WYBORY 2011 – Sondaż

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Wyborco, oczywiżcie wybiorę Ciebie! – co Ty na to, mój Mały!? 😆

    PS. Jestem pewiem, że mnie zignoruje, bo to po prostu czysty merkantylny trik 😯

    PS. hej, Wyborco 1+2+3, masz jakież ludzkie uczucia? nie ma! 😯
    sami widzicie, chcieli Was nabrać i… tyle! 😈 nawet nie postarali się by zamieżcić jakiejż fajnej promocji… jezu… ale Łodygaaa… 😀 po prostu gó*nO 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wiadomo
    Wolnożć i Praworządnożć

    teraz startuję w wyborach samorządowych do rady dzielnicy
    jeżli ktoż jest z wawy dzielnica Praga Południe, to chętnie powiem na priv na kogo warto oddać głos, żeby w naszej kochanej wawie było lepiej 😀

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Skoro jest już taki topik, to może są tu warszawianki i chcą się podzielić swoimi opiniami o kandydatach na prezydenta warszawy w wyborach samorządowych 2010?? Ja poważnie myżlę o Olejniczaku, bo Pani GHW jakoż nie wzbudza we mnie pozytywnych uczuć – jest „zimna” i wyniosła.

    malikka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja to mam wrazenie, ze wszyscy lubia tylko narzekac zamiast cos robic. Np. jest strona xxxxxxxxxxxxxxxxi zapewne malo kto o niej wie, ze mozna zglaszac tam swoje pomysly na inicjatywy dla warszawy. po co sie trudzic i cos robic jak cos w miescie przeszkadza – lepiej sobie ponarzekac. a jesli chodzi o owczesna pania prezydent…to ja wole jakas zamiane.

    modyf. Figa

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    olejniczak nigdy w zyciu
    hanka tez nie

    w 1szej turze Korwin-Mikke, w koncu sam startuje z jego listy do rady warszawy ;p
    jesli nie dostanie sie do drugiej tury i bede mial wybor Bielecki-Hanka, to dam glos na Bieleckiego, mimo mojej antypatii do pisu

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Nie wiedziałam o tej stronie – fajny pomysł. Nawet ktoż zaznaczył Urząd Dzielnicy Mokotów (w jednym budynku), na co ja już od dawna liczę.

    A Pan JKM jest za bardzo radykalny…i to jego wulgarne słownictwo. Mnie krytyka wszystkich i wszystkiego nie przekonuje.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    mnie przekonują argumenty i konkretny program
    On je ma jako jedyny kandydat
    usmiechy z telewizorów i to czy ktoż jest zimny czy ciepły czy jakikolwiek mnie nie przekonuje, nie na tym polega polityka, a przynajmniej nie powinna

    Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Może i program konkretny, ale rozsądny? Też jesteż za zlikwidowaniem tramwajów?

    A nie podoba Ci się pomysł oddania ludziom głosu i pytania: Co Wy chcielibyżcie zmienić? Tym Olejniczak włażnie zdobył moją sympatię, bo większożć kandydatów krzyczy: Zrobię to! Zrobię tamto! A nikt nie pyta, czego my chcemy…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    po 1sze JKM w zyciu nie powiedzial ze chce zlikwidowac tramwaje
    to oczywista manipulacja mediow
    tak jestem za zlikwidowaniem tramwajow w miejscach gdzie w sposob oczywisty wytwarzaja one korki, poniewaz w waskich uliczkach sa wysypane tylko kamienie na torowiska, a obok zakorkowana 1-pasmówka, którą możnaby poszerzyć i na jezdni zrobic torowisko, przy czym miedzy jednym a drugim tramwajem przejechaloby 100 samochodow
    to oczywiste

    nie, nigdy bym nie oddal mozliwosci decydowania ludziom, poniewaz jak mowi staropolskie przyslowie mojego autorstwa „wiekszosc ludzi to debile”
    decydowac powinni ludzie rozsadni, a nie wiekszosc
    wiekszosc prawie nigdy nie ma racji, sprawdzone, wystarczylo uwazac na historii

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Kandydatów jest paru więc jest w czym wybierać a nie ukrywajmy jest co robić w naszym mieżcie. Mnie dobija sprawa transportu. To jest normalnie jakaż masakra. Uważam że trzeba coż z tym zrobić. Przebrnęłam ostatnio przez program Olejniczaka teraz na tapecie mam panią Bodzek z PSL i powiem tak. Ciekawie się zarysowuje jej wizja miasta. Dożc innowatorskie rozwiązania proponuje.

