• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Yves Rocher – malinowe! mniami…;D

    oj mam i ubię, truskawkę zresztą też:)

    Kajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    CK “ Euphoria
    J. del Pozo “ Esencia de Duende

    konwalia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ojej… To ja się rozpiszę, bo perfumy kocham, jestem od nich uzależniona i żyć bez nich nie mogę . No i kilka wielkich miłożci mi sie juz przewinęło.

    1. Kenzo Oriental Flower – mój absolutnie ukochany zapach, niesety, limitowana edycja 2007 i juz coraz trudniej go dostać. lekko kadzidłowy, ale nienależacy do ciężkich zapachów, nadaje się i na lato i na zimę.

    2. L de Lolita ( Lempicka) – cukierkowo -ciateczkowy zapch na długie zimowe wieczory. Słodki, cieplutki, wywołuje skojarzenia z kuchnią i wypiekami żwiątecznymi. Należy do perfum z którymi absolutnie nie wolno przesadzić, inaczej staje się człowiek chodzącym olejkiem waniliowym.

    3. Kenzo Le mond est beau – porzeczkowy, letni zapach, pachnie działką 😉 ma tylko jedną wadę – mianowicie jest bardzo nietrwały…Ostatnio na lotnisku testowałam jakąż jego nową, siostrzaną wersję, też niezła, ale chyba wolę tę klasyczną.

    4. Escada Moon Sparkle – jeden z lepszych moim zdaniem zapachów escady, słodki, owocowy, lekki i dla mnie idealny i na lato, i na wspominki o lecie. Wielka szkoda, że to również limitowana edycja.

    5. Eau de Miyake – trudny do okreżlenia, trcohę chemiczny, inny niz wszystkie, intensywny zapach. Osobiżcie uwielbiam. Z , tym, że nie jest to zapach wyspępujący w przyrodzie i nie wszyscy go lubią. Zapach z którym absolutnie nie wolno przesadzić. Występuje też w letniej limitowanej edycji

    6. Escada Pacific Paradise – słodko – cierpki zapach Escady sprzed kilku lat. Cięższy niż większożć letnich zapachów, charkterystyczny, trudny do zapomnienia. Niestety, coraz trudniej go kupić. A szkoda. A tak przy okazji, własnie dziż użyłam tych perfum 😀

    7. JLo Live – bardzo owocowe, słodkawe i żwieże, nieco podobne do letnich Escad. Idealne na lato, przyjemnie się je nosi, sa trwalsze niż większożć Escad

    8. Dawidowff Cool Water happy Summer – kolejny letni zapach 2007, nieco słabszy od większożć Escad, ale wart przetestowania. Trwalszy niż większożc letnich zapachów.

    9. Kenzo Jungle Elephant – ciężki, słodki, nieco duszący zapach. Trochę w nim kadzidła, troche w nim słodyczy, ale na pewno nie da się go zaliczyc do cukierkowych. Tylko na zimę i w małych ilożciach, perfumy te sa bardzo trwałe, więc, jeżeli się przesadzi efekt jest bardzo kiepski…

    10.Escada Lilly Chick – limitowana edycja z przed kilku lat, zapach kwaitowy, liliowy, dożć intensywny. Osobiżcie chętniej chyba nawet używam go zimą niz latem, przyjemnie tak kwiatami popachnieć, kiedy za oknem jest plucha…

    11. Avon Treselle Seductions – nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek kupię perfumy avonu. A jeżli już, że będę w stanie napisac o nich cos pozytywnego. Ale muszę wszytsko odszczekać, bo to naprawdę dobry zapach. Dożć ciężki, bardzo trwały, żliwkowy, zwraca uwagę, podoba się. Jedne z najlepszych perfum, jakie mam, a kosztowały… chyba koło 70zł… 😯

    12. Escada Island Kiss – limitowany zapach Escady dożc podobny do Pacific Paradise, ale dużo słabszy. Czuc w nim owoce orientalne. Perfumy, których zazwyczaj używam, kiedy chcę mić tylko bardzo deliktną mgiełkę zapachową, żwietne na upały.

    13. Escada Rockin`Rio – zapach nieco inny niż większożc ltenich Escad. kiedy btestowałam po raz pierwszy nie spodobał mi się, jednak bardzo szybko się w nim zakochałam. Niby tropikalno – owocowy, ale jakis troszkę ciemniejszy… Głębszy… Bardziej intensywny.

    14. Escada Sunset heat – ładny lekki letni zapach, podobny do innych Escad, ale te inne Escady też lubię, więc i on mi przypadł do gustu. Coż pomiędzy Island Kiss a Moon Sparkle. Nietrwały, niestety…

    15. Britney Spears Fanstasy – bardzo słodki zapach, ale słodycz raczej landrynkowa niż ciastka. Używam raczej zima niż latem, na lato jest zdecydowanie za ciężko. Dożc długo utrzymuje się na skórze.

    16. Christina Aguilera – wanilia z owocami, dożć ciekawa, słodkawe, niestety niezbyt trwałe perfumy. Odkryte zepełnie przez przypadek podczas prmocji w Rossamanie.

    17. Black XS – perfumy bardzo ciekawe, czuc w nich żurawinę, czuc wanilię… Z jedenj strony bardzo słodkie, z drugiej, nie jest to słodycz landrynkowa.

    18. Verra Wang – Princess – ładne, cukierkowo – owocowe, różowiutkie i słodkie perfumy. Istniej też nieco żwieższą, limitowana edycja letnia

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja lubie celine dion belong-moja ulubiona.

    Teraz używam diesel fenimine, ktora podarowala mi cioteczka,a le jak tylko mi sie skonczy to kupuje z powrptem „celinke”

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja przy wyborze perfum zawsze pytam się mojego faceta.

    ja uwazam ze przede wszystkim o wyborze perfum powinno decydowac to czy bedą działały na mojego faceta czy nie.

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    w chwili obecnej armani diamonds i avonu 07,u by ungaro 😛

    fureur
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Angel Thierry Mugler
    Island Kiss Escada
    Aqua Allegoria (Pampelune) Guerlain
    Glow by J.Lo
    Cat Deluxe at Night Naomi Campbell

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Calvin Klein EUPHORIA!!
    no i nowo przeze mnie odkryte Victoria Beckham SIGNATURE!!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    1. Calvin Klein – Eternity Moment
    2. Kenzo Jungle
    3. Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds (na początku nie mogłam go znieżć… obecnie nie potrafię się z nim rozstać!)

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    celeble z Avonu,zdecydowanie moj zapach:)

    daisy m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Moje ulubione zapachy to – Incadence, Little Black Dress – Avon, Paris Hilton – Heiress, Dolce & Gabana – Light Blue

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    1. CK – Euphoria
    2. Lancome – Hypnose
    3. Dior – Dune

    Nadi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    zdecydowanie amor amor i i Elizabeth Arden:):)

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    zdecydowanie euphoria CK

    ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    hipnosy- sa slicznie bardzo trwale
    antono banderas- bardzo ladny zapach
    naomi cambell takie z czarnym pomponikiem
    obecnie uzywam hugo bossa i tez sa swietne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepsze perfumy ranking :)"

Przewiń na górę