• Autor
    Odp.
  • milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    przecież nie zabraniam mu mieć znajomych ..tylko z dziewczyną jakąż sam na sam bym go nie pużciła….

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Czyli zabraniasz, no bo nie może spotykać się z koleżankami tylko kolegami, masakra. Zaufania się naucz. Pamiętaj tylko by nigdy ,że żadnym znajomych nigdy się nigdzie nie spotkać 😉

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    nie zrozumiałeż mnie 😯

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No przecież wyraźnie napisałaż ,że nie pozwoliłabyż mu się spotkać sam na sam z koleżanką 😉

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A co w tym złego?? nie wieże w przyjazń damsko męską… Ale to nie znaczy ze mu zabronię spotykania się ze znajomymi…

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No przed chwilą napisałaż ,ze nie pozwalałabyż mu się spotkać z koleżanką,a teraz,że nie zabraniasz spotykania się ze znajomymi. To już znajomych czy koleżanek kobiet nie można mieć? 🙂 Ja mam wiele i jakoż nic mnie do nich nie ciągnie, niektóre wręcz są dla mnie brzydkie,ale je lubię i nieraz chodzi się do kina,a nieraz na piwo jak z kumplami. Zacznij patrzeć nie tylko swoimi oczami 😉

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Nie można z faceta robić niewolnika. To tak jakby On zakazał Ci się spotykania z kolegami – i nie mów, że ich nie masz, bo nie uwierzę 😛 Trzeba ufać swojemu partnerowi, bo na tym opiera się związek – na zaufaniu, a jak go nie ma no to cóż…

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Maku jesteż zajęta czy wolna? 😛

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No tak ładnie to napisałaż 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj facet sklamal"

Przewiń na górę