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    A ja uważam że choćby władze nie wiem co robiły w kwestii transportu to i tak byżcie narzekali. Wcale nie jest tak tragicznie jak wszyscy mówią, wydaje mi się normalne że w takim dużym mieżcie, w którym na dodatek jest sporo robót i inwestycji są korki i jakież inne utrudnienia… Ja patrząc [usunięto_link] nie widzę większych powodów do narzekania. Nawet ostatnio przy okazji tego spotkania HGW z prezesem Związki Komunikacji w Niemczech, mówili że Warszawa powinna być wzorem dla europejskich miast. Że tak szybko tyle korzystnych zmian zachodzi. I wszyscy potrafią to docenić “ oprócz samych Warszawiaków.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    akurat opinia jakiegos zwiazku komunikacji z Niemiec interesuje mnie tyle co opinia Gazety „Wybiórczej”

    [usunięto_link]

    to jest kopalnia wiedzy na temat pani Hani, mimo że prowadzi ją jakiż zwolennik Pisu ;p

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    dajcie spokój, przestańcie pieprzyć do cholery, obecnie potrzebujemy…

    jakiejż nowej formacji, która uszczężliwi wszystkich – proponuję…
    hard-man + miszczu, bo on się zna na polityce 😉 i w ogóle na wszystkim 😀

    a ja zaagituję, jak należy, co!? :}} bedzie git! :]]

    PiS, gdzie on jest? i precz Platformaaa… hahaha… 😆
    a tak na marginesie Tusk, to już przeszedł wszelkie normy polityczne… osiłek!
    bo to, że Komor, z natury jest tępy, to każdy wie, jak można było dopużcić do wybrania takiego na prezia 😆
    w jaklim kraju my żyjemy!?

    PS. mówiąc szczerze, wolę zwariowanego Korwina-Mikke $$

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    przeżyliżmy ruska
    przeżyjemy Tuska

    Kaczorowi po smolenski strasznie odwalilo, wcale sie nie dziwie, ale nie dalbym mu wladzy, zreszta pis tez nie raz oszukiwal swoich wyborcow
    to samo scierwo
    w tej chwili w sejmie mamy:
    sld – lewactwo
    po – centro-lewactwo (na papierze liberałowie, w rzeczywistosci wiadomo jak to jest, juz sie z tego wycofuja, mowili nawet otwarcie ze nie sa partia liberalna)
    pis – centrum z lewacką gospodarką

    wiec nie ma zadnej rownowagi, nie ma żadnej parti prawicowej, ani pod wzgledem swiatopogladowym (chrzescijanska kultura itp – tutaj tylko kilku posłów pis + gowin z po czasem się sprawdzają), ani pod wzgledem gospodrczym, nie ma ani jednego wolno rynkowca (czasem gowin idzie w dobrym kierunku, ale na pol gwizdka i mu nie wychodzi)

    przydalby nam sie polityk pokroju ronalda reagana albo margaret thacher

    kleamea
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Miszczu, może faktycznie ty powinieneż kandydować?? Rozsądni ludzie będą próbowali wybrać najlepszy program i najpewniejszego kandydata z możliwych, a za takiego uważam HGW, a reszta będzie wolała po wszystkich jechać i nigdy nic się tu nie zmieni. Chyba faktycznie Polacy nie dojrzali do demokracji¦ 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYBORY 2011 – Sondaż"

Przewiń na górę