na cellulit dobry jest krem z avonu…

  • Autor
    Odp.
  • kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    No tak chwalimy to co sprzedajemy 😈

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja chwale ele nie sprzedaje 😉

    musze powiedzieć ze stosuje ten krem i naprawde efekty sa rewelacyjne.

    Moja sąsiadka stosuje krem na celulit firmy zioja ( jakos tak) i podobno też bardzo skuteczny

    eivissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja polecam wszystkim serię z Kolastyny. Jest naprawdę rewelacyjna i, co też ważne, niedroga. Oparta jest o wyciąg z kawy, zdaje się, a nie tak jak wszystkie pozostałe o glinkę, algi czy minerały.
    Ja mam bardzo wrażliwą, alergiczną skórę i zawsze coż mi się z nią robiło po takich specyfikach, a te kremy mnie nie uczulają. 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kiedys miałam jakiż krem Kolastyny, chyba do opalania, ale nie pamiętam. Nie był dobry dla mojej skóry.
    Moze jestem uczulona na kawę??? 😉
    Dobrze ze picie kawy mi nie szkodzi bo pije duuużo.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    A ja na wiosne znow rozpoczynam masowanie 😀 dla mnie to jest najlepsza metoda 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Masz prywatnego masażyste 😉 czy masujesz sie sama?? 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Niestety sama onas
    Co zrobić mój facet nawet nie wpadnie na taki pomysł….

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Niestety sama onas
    Co zrobić mój facet nawet nie wpadnie na taki pomysł….

    Może warto mu delikatnie to zasugerować..? 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nie bede go cellulitem straszyć, w końcu małżeństwem jeszcze nie jesteżmy..
    Jeszcze mi ucieknie 😛

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    hahahahahhahaha niezłe

    black_mamba dobrze kombinujesz 😉 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak tak nie ma co się wychylać i zwracać uwagę na swoje niedoskonałożci;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @kasiaczekgl wrote:

    Witam :)jeżli jesteż zainteresowany/na kupnem kosmetyków z avonu 10% taniej niż w katalogu to pobierz pliki z xxxxxxxxxxxxxxxxx
    Jeżli jesteż mieszkańcem Gliwic lub okolic jest możliwożć odbioru kosmetyków osobiżcie. Serdecznie zapraszam :). Dla stałych klientów niespodzianki.

    Korekta!!!!!
    Nie jest to miejsce na ogłoszenia!!!!!

    🙁 🙁 🙁 💡 ❓ ❗ ❗ ❗

    Pawlicki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hmm… tu nie chodzi o to żeby nałożyć coż przeciwko czemuż, a raczej nauczyć ciało niereagowania na to by powstał – w tym przypadku cellulitis.
    Musicie drogie Panie zacząć mniej białka spożywać bo cellulitis (tak tylko podpowiem) jest niestrawionym białkiem które odkłada się wraz z niewielką warstwą tłuszczową. Niewspółmierny wysiłek (mały wysiłek) do ilożci spożytego i wyćwiczonego białka daje Cellulitis. Często się to ma po odchudzaniu lub w trakcie odchudzania. Potem przychodzi ochota na szybki cukier inaczej mówiąc węglowodany i dobijmy uk. hormonalny w konsekwencji tak reaguje. Mogą przy tym występować np. nieregularne upławy, nastroje zmienne, częste poddenerwowanie itd… Węglowodany są trawione niewielka wartstwa tłuszczowa jak była tak jest a białka są nie ruszone przez uk. trawienny i dlatego musi się gdzież i w jakież formie kumulować.

    Jeżli będziecie brać drogie panie kremy a jeżć tak jak jadłyżcie do tej pory i mało wysiłku wykonywały SZCZEGÓLNIE NA CZĘśCI CIAŁA GDZIE POJAWIA SIĘ CELLULITIS to żadnego efektu długofalowego nie będzie. Biodra będą pękate, mięsiste ale skóra będzie jak skórka od pomarańcza.
    Jeżli chcecie drogie Panie jestem dostępny na komunikatorze Skype: PAWLILIMICIMITED
    Mogę przedstawić Wam kilka sugesti na Skype jeżli zechcecie.
    Paweł Łobas z Wrocławia – specjalista badań kryminalistyki Analiza Pierwiastkowa Włosa

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    Moja sąsiadka stosuje krem na celulit firmy zioja ( jakos tak) i podobno też bardzo skuteczny

    Otóż ja włażnie skończyłam serię Ziaji (pomarańczową). Używałam żelu oraz oliwki i nie widze poprawy 🙁 Nie wiem, może ja jej akurat nie widze. Ale Ziaja ma bardzo dobre kremy do twarzy.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj musze sie podpisac pod temetem wątku bo na mnie ten zel działa rewelacyjnie.teraz uzywam go profilaktycznie i dlatego ze żwietnie wygładza skóre

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na cellulit dobry jest krem z avonu…"

Przewiń na górę