• Autor
    Odp.
  • singnoral
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mi bardzo podobają się minimalistyczne [usunięto_link] z drewnianymi blatami.

    Anielka85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mi się podobają kuchnie w stylu skandynawkim, w któryh dominuje biel, a wszystko powinno być razem dobrze dopasowane. Do tego mona dopasować takie lampy labra: [usunięto_link] Efekt będzie niesamowity. Całożć będzie wyglądała zupełnie inaczej….

    tragi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Kuchnie na wymiar to super sprawa, ważne jest, żeby znaleźć profesjonalnych fachowców. Moją kuchnię robiła firma Libor, można ich znaleźć tutaj: [usunięto_link]
    Fantastyczni fachowcy, polecam wszystkim, którzy zamierzają wyposażyć mieszkanie w meble na wymiar 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A co ze sprzetem AGD do nowej kuchni? Wszystko do zabudowy? Wszystko jednej marki? Jak myżlicie?
    Muszę kupić wszystko oprócz lodówki, a więc płytę, piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę i okap.
    Ktoż, coż? 😉

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Dorota, teraz chyba większożć się w zabudowie bierze, ale to też wygoda i estetycznie wygląda.
    Co do marki, chyba zdecydowanie warto pożwięcić na coż dobrego, sprawdzonego, energooszczędnego, ale tez dożć nowoczesnego jeżeli chodzi o rozwiązania

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    my mamy remont i jest co robić… mamy i tak trochę lżej bo wszystkie sprzęty przywozi nam firma Wiki z Warszawy więc to nam odpadło,a to naprawdę sporo. Mi zostaje już tylko posprzątać i jakoś to wszystko zorganizować 😉

    Zuzanna Fiałko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja na szczęście już po remoncie. Wszystko fajnie ale sprzątanie tego wszystkiego było najgorsze. Choć dzięki Sidoluxowi uporałam się z brudem i kurzem dużo szybciej niż myślałam.

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Akurat to nie jedyny środek do sprzątania, warto poszukać dobrych środków czystości, chemii gospodarczej online, gdzie znajdziemy szeroki wybór. Chętnie doradzimy pod tym względem 🙂

    Julnaczek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kawałek czasu od założenia wątku – jakieś zmiany w okapach? mamy coś nowego ciekawego na co warto zwrócić uwagę? czy brać pierwszy lepszy z marketu? jak dobrać okap kuchenny?

    1KarinaK
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Test

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja mam akurat z electroluxa, jak zresztą większość sprzętów w kuchni:) Bałam się najbardziej indykcji, bo do tej pory zawsze gotowałam na gazie, ale powiem Wam szczerze, że jednak indukcja po kilku dniach przekonała mnie do siebie 🙂 Postawiłam na płytę z serii 700 FLEX Bridge – mega funkcją jak dla mnie jest to, że ma funkcję Hob2Hood – płyta włącza okap i steruje nim automatycznie 🙂 dla mnie to wszystko jest nowością, więc strasznie mi się podoba 🙂

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ooo no właśnie nastawiłam się na remont kuchni i mąż też wyczytał o tym Hob2Hood Electroluxa. Chcemy wymienić i płytę i kupic własnie taki okap. Podejrzał że znajomi też taki zestaw mają i nie dość, że okap jest mega cichy to sam się uruchamia i dba o komfort zarówno przy gotowaniu jak i w innych pomieszczeniach, żeby zapach się nie rozchodził.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    W jaki sposób sam się uruchamia?

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Z tego co mi pokazywali to okap załącza się kiedy wyczuje pracę płyty i konieczność ząłaczenia się. Ale z poziomu płyty możesz oczywiście sterować. Niestety nie moge tu dodac linku, ale zerknij sobie jak pwiszesz Hob2Hood electrolux w you tube to zobaczysz jak to świetnie działa.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Dziewczyny, a zmywarki też macie z Electroluxa? Myślę konkretnie o tej z systemem ComfortLift, biorę pod uwagę to, że z biegiem lat coraz trudniej będzie się pochylać, a tutaj jest podnoszony kosz:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " remont kuchni"

Przewiń na górę