Pomoc w wyborze perfum

  • Autor
    Odp.
  • Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Proponowałabym jakiż rzeżki, młodzieńczy i lekki zapach. Nie wiem jakich perfum używasz teraz i nie wiem w jakich aromatach gustujesz, ale możesz sprawdzic zapachy CKOne Calvina Kleina lub Lacoste Essential. Oba są żwieże, idealne na ciepłe letnie dni.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Troszkę nieaktualny temat, ale ja poleciałbym Ci Arden „Sunflowers”, Nina Ricci „Premier Jour”, Boss „Femme”, Marc Jacobs „Daisy”

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie Hugo Boss Energise i Givenchy Play 🙂

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ups. Przepraszam. Jestem przyzwyczajona do tego, że większożć forumowiczów to jednak kobiety:)
    A panu z przyjemnożcią mogę polecić Davidoff Cool Water oraz Paco Rabanne Ultraviolet

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Na codzień używam Hugo Boss, ten z popielatą nakrętką (chyba classic), wieczorem Channel Egoist (też classic, z czarną nakrętką). Nigdy nie czułem jakoż potrzeby zmiany, ale wczoraj wcisnęli mi w centrum handlowym próbkę Davidoff Champion..Prysnąłem się i tak jakoż..spodobało mi się. No i mam teraz pytanie: Co sądzicie o tym zapachu, czy nie jest on zbyt „populistyczny” ? Czy będzie pasował do kogoż takiego jak JA ???? Tylko proszę bez złożliwożci 😉

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Niektóre zapachy są bardziej, inne mniej popularne. Ważne jest żebyżmy my dobrze się w nich czuli. Davidoffy mimo tego, że bardzo znane i popularne na mnie zawsze wywierają wrażenie. Poza tym ten sam zapach na każdej skórze pachnie inaczej i przed każdym może odkryć swoje nowe oblicze;)

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Mnie osobiżcie ten zapach się nie podoba. Ale wszystko jest kwestią gustu. Niektórzy też nie lubią perfum, których używam, bo dla nich są zbyt słodkie. Dla mnie idealne:)

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Akurat tego zapachu nie znam. Ale kiedy powąchałam z buteleczki np. Versus Blue Jeans raczej nie przypadł mi do gustu. Za to kiedy czuję te perfumy na jakimż mężczyźnie od razu pytam „co tak pięknie pachnie”. Okazuje się, że to ten „populistyczny” Versus:)

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    A mi bardzo przypadło ostatnio do gustu Kenzo Amour, kupiłam sobie w perfumerii realta. Bardzo długotrwały zapach.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Przypomniałam sobie o jeszcze jednym, pięknym męskim zapachu – L’eau Par Kenzo 🙂

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ostatnio na swoim znajomym poczułam piękny zapach – Givenchy Play. To chyba nowożć na rynku. W każdym razie zapach bardzo mi się podoba:) ciekawe jaką ma cenę

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Włażnie w sklepie perfumytaniej.pl znalazłam ten zapach w super cenie jak na nowożć – 216zł za 100ml! Przed żwiętami na pewno zamówię te perfumy na prezent dla brata:)

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Ja przeglądając nowożci zapachowe znalazłam jak w opisie perfumy for Her Tommy’iego Hilfiger’a. Dzisiaj wąchałam i specjalnie zwrocilam uwage na skład- ta różyczka i paczula wymiatają 🙂

    Rosse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie mam za bardzo rozeznania w zapachach i szukam fajnej perfumerii, gdzie będzie życzliwa i wyrozumiała obsługa, która pomoże mi dobrać coż dla siebie. Czy znacie może takie miejsce? Będę wdzięczna za pomoc. Jestem z Warszawy.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie mam za bardzo rozeznania w zapachach i szukam fajnej perfumerii, gdzie będzie życzliwa i wyrozumiała obsługa, która pomoże mi dobrać coż dla siebie. Czy znacie może takie miejsce? Będę wdzięczna za pomoc. Jestem z Warszawy.

    Idź do jakiejkolwiek dużej i sama zobacz co ci się podoba.Najlepiej samemu sprawdzić.Nawet pobyć z zapachem kilka dni.Ja tak robię.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomoc w wyborze perfum"

Przewiń na górę