• Autor
    Odp.
  • Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja zamawiam perfumy w sklepie internetowym perfumytaniej.pl , wiem że ma oryginalne i pewne perfumy, nie zawiodłam się jeszcze nigdy, ale kupując przez internet trzeba być ostrożnym jeżli chodzi o wydanie większej gotówki.

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ogólnie ja często przez porównywarkę cenową wyszukiwałam sklepów z perfumami. Wpisywałam te które mnie interesowały i wyszukiwałam najtańszy sklep który oferował te perfumy.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja nie kupowałam w necie nigdy, ale słyszałam dobre opinie o sklepie Straweberry czy jakoż tak. Poza tym warto zobaczyć w Superpharmie, bo może nie mają nowożci, ale ceny są dużo niższe, niż w Douglasie itp.

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Gramka a czemu nie kupowałaż w necie nigdy? Bałaż się, że trafisz na podróby czy po prostu się nie złożyło? 😉
    W Douglasie czy tam Sephorze to ogólnie mają bardzo wysokie ceny, więc póki co kupuję raczej trochę taniej gdzie indziej 😉
    Owszem, stawiam na jakożć perfum, ale czasami z tymi cenami to już przesadzają.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja to po żrednio miłym zachowaniu ochroniarza w jednej z perfumerii powiedziałam, że nigdy więcej !!! jest internet, sklepy internetowe i z tego będę korzystać.
    poza tym jest jeszcze jeden plus! czasami w necie można trafić na kosmetyki które np ciężko dostać jeszcze gdzież w sklepach stacjonarnych bo są nowożciami. tzn owszem, kupimy je, ale tylko w wyznaczonych miejscach, w jakiż „mniejszych” drogeriach, więc lataj człowieku i szukaj 😉
    ostatnio tak włażnie wyczaiłam perfumy francuskiej marki Jacques Battini 😈 Najpierw trochę nieufnie, ale spodobał mi się skład. Teraz to już moja trzecia butelka i trafiły na moją listę top 😉

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A gdzie kupujesz te perfumy i jak wyglądają cenowo?
    A co do ochroniarzy..taaa..też bym mogła napisać coż w tym temacie.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A gdzie kupujesz te perfumy i jak wyglądają cenowo?
    A co do ochroniarzy..taaa..też bym mogła napisać coż w tym temacie.

    te kupuję przez neta w oficjalnym sklepie [usunięto_link]. Wtedy mam pewnożć, że nie trafię na podróbki itd.
    co do ceny to za night dream płacę niecałe 73 zł za 100 ml. Jak dla mnie cena ok.
    wolę w ten sposób niż przez porównywarkę cenową i wtedy nie wiadomo w jakim sklepie.
    a tak, do takiego oficjalnego sklepu to mam zaufanie.

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A wiesz, że się skusiłam na te perfumy? 🙂
    Tzn na tą markę bo ostatecznie jak poszperałam na stronce to zdecydowałam się na Moments (też z serii ze Swarovskim).

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja jakoż wole kupować perfumy w stacjonarnych sklepach, można powąchać itd. No chyba że się wybiera zawsze ten sam i mamy pewnożć co do oryginalnożci to czemu nie 😉

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    No to fakt, że jednak jak się powącha to wiadomo najlepiej jak pachną i czy nam odpowiadają. Tylko już się przekonałam, że często jest tak, że jakiż perfum nie ma w danej drogerii.
    Albo w tej co jest to ja mam do niej kawał drogi, co mi się nawet nie opłaca.
    Teraz tak samo zaryzykowałam z tymi perfumami o których pisałam wyżej. Muszę powiedzieć, że super się spisują. Za tą cenę utrzymują się na prawdę długo, zapach taki pudrowy, idealny na co dzień. Myżlę, że nie miałabym okazji ich spróbować inaczej niż włażnie zamawiając przez neta.

    A swoją drogą może któraż słyszała o jakiż sezonowych przecenach na perfumy w jakiż perfumeriach internetowych? Chętnie znowu bym coż upolowała 😛

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja w Douglasie kupuję, tanio nie jest ale lubię sobie potestować i zawsze przy zakupie jakąż próbkę dostanę.

    grazynka445
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja rowniez, rzeczywiscie jest najtaniej

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Ciesze się,że jest tyle pozytywnych opinii na temat perfumerii internetowych,to dowodzi tylko jak dużą popularnożcią i zaufaniem się cieszymy:) Można kupić tutaj oczywiżcie znacznie taniej,a sam wybór mamy bardzo szeroki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oryginalne perfumy w necie"

Przewiń na górę