• Autor
    Odp.
  • kopczyk80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    planuje remont kuchni i szukam jakis inspiracji. co myslicie o kuchni na zdjeciu nr 4?? [usunięto_link]

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Niby nowoczeżnie, minimalistycznie, ale tażcianka z cegieł dodaje przytulnożci. Bardzo fajne połączenie.

    nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Niestety nie jestem dobra w radach co do urządzania mieszkania ani sama też obawiam się, że nie potrafiłabym tego zaprojektować tak, żeby być w pełni zadowolona z efektu końcowego. Myżlałam więc o N-design, który po za wykańczaniem oferuje też projekt wnętrz. Firma ma żwietny i niezbyt powszechny pomysł żeby pomóc takim ludziom jak ja, a ich na pewno jest bardzo dużo;). Poważnie myżlę czy by z tego nie skorzystać.

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    polecam zaopatrzyć się przed remontem w jakież materiały chroniące wyposażenie przez zanieczyszczeniami, które unoszą się w powietrzu, inaczej sprzątanie po remoncie trwa drugie tyle

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Mi się podoba taka:):)

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    zauważyłam że bardzo modne ostatnio stały się barki oddzielające kuchnie/aneks od salonu, jadalni. Mi osobiżcie strasznie nie podoba się taki rozwiązanie. planujemy teraz remont i mam zamiar oddzielić kuchnie od jadalni drzwiami albo dwuskrzydłowymi albo przesuwanymi,żeby zapachy z kuchni, bałagan itp. mogły być zasłonięte…a co do tej pierwszej kuchni – bardzo nowoczeżnie, a jak dla mnie kuchnia musi być przytulna i ciepła, a tamta było zimna i mało przytulna

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    dla mnie ta kuchnia powyżej to trochę mi się kojarzy z barami amerykańskimi z filmów;)) Ja też wolę mieć oddzielną kuchnię, bo to moje królestwo i najlepiej jak gotuję, żeby mi tam nikt nie wchodził, nie wiem czy Wy też tak macie

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    dokładnie:) ja lubię mieć ciszę i spokój w kuchni:) ogólnie mi się marzy, duża jasna kuchnia gdzie zmieżci się i barek i stół i jeszcze będzie full miejsca:)może kiedys…

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    OJ tak, marzenia….ja mam taką klitkę trochę, dlatego nie lubię jak mi się ktoż kręci

    Janka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Teraz w modzie są przede wszystkim białe kuchnie – najlepiej jeszcze, jak połączymy białe fronty z drewnianym, jasnym blatem – wygląda super. Obawiam się jednak, że nie jest to praktyczne i taka kuchnia będzie wymagac ciągłego sprzątania, żeby zachowac fajny efekt.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Drewniane blaty? Chyba wiesz, że to są imitacje drewna. 🙂 U nas zapowiada się mini remoncik, do zrobienia kuchnia. Od kilku dni przeglądam różne pomysły. Ilożć kolorów, różnorodnożć płytek, elementów które się wykorzystuje lekko mnie przeraża.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli szukasz inspiracji to możesz też zajrzeć na stronę n-design.pl Tam w galerii znajdziesz naprawdę sporo aranżacji. Szczególnie jeżeli lubisz styl nowoczesny, to znajdziesz tam sporo ciekawych rozwiązań, które możesz zastosować w swojej kuchni.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    zauważyłam że bardzo modne ostatnio stały się barki oddzielające kuchnie/aneks od salonu, jadalni. Mi osobiżcie strasznie nie podoba się taki rozwiązanie. planujemy teraz remont i mam zamiar oddzielić kuchnie od jadalni drzwiami albo dwuskrzydłowymi albo przesuwanymi,żeby zapachy z kuchni, bałagan itp. mogły być zasłonięte…a co do tej pierwszej kuchni – bardzo nowoczeżnie, a jak dla mnie kuchnia musi być przytulna i ciepła, a tamta było zimna i mało przytulna

    I tu do ciebie mam pytanie odnożnie zakupu i montażu takich drzwi. Dużo firm w ofercie ma drzwi przesuwne, różne ceny i jak się domyżlam jakożć wykonania, jakożć materiału itd. Pewnie bardziej orientujesz się teraz w tym temacie.

    babuszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    kuchnia jest sercem domu więc chcemy, żeby każdy w niej czuł się jak najlepiej, nic dziwnego, że pojawia się wiele pytań, wątpliwożci związanych z tym pomieszczeniem. Zaczynając od kolorów, a kończąc na ciekawych i praktycznych rozwiązaniach. Jeżli ktoż z was będzie szukał dobrych rozwiązań, szukał inspiracji, jak sprawić, żeby kuchnia była jedyna i niepowtarzalna polecam zaglądać na stronę serwisu dom.eu. To jest istna kopalnia wiedzy.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    A na podłogę do kuchni co najlepiej wybrać? Na 90% jestem zdecydowana na płytki chociaż wiem, że zimą podłoga jest chłodna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " remont kuchni"

Przewiń na górę