Wasze ulubione kosmetyki do makijażu

  • Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    tusz do rzes z loreala architect 😉
    i czarna kredka

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Dziewczyny tak się składa,że u nas znajdziecie wszystko co niezbędne do pielęgnacji i makijażu rzęs,więc jeżeli będziemy mogli w czymż pomóc to jak najbardziej,zapraszamy serdecznie:)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Lubię kremy bb z garniera ale też ostatnio z Nivea, tusz max factor, ostatnio kupiłam sobie puder do brwi Golden Rose, na razie jestem na fazie testowania ale spodobał mi się bo daje naturalny efekt, chyba się polubimy 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    tusz do rzes oczywiżcie 🙂

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Do samego makijażu seria Soraya jest całkiem przyjemna i skuteczna,więc często na niej bazuję,zarówno jeżeli chodzi o mleczko,tonik do demakijażu.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    żel do kresek z maybelline 😀 jest po prostu genialny…

    agatawiezba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja używam kosmetyków z firmy Inglot

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Max Factor czy Revlon ja ostatnio używam kosmetyków tej firmy i jestem bardzo zadowolona,a zamawiając w sklepach internetowych mozemy zawsze liczyć na niższą cenę:)

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ostatnim z ulubionych jest zestaw eyebrow styling kit od golden rose do stylizacji brwi, zestaw z woskiem, dwoma odcieniami pudru oraz peseta-wszystko w ladnym pudeleczku z lustereczkiem. Pudry wysokiej jakosci, dobrze napigmentowane, trwale, nie osypuja sie w ciagu dnia, natomiast dzieki woskowi nadajemu brwiom porzadany ksztalt i efekt jest bardzo naturalny.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    nowosc golden rose-baza pod cienie do powiek, eyeshadow primer. Zdecydowanie moj ulubiony kosmetyk! Dzieki niemu „uratowalam” osypujace sie cienie i znow moge z nich korzystac. Bardzo ladnie podbija kolor i utrwala makiijaz. Cena zachecajaca 😉

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Dziewczynki hit! Jesli macie dosyc oslabione rzesy, a chcecie je wzmocnic i sprawic zeby po umalowaniu byly jeszcze dluzsze i bardziej pogrubione to polecam szczerze baze pod tusz, lash primer z golden rose. Nakladamy go na czyste rzesy, a na to tusz i efekt koncowy rewelacyjny!

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Zastanawiam sie nad ta baza czy to aby nie zbedny gadzet? Ona ma jakies skladniki odzywcze czy cos? Ja mam bardzo slabe rzesy i by mi sie przydala, aczkolwiek uzywam tuszu z GR, Lash Plumping Mascara i jestem zadowolona z efektow. Kolor jest piekny, gleboka czern, a rzesy nie posklejane.

    Agata Gruber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dziewczyny a probowalyscie moze cieni z alilla ? dostalam je ostatnio w prezencie i sa naprawde magiczne. dla mnie najwazniejsze, ze sa hipoalergiczne, bo mam duze problemy ze skora, a tutaj nic 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Moje nowe odkrycie. Wypiekany kamień brązujący swederm. Bardzo lekki, fajnie się nakłada i daje naturalny efekt. Jest jeden odcień, w zależności od ilości nałożonych warstw, efekt jest od jaśniejszego do ciemniejszego. Sprawdza się przy konturowaniu twarzy, ale tez przy takim codziennym makijażu, dla ocieplenia koloru skóry.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Mam taki bronzer Swederm. Za pomocą pędzla fajnie można wymodelować kontur twarzy. Nakładam pod kośćmi policzkowymi, na szyi, wzdłuż skrzydełek nosa i po bokach czoła. Zawsze wygląda efektownie. Teraz zamówiłam siostrze, bo na stronie jest opcja zamówienia z ozdobną obwolutą na prezent.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze ulubione kosmetyki do makijażu"

Przewiń na górę