• Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Vetiver & Chocolat od Hildegard Braukmann, o ile oczywiżcie tylko lubicie zapachy w drzewnych klimatach – ja za nimi zdecydowanie przepadam. Być może są dosyć specyficzne, ale ogólnie – żwietne i klimatyczne. Najlepsze jest jednak to, że taką trwałożć zapewnia zwyczajna woda toaletowa – to już trudno zrozumieć.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Moim ulubionym zapachem jest Herbal Garden od HB – żwietny, genialny, przyjemny zapach, i co najciekawsze – to woda toaletowa. Zawsze myżlałam, ze trwały zapach mogą dawać wyłącznie perfumy. W tym przypadku okazuje się, że absolutnie tak nie jest. Może i klimat mandyrynkowy jest specyficzny, ale zdecydowanie robi dużą różnicę. Sami testujcie.

    Joasia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przecież teraz drogie perfumy można kupić taniej online. Ja często kupuję w [usunięto_link] i mam taniej niż w normalnych perfumeriach. Jeżli macie wybrany dla siebie Wasz ulubiony zapach, to możecie znaleźć go w internecie i kupić w lepszej cenie 🙂

    Katarzyna Koniecko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Na perfumy od Prouve warto zwrócić uwagę. Prouve opinie ma świetne o swoich produktach i ja podzielam to zdania. Jeśli perfumy – jak u nich – bazują na dobrych olejkach, to są trwałe i pięknie rozwijają się w ciągu dnia. W katalogu perfum Prouve znalazłam wiele zapachów, które wiem, że byłyby dla mnie idealne.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Hugo Boss Woman (ale chyba wycofali, ktoś widział w sklepach?) i Nuit Pour Famme tez Hugo Boss. Ulubione,ale niestety drogie perfumy

    Marianna Nowak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Vanilla Hills woman
    Z pewnością pamiętacie wycofany już klasyk vanilla fields coty to jest odpowiednik tego zapachu.
    Waniliowy, bardzo słodki:) na edp24  pl teraz promo to sobie zapas zrobiłam:)

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ogólnie sama ostatnio szukałam dla siebie jakiegoś fajnego zapachu i zeszłam praktycznie wszystkie drogerie…. Podobał mi sie ogólnie kiedyś Miss dior cherie, obecnie mi pachnie takimi przejrzałymi owocami. Nie wiem czy to zapach po prostu się zmienia czy mi się gust zmienił. Zainteresowała mnie również ostatnio kwestia feromonów i zastanawiam się czy takie zapachy to mają działanie czy nie mają. Coraz powazniej zastanawiam się czy sobie czegoś takiego nie przetestować 🙂 Jakieś doświadczenia?

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Sama ostatnio przetestowałam czy działaja na męża czy nie. Zamowiłam sobie love & desire bo wyczytałam na innym forum że miały wiele dobrych opini, tak wiec pomyślałam sobie,ze cemu nie. I tak miałam sobie kupić perfumy a nie była to jakaś fortuna. No więc na męża zadziałąły srednio, ogólnie niby sie bardziej przymilał ale w sumie nie wiem czy była to zasługa feromonów czy może tego, ze miał po prostu dobry humor. Ale za to zobaczyłam bardzo dużą różnicę w podejściu osób w mojej pracy. Bardziej chętni do rozmowy, do kontaktów. Lepiej nastawieni. Widocznie feromony działają skuteczniej jesli chodzi o pierwsze wrażenie.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Sense Dubai 8 to mistrzostwo świata. Zapach orientalno-kwiatowy z klimatami owocowymi. Naprawdę wyjątkowa mieszanka – nie miałam jeszcze nigdy tak wyrazistego zapachu i teraz jakoś nie wyobrażam sobie zmiany na inny. Wiadomo, że oparty na naturalnych składnikach, ale przede wszystkim trwały. Jeśli mieszkacie w Warszawie, to polecam wybranie się na ulicę Mokotowską, bo tam znajduje się perfumeria Sense Dubai i tam można poczuć ten klimat, a jeśli nie, to pozostaje zamówienie przez pl.sensedubai.com

    Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jakiś czas temu zaczęłam stosować. Zauważyłam, że efekty w związku są uzależnione od wielu czynników. Feromony są fajnym wabikiem, ale jak w stałej relacji któryś z partnerów jest niezadowolony z siebie, ze swojego życia, ma niskie poczucie wartości to seks staje się rzadkim kąskiem. Tak wiec widocznie dlatego na Twojego faceta nie zadziałało 🙂 Ale co nie znaczy, ze nie warto stosować. A i używałam tych love desire o których pisze tutaj kolezanka powyżej.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Gdzie je kupujecie?

    Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Do zamówienia przez neta.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Lacoste Por Femme, wszystko od Calvin Kleina, Versace Bright Crystal, a dla panów Burberry 🙂

    Radka123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Największy wybór chyba mają na notino, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby tam nie mieli jakiegoś popularnego zapachu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepsze perfumy ranking :)"

Przewiń na górę