• Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Naprawdę fajnie to wygląda ale trochę odrzuca mnie cena składników 🙂 Tanie niestety nie są…

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Mam w planach! Bo uwielbiam sushi ale niestety nie wiem co trzeba kipić, jakiej marki żeby było najlepsze i oczywiżcie jak potem się za to zabrać. Jakbyżcie mieli jakież wskazówki to chętnie poczytam 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Nie robiłam i nie próbowałam. Ale ostatnio coraz czężciej mam ochotę spróbować ale zjeżć

    shea123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdecydowanie wolę zamówić niż robić. Nie zabieram się za coż, czego nie umiem 🙂 jeżli ktoż jeszcze nie jadł to polecam.

    paparota
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Osobiżcie nigdy nie robiłam sushi, ale jestem wielką fanką tego dania. Moja przyjaciółka, zaż robi kilogramami sushi, więc zawsze się załapię na trochę. Nie mam odwagi zrobić samej sushi, bo boję się, że coż zepsuję i przestanę w ogóle jeżć to danie.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Szczerze mówiąc nigdy nie jadłam sushi, boję się zjeżć surowe mięso

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    A czy wszyscy sushiżercy słyszeli o konkursie? Ostatnio napotkałam na niego, konkurs Blue Dragon. Nalezy kupić ich produkt za minimum 15 zł, zachować paragon i wymyżleć hasło reklamowe! A głowna nagroda to pokaz sushi i warsztaty w domu laureata. Jak pisałam wczeżniej nie umiem sushi robić, ale takie pokazy by mi się przydały.Wiem, że są też do wygrania miseczki. Ktoż słyszał o tym konkursie?

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Robiłam już parę razy i sama na siebie bicz ukręciłam, bo mój mężczyzna stwierdził, że smakuje tak samo jak w knajpie, więc od tego czasu już nie chodzimy. Aż byłam zaskoczona, że efekt jest bardzo podobny do oryginału, i to używając np. zamiast żwieżego – wędzonego łososia.
    Wynika z tego, że za smak sushi odpowiadają głównie te specjalistyczne japońskie dodatki (ocet ryżowy, wasabi, imbir marynowany, nori), i jeżli się tych wszystkich elementów użyje to sushi naprawdę fajnie wychodzi.

    wafel9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przecież nie trzeba jeżć z surową rybą. Można wybrać wędzonego łososia, krewetki w tempurze czy wersje wegetariańskie z samymi warzywami.. Nie wiem dlaczego ludzie mają takie awersje do sushi.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja tez tego nie rozumiem, ale ludzi odrzuca pewnie ze względu na skojarzenia z surową rybą, przez co nawet nie spróbują innych wersji. Ja akurat sushi bardzo lubię, w konkursie już wzięłam udział i liczę na warsztaty, ciekawe swoją drogą, kto je poprowadzi 🙂

    szotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    oczywiżcie nałogowo, żrednio raz na tydzień i zawsze na imprezy ze znajomymi :))

    dorato0o
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja próbowałam robić i mi nie wychodzi. Zdecydowanie wolę zamówić i robię to dożć regularnie bo uwielbiam 🙂

    herold725
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja też raczej zamawiam albo chodzę do knajp. Chciałabym się nauczyć ale to chyba nie na moje zdolnożci kulinarne 😉

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ja raczej zamawiam. Zraziłam się kiedyż do domowej roboty jak było mi niedobrze cały dzień. Były chłopak się nie popisał:)

    zielny99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Uuu może warto z chłopakiem trochę się podszkolić? Taniej wychodzi jak robi się samemu 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Robicie sushi?"

Przewiń na górę