• Autor
    Odp.
  • Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim ulubionym jest puder Tokyo z Bikora. Fajne sprawdza się w codziennym makijażu jak i w wieczorowym. Dobrze matuje, nie wysusza i nie zapycha cery a co ważniejsze na długo utrwala makijaż.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nawet nie widziałam, Monika, dopłaca się a to opakowanie? Może bym na mikołajki dla siostry zamówiła, bo już mój testowała i też jej się podoba.

    Agata Gruber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W takim pieknym opakowaniu to ja mam paletke cieni do powiek z Alilli <3 jest niesamowita. Bardzo fajne, dlugo utrzymujace sie cienie. Tez dostalam ja w prezencie od siostry 😀

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Nic sie nie dopłaca 🙂 Ale jak chcesz w prezencie to prezentowe opakowania to jedno, ale widziałam, że na naturmedicin pojawiły się też pakiety Swederm w obniżonych cenach. Mnie się marzy taki Pakiet XXL…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dzięki za cynk… Obejrzałam te zestawy, marzenie. Chyba zamówię u męża któryś pod choinkę.
    swederm

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Dorota123 masz teraz fajna okazję, bo jest kod rabatowy od Swederm i można przed Świętami kupić z rabatem 20% na cały asortyment 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Cudownie 😀 właśnie zrobiliśmy zakupy 🙂 Na fb znalazłam kod BN2017 i faktycznie zadziałał. Oprócz tych 20% jeszcze mają darmową przesyłkę, więc faktycznie tanio wszystko wyszło.

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    z droższych od MAC
    a tanszych może być Lovely 😉

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    kasia24
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zamawiam 100% naturalne kosmetyki ze studiofigura
    Bardzo dobrze działają na skórę, jestem nimi zachwycona. Jeśli macie możliwość to przetestujcie sobie, warto

    Kiniaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zawsze kupując kosmetyki do makijażu sprawdzam je pod względem składu. Pomaga mi w tym apka Skanerka. Poleciła mi ją babeczka w drogerii. Skanuje kod i widzę skład i analizę produktu. Fajne w aplikacji jest to,że można zapoznać sie z opinią innych użytkowników. Można też tworzyć swoje listy zakupów i sprawdzać w jakim sklepie jest dostępny kosmetyk i ile kosztuje. Produkty spożywcze też sa w bazie Skanerki i to mnóstwo:D

    abednarz77
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Sprawdziłam cieszącą się ostatnio popularnością w sieci produkty ze sklepu studia figura i naprawdę wam powiem że świetnie się sprawdzają , szczególnie kremy.

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nawilzajaca hydro baza pod makijaz z kwasem hialuronowym oraz rozswietlajacy fluid mineralny z bielendy z linii make up academie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze ulubione kosmetyki do makijażu"

Przewiń na górę