Robicie sushi?

  • Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja robilam raz- mieslimy w pracy warsztaty. Inaczej mi to smakowalo, w knajpach sa lepsze:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    nie robię, bo nie lubię

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Myżlę, że nie więcej niż 11 odcinków 😉
    A tyle włażnie szykują, tutaj się wydało: [usunięto_link]

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Nigdy nie robiłam, ale przymierzam się do zrobić kiedyż imprezę z sushi w tle 🙂

    Polonez58
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jeżć uwielbiam, robić nie potrafię i chyba nie mam potrzeby nauki;) choć pewnie byłoby taniej;)

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    robic robie ale do takiego knajpowego to mi jeszcze daleko 🙂

    manga99
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nigdy nie robiłam, ale uwielbiam jeżć, więc muszę kiedyż spróbować zrobić chociaż wątpię, że mi wyjdzie 😆 😆 😆

    Marokanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Robię i wychodzi mi żwietnie. W marketach można kupić wszystkie składniki, to żadna filozofia. Jak zrobię sama to przynajmniej wiem, że wszystko jest żwieże. Zdarzało mi się też zawijać rolki z samymi warzywami albo pieczonym kurczakiem. Japończycy byliby oburzeni, ale znajomi którzy mieli okazję skosztować byli zachwyceni.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Robię i wychodzi mi żwietnie. W marketach można kupić wszystkie składniki, to żadna filozofia. Jak zrobię sama to przynajmniej wiem, że wszystko jest żwieże. Zdarzało mi się też zawijać rolki z samymi warzywami albo pieczonym kurczakiem. Japończycy byliby oburzeni, ale znajomi którzy mieli okazję skosztować byli zachwyceni.

    Mam ochotę kiedyż spróbować, ale kompletowanie składników nie taki hop siup. ile liżci, ile ryżu – taki zestaw wkupisz w markecie, ale żwieżej ryby tam nie kupisz, trzeba szukać dobrych skelpów, ciężko dostać tuńczyka, żwieżego łososia, krewetki, nie umiem też usmażyć ich w tempurze, mi ta tempura wychodzi jak taka panierka…

    monetka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ostatnio odważyłam się zrobić. Wyszło całkiem niezłe, skromnie mówiąc. 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    nigdy nie robiłam ale tez nigdy nie jadlam, chce sprobwac, jeżli mi zasmakuje to być może naucze się robic sama w dmu 🙂

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Często robię sushi w domu i wszyscy mówią mi że moje jest lepsze niż w restauracji 🙂 Pewnie dlatego że nie oszczędzam na składnikach (u mnie nie znajdzie się maków z samymi warzywami)… ale i tak domowe wychodzi taniej 😛

    magdamkot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja raz próbowałam zrobić sushi. Nakupowałam wszystkiego, wykosztowałam się, a ani smaku, ani efektu. Koniec końców do tej pory nie jadam sushi.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Próbowałam kilka razy, ale nigdy nie wyszło mi nic dobrego;( Po ostatniej próbie stwierdziłam, że to ostatni raz. Wolę iżć do restauracji 😀

    brunecia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Kocham sushi, ale nie robiłam nigdy w domu. Choć fajnie by było się nauczyć 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Robicie sushi?"

Przewiń na górę