oryginalne perfumy w necie

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A tutaj patrzyłas moze cos znajdziesz taniego
    [usunięto_link]

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    hej, ja kupiłam ostatnio perfumy w drogerii internetowej kokai.pl i na pweno dostałam oryginały. Poleciła mi ten sklep koleżanka, zamawiałam dla siebie i brata i wszyscy troje jesteżmy zadowoleni. Perfumy wyglądają jak na obrazku i są oryginalnie zapakowane. No i sklep ma spory wybór. Zaglądnij 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Perfumy kupowane przez internet nigdy nie będzie 100% pewnożci, że są oryginalne. Chyba, że są to próbki lub flakony zamawiane na stronach promujących dany zapach. Ja np. zamawiałam próbkę Black Star na stronie Avril Lavigne, to wiem na bank, że są oryginalne.

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Oryginały są na bank w strawberry.pl i jasminium.pl Dobrą opcją na tanie zakupy są też sklepy wolnocłowe, tylko nie każdy ma do nich dostęp.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o allegro to rzeczywiscie można sie zawieźć. Proponuje kupno perfum w naprawdę sprawdzonych i godnych zaufaina internetowych perfumeriach.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja podobnie jak littlegirl kupowałam w perfumerii internetowej kokai.pl i mam pewnożć, że perfumy są oryginalne. Nie kupuje natomiast nigdy na allegro bo tam można pisać jedno a sprzedawać coż zupełnie innego, niestety wielu jest nieuczciwych allegrowiczów. A prawdziwe perfumerie internetowe takie jak między innymi wspomniana już przeze mnie kokai.pl nie mogą sobie pozwolić na utratę zaufania i klientów sprzedając jakież buble.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie, w perfumerii internetowej sprzedawcy dbają o swoich klientów i nie mogą sobie pozwolic na wpadki. Natomiast w serwisach aukcyjnych sprzedawcy znikają tak szybko, jak się pojawiają, więc równie szybko mogą zniknąc nasze pieniądze lub kupimy najdroższą podróbkę w swoim życiu.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ano, ja na allegro żadnych perfum już nie kupię. Wciżnięto mi kiedyż bubla i tyle miałam z oryginalnożci perfum.
    Never ever again i już 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Zgadzam się, że w perfumeriach internetowych sprzedawcy dbają o swoich klientów, podobnie jak zgadzam się z tym, że nie warto jest kupować perfum na allegro, bo z ich oryginalnożcią różnie może być… Widzę, że wymieniłyżcie kilka perfumerii internetowych, z czego bardzo się cieszę, bo zawsze można porównać ceny i sprawdzić oferty. Ja podobnie jak Charlize często kupuję perfumy na kokai.pl, bo mam zaufanie do tej perfumerii i wiem, że zapłacę za oryginalny zapach, a nie za jakąż podróbkę… poza tym, często są tam promocje i za 100 ml swoich ulubionych perfum możesz zapłacić mniej niż za 50 ml;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Oczywiżcie, w perfumerii internetowej sprzedawcy dbają o swoich klientów i nie mogą sobie pozwolic na wpadki. Natomiast w serwisach aukcyjnych sprzedawcy znikają tak szybko, jak się pojawiają, więc równie szybko mogą zniknąc nasze pieniądze lub kupimy najdroższą podróbkę w swoim życiu.

    Otóż to. Niestety w takiej sytuacji bardzo ciężko jest szukać swoich pieniędzy i oczekiwać, że znajdą się one z powrotem na naszym koncie. Co prawda allegro oferuje pomoc w takich sytuacjach i żcigają nieuczciwych allegrowiczów ale mi jest szkoda czasu i nerwów na takie zabawy, dlatego wolę mieć pewnożć, że wszystko od początku będzie w porządku łącznie z tym, że perfumy będą prawdziwe.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dlatego najlepiej iżć do perfumerii albo rossmana i mieć pewnożć, że się nie dostanie podróbki

    pachnaca.kasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej, ja ostatnio kupilam mężowi Bulgari w sklepie [usunięto_link] Perfumy oryginalne i w dobrej cenie.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    W rossmanie tez masz duzo wyższe ceny niż w internetowych perfumeriach i wybór o wiele mniejszy. Moim zdaniem nie warto.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Moje ulubione perfumki zawsze kupuję w e-perfumerii Realta.pl. Jeszcze się na niej nie zawiodłam, zawsze przesyłka docierała na czas i dostawałam oryginalne perfumy. A do tego niska cena. Polecam. 🙂

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zawsze szukam okazji na allegro i kupuję u sprawdzonych sprzedawców. Ostatnio zamówiłam swoje ulubione Celine Dion u sprzedawcy perfumy-firmowe. Ma naprawdę atrakcyjne ceny i tylko oryginalne pefrumy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oryginalne perfumy w necie"

Przewiń na górę