mydło do skóry wrażliwej

  • Autor
    Odp.
  • mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jakie możecie polecić mydło do skóry wrażliwej, takie żeby nie wysuszało i nie podrażniało skóry? Żeby można go było używać zarówno do mycia rąk jak i do mycia twarzy. Czekam na propozycje.

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja polecam z autopsji mydła od Dove. Wszystkie są bardzo delikatne i łagodne, nawet dla osób o wrażliwej skórze. Sekret tkwi w tym, że zawierają w sobie 1/4 kremu nawilżającego.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A myjesz tymi mydełkami również twarz? Są na tyle delikatne?

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tak, myję tym mydłem też twarz. Jest bardzo delikatne. Moi zdaniem nadaje się do mycia twarzy lepiej, niż niejeden żel do mycia twarzy 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    twarz powinno sie mys zelami do tego przeznaczonymi a nie mydlem…zadnym

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z mydełek Dove polecam te peelingujące, po jego użyciu skóra robi się super gładka 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Polecam mydła naturalne bez sztucznych dodatków. Są trcchę droższe ale jest gwarancja, ze ani nie podrażnią ani nie wywołają alergii.Wpisz w google mydło naturalne.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Takie mydła naturalne, to te które można kupować na wagę w mydlarniach?
    A jeszcze wracając do dove, to nie wiedziałam, że mają kostkę myjącą peelingującą. W ogóle nie sądziłam, że są zwykłe mydła z takimi bajerami 😉

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    lepsze chyba jest mleczko albo tonik do cery wrażliwej z mary cohr.

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ta kostka peelingująca, to nie nowożć, od dawna w sklepach można ją kupić. Z kolei z Dove pojawiło się mydło extra sensitive. Nie próbowałam jeszcze, ale ciekawa jestem czy faktycznie takie delikatne.

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja jie widziałam jeszcze w drogerii tej kostki Dove extra sensitive. Czuję, że musi być naprawdę super delikatna, skoro z założenia ma być jeszcze łagodniejsza od pozostałych kostek Dove, które i tak są już bardzo delikatne, nawet dla takiego wrażliwca, jak ja 🙂

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jest masa mydełek, którymi można myć wrażliwą twarz, np. siarkowe (bardziej do tłustej cery) czy też szare, hypoalergiczne mydło Biały Jeleń 😆 . Z Dove też miałam te peelingujące, ale wolę go używać do ciała, do twarzy używam tylko żelu z peelingiem :).

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    anja, nie dziwię się, że go jeszcze nie widziałaż, z tego co się orientuję to jest nowożć, która dopiero wchodzi do sklepów.
    Nadia, ja też Dove peelingującego używam do ciała 🙂

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja do mycia twarzy też używam żelu z peelingiem, i jakoż mydło mi w ogóle nie pasuje;) Do ciała z kolei żelów pod prysznic…A do rąk klasycznego mydła – może być np. Dove;)

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Kupiłam sobie w końcu kostkę myjącą dove, na początek wybrałam tą nową, extra delikatną i muszę przyznać, że jest naprawdę delikatna. Do tego dobrze się pieni i pięknie pachnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mydło do skóry wrażliwej"

Przewiń na górę