przed tobą…

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bym się nie zgadzała na to żeby mój chłopak chodził gdzież sam na sam z jakaż dziewczyną.. .

    Musi mieć przerąbane, nie może mieć znajomych 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj facet sklamal"

Przewiń na górę