• Autor
    Odp.
  • yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mam zapalenie zatok od 2 tyg się leczę i od tego tez czasu mam problemy z oddychaniem
    Jakbym nie mogła złapać powietrza , brakowąło mi tlenu – czy moze to miec związek z zatokami? Zdecydowaie lepiej czuje sie na żwiezym powietrzu- ale z powodu choroby mam siedziec w domu

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    czy byłaż w ogole u lekarza?
    moja znajoma ma podobne dolegliwosci i chcialabym jej cos doradzic, a nie chce sama pojsc do lekarza.
    ktos czul sie kiedys podobnie?

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Marsz do lekarza a nie szukać porad na forach! Zatoki to nie katar a dusznożci!!

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    mam nadzieje, ze uda mi sie ja wyciagnac!!!

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    zatoki raczej wiążą się z bólami głowy, a nie z brakiem możliwożci złapania oddechu..

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Wiesz jak masz zawalone zatoki, nos to się ciężko oddychać.

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    No byłam u lekarza oczywiżcie, antybiotyki, potem zdjecie
    Okazuje sie , ze po pierwsze jednej zatoki czołowej nie mam wcale – taka niedorozwinięta jestem , he he no ale to mały problem
    Gorzej z tym, że mam torbiel jakiż w zatoce przynosowej i stąd chyba problemy

    Czeka mnie operacja beczy na razie odwlekam bo – odpukac -… od czasu ostatniego zapalenia nie cierpie, a lekarka mówiła, że będe non stop chorowac ://

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Jak lekarka dobra to trzeba posłuchać i zrobić z tym porządek. Mam znajomą która męczy się z zatokami od paru lat i jest to straszne, ona non stop ma z tym problem, bóle zatok, przeziębienia, katar, bóle głowy ;/

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie odwlekaj tylko lecz zatoki, i nie przejmuj się… będzie lepiej.

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Nic sie nie bój. Znajoma miała operacje i żyje;) A z tym, że będziesz często chorować- no tak to już jest. Jak raz coż złapiesz to potem lubi wracać:/

    Joasia07
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    To raczej nie zatoki, często mam z nimi problem i nie odczuwam dusznożci.

    MagdaBor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zzatokami juz tak jest, że jak raz jest przeziębisz, to potem katar gwarantowany conajmniej 4 razy w roku, nie ma co szarżować, lepiej leczyć.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Zatoki trzeba leczyć i to skutecznie, są strasznie męczące a niedoleczona zaraz nawrócą ze zdwojoną siłą ;/

    Dead Sea Premier
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Częste zapalanie zatok może być spowodowane krzywą przegrodą nosową. Jedynym rozwiązaniem jest wtedy zabieg. Zapalenie zatok lubi powracać, więc warto dobrze je wyleżeć. Najlepiej z antybiotykiem.

    Maslowska28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    czy nie znacie czegos skutecznego na te zatoki? Strasznie mam teraz zapchane i nie wiem co robic.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ZAPALENIE ZATOK"

Przewiń na górę