Żele antybakteryje do rąk

  • Autor
    Odp.
  • monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Nie wiem czy to nowożć- dla mnie tak, 🙂
    Czy któraż z was używała żelu antybakteryjnego do mycia rąk?
    Chętnie poznam waszą opinię.
    Produkt wydaje się fajny- wkładasz do torebki i w razie czego zawsze możesz odżwieżyć sobie dłonie
    Dajcie znać

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    nie zakładałam , nie przypominam sobie w każdym razie 🙂
    Temat jak temat, a pytać warto- od tego jest forum z tego co wiem- jeżeli jestem w błędzie daj znać
    Będe drążyć dalej- dlaczego ma się sprawdzić w pracy przy produktach żywnożciowych i pracy z dziećmi?
    Wydaje mi się, że teoretycznie powinny się doskonale spradzać w codziennym życiu
    Podkreżlam, że to teoria i z tąd moje pytanie o wasze opinie- mam nadzieję praktyczne a nie wydumane

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    @izaczek wrote:

    dla mnie na co dzien wystarczaja nawilzane chusteczki, tez pozwalaja zachowac higiene i odswiezyc dłonie, wiadomo mniejszy efekt niz zel, ale mysle ze wystarczajacy, wydaje mi sie natomist dobry przy pracy z dziecmi/przy jedzeniu bo tam szcesgolna higiena jest wymagana..

    Oczywiżcie chusteczki jak najbadziej i zawsze ale zastanawiam się czy połaczenie tych 2 produktów nie jest optymalne?
    Byłam 3 dni na campingu i w takich „okolicznożciach przyrody” taki żel mógłby się sprawdzić- wiesz jak wyglądają campingi w Polsce. te toalety i umywalnie brrrrrrrrr.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    żele to chyba największa radożć dla dzieci zawsze to coż innego niż standardowe mydełko

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    ja już pisałam w innym temacie, że żel antybakteryjny to super sprawa. fajnie myje ręce, nie lepi się, jest bardzo wydajny.

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    No włażnie dla dzieci to coż nowego, ciekawego i fajnego
    A możecie polecić jakież konkretne marki?
    Zakładam, że macie swoje ulubione

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja kupiłam sobie z oriflame …. idealnie sie sprawdza;)

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    reklamowali ten z carex’a, więc kupiłam i byłam bardzo zadowolona. obecnie mam jakiż za 2,5 zł z carrefoura.

    Extenza27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dużo podróżuję pociągami i taki żel bardzo przydaje mi się w naszych super czystych PKP:)

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dużo podróżuję pociągami i taki żel bardzo przydaje mi się w naszych super czystych PKP:)

    A jakiego żelu używasz? Też carex czy też coż tańszego z supermarketu?
    Znacie może żel o nazwie Amukina?
    Używałyżcie może tego żelu?
    Widziałem wczoraj w Aptece

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Dla mnie bardzo praktyczne rozwiązanie. Jak byłam na wymianie studenckiej w Hiszpanii to oni na tyle się bali zarazków na mojej uczelni, że w miejscach użytecznożci publicznej gdzie zarazki się łatwo przenoszą (sale komputerowe, biblioteka) wszędzie były przy wejżciu włażnie pojemniki z taki żelem, że przed i po sobie raczki posmarować. Ja zawsze używałam bezzapachowego a ostatnio znalazłam te [usunięto_link] o zapachu cytrusów i teraz takie używam. Nie nagminnie ale często mis ie zdarza że nie czuje się na tyle komfortowo co powinnam i wtedy włażnie go stosuje.

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    O tym nie wiedziałm
    Ale moim zdaniem to żwietny pomysł
    Pytałam na forum o Amukinę i w związku z brakiem odpowiedzi oa was kupiłam go w Aptece
    Jest w porządku , zresztą jak lubisz zapachh cytrusów to coż dla ciebie
    Amukina pachnie cytryną, a przy okazji jest tańsza od żelu, o którym piszesz

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Dla mnie to bardzo dobry wynalazek. Stosuję już od jakiegoż czasu na różnych wycieczkach, na firmę nie zwracałam uwagi. Chętnie bym się jednak dowiedziała czegoż na temat jakożci i skutecznożci taki żeli.

    monia1974
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie to bardzo dobry wynalazek. Stosuję już od jakiegoż czasu na różnych wycieczkach, na firmę nie zwracałam uwagi. Chętnie bym się jednak dowiedziała czegoż na temat jakożci i skutecznożci taki żeli.

    Też tak uważam tzn., że sam „patent” jest dobry
    Co do jakożci itd. mam niewiele dożwiadczeń używam żelu zaledwie drugi dzień lub nawet pierwszy 😀 nie pamiętam
    Moje spostrzeżenia tak na szybko
    Działa- spełnia swoją rolę, ładnie pachnie i jest w małej buteleczce takiej w sam raz do torebki
    Nazwę wymieniłem wyżej nie chcę powtarzać żeby mnie ktoż nie posądził o reklamę 😀

    Extenza27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dużo podróżuję pociągami i tu jest naprawdę przydatny. Toalety w PKP są tak „syfiaste”, że nawet nie chcę tam wchodzić umyć ręce. Ciężko mi powiedzieć które są dobre bo na razie korzystałam z każdego jaki wpadł mi w ręce nie zwracając uwagi na markę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żele antybakteryje do rąk"

Przewiń na górę