• Autor
    Odp.
  • tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Czesc:) W najbliższym czasie planuje zrobic sobie niewielki tatuaz na biodrze.
    Jest to juz decyzja dokladnie przemyżlana…
    Dużo myżlalam nad wzorami. Na początku miał być to napis,jednak zrezygnowałam z tego i postanowilam,ze zrobie sobie prosty,a zarazem niebanalny wzorek:)

    Chciałam pokazac wam zdjęcia,abyscie podpowiedzieli mi, czy takie wzory moga byc…
    Tylko prosze bez głupich komentarzy typu „Na czole sobie zrob” itp 🙂
    Za odpwiedzi od ludzi, ktorzy maja tatuaze tez bylabym wdzieczna 🙂

    Pozdrawiam. Paulina

    oto wzory:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    ps.ten ostatni mi sie bardzo spodobał 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wzory wybrałaż bardzo ładne, delikatne.
    Nie jestem przeciwniczką tatuaży, natomiast mam jedno pytanie… Czy nie chciałabyż może tatuażu jakoż bezpożrednio związanego z Twoim życiem? By przypominał Ci coż, jakież ważne wydarzenie, lub by miał jakież większe znaczenie dla Ciebie? Wzorek, jak wzorek, to jedynie „ozdoba”, która może się kiedyż znudzić. Natomiast mający dla Ciebie jakież szczególne znaczenie tatuaż ma szansę być wazny dla Ciebie już zawsze. To mimo wszystko jest decyzja jedna na całe życie…

    Oczywiżcie moja opinia jest czysto prywatna 🙂 Zrobisz jak zechcesz. Ja jednak wybierając wzór tatuażu kierowałam się symboliką, ukrytym znaczeniem itd… 🙂 Nie chciałam mieć tatuażu takiego, jaki już ktoż tam ma.. 😛

    W kazdym razie pytanie – czy masz już wybrane miejsce na którym chcesz wytatuować wzór? Czy są to te miejsca przedstawione na zdjęciach?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    lubie tatuaze, ale tutaj…
    kazdy nedzny
    wiec…
    na czole sobie wytatuuj 😉

    tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    te wzory mają dla mnie wlasnie znaczenie.
    kazdy z nich jest w jakims stopniu podobny^^
    mellodiv dzięki za odp. 🙂 miejscem jest biodro troche ponizej linii bielizny (jakby to powiedzieć) i troche z boku.

    a tobie kolego nie dziekuję,mowilam – bez zbednych komentarzy …

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A mi jakoż żaden się nie podoba. Obawiam się, że mogą Ci się przestać podobać za pare lat takie serducha na biodrze czy aniołki;) Ale oczywiżcie Twoja decyzja i Twój wybór. Nie wnikam

    tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    tylko ja chce to zrobic malych rozmiarów a nie na jakos pol biodra…w razie czego bede mogla zakryc tattoo gdyby kiedys mi sie znudzil (wątpie)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Nie no wez poszukaj sobie czegos innego. bo te sa takie… naj naklejki z gum do zucia.
    ale z drugiej srtony to twoje cialo, wiec skoro tobie sie podoba…

    tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    fakt.przemyslalam jeszcze raz porządnie tą sprawę i doszłam do wniosku, ze nie tylko to nie będzie taki wzór,ale tez nie takie miejsce.
    bardzo mi sie podoba tattoo na biodrze jednak po dłuzyszm namysle stwierdzilam, ze skora w tym miejscu jednak u mnie troche sie naciaga…

    postawilam na 1 typ czyli żebro .
    wiem, ponoć bardziej boli, ale mam nadzieje ze wytrwam.

    wzór zaprojektuje mi tatuażysta. ma byc to cos malego i artystycznego.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    zastanow sie jeszcze 3 razy zanimn to zrobisz. bo zmieniasz zdanie jak choragiewka na wietrze. zeby cie sie nie odwidzialo tylko jak juz bedziesz miec ta dziare. bo zaslanianie jej nic nie pomoze – ona bedzie i tak.

    wydaje mi sie ze nie jestes gotowa zeby sobie zrobic ten tatuaz

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Abi zwróciła uwagę na rzecz bardzo ważną! Zmieniasz zdanie jak chorągiewka. A to oznacza, że ten tatuaż robisz bo… no bo tatuaże sa fajne. Ponadto, jeżli ma się jakież ukryte znaczenie w tatuażu to nie przebiera się we wzorach tak od siebie różnych….
    No, ale tak, jak mówiłam – Twoja decyzja, ale przemyżl to jeszcze ze 100 razy…

    Pucio_Ala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No fakt takie rzeczy naprawdę w końcu mogą się znudzić. Kiedyż chciałam sobie zrobić na brzuchu i teraz ciesze się, że sobie go nie zrobiłam

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    ja robię sobie zmywalny

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    wybór należy do Ciebie

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Nie podobają mi się jakoż…też myżlę o tatuażu. Myżlałam np. o słoneczku albo gwieździe, albo jaszczurce…te Twoje wydają mi się jakież zbyt słodkie. Ale to kwestia gustu

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Zdecydowane! Będzie jaszczurrra 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tatuaż"

Przewiń na górę