• Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Witam
    Chciałabym wiedzieć co sądzicie o czerwonej pomadce. Podoba Wam się czy jest raczej zbyt wyzywająca. Ja osobiżcie posiadam 2 jedną w kolorze bardzij stonowanym a drugą w żywszym kolorku 🙂 Mojemu facetowi osobiżcie sie podoba twierdzi że pasuje mi o wiele bardziej niż te wszystkie błyszczyki 😕 a ja w sumie nie wiem troszeczke czuje się nieswojo kiedy mam taki kolorek na ustach 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    czerwona pomadka jest dosyc odwazna, ale to nie przeszkadza w tym zeby sie nia malowac. mi osobiscie do urody chyba tak srednio pasuje i w ogole nie najlepiej czuje sie w czerwieni – takze jesli chodzi o ubior. ale czasem maluje sie na czerwono i na moje wystepy tez musi byc obowiazkowo, ale na to nie mam juz wplywu

    ale jak najbardziej mi sie podoba na niektorych kobitkach. zwlaszcza brunetkach – taki typ evy green np – wyglada rewelacyjnie. elegancko, z klasa i jednoczesnie wzbudzajac pozadanie:]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czerwień czerwieni nierówna i kazda kobieta może znaleźć „swoj” odcień. Ja natomiast nie maluję się czerwoną pomadką, bo majac tyle lat ile mam jakoż mnie do niej nie ciągnie.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    osobiżcie brzydko mi w czerwonej pomadce na ustach ale bardzo mi się to podoba na niektórych kobietach 🙂 np Anna Korcz – brunetka, żniada cera i ta czerwień 🙂 jak latynoska 🙂 zazdroszczę jeżli Ci w niej ładnie 🙂

    uważam też że nie na co dzień taka szminka pasuje…. 😉

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja mam jedą czerwoną pomadkę, używam jej raczej na tzw „większe wyjżcia”. No ale ja faktycznie jestem brunetką o żniadej cerze i myżlę, że całkiem ładnie mi w tym kolorku 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Myżlicie że mi pasowałaby? Ja mam mieszane uczucia 😕

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    spróbuj 🙂 ja raz poszłam do drogerii i spróbowałam sobie i zobaczyłam że to nie dla mnie 🙂 ale sądząc po zdjęciu dla Ciebie powinna być w sam raz 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Uwielbiam czerwoną pomadkę. Mam jedną. Niestety albo nie umiem się odpowiednio umalować, uczesać albo mój typ urody nie pozwala na malowanie się takową pomadką.
    I cholernie nad tym ubolewam.
    Oczywiżcie do pracy czy na zakupy czy chociażby kino czy wypad na herbatkę z przyjaciółką to nie miejsce na czerwoną pomadkę jak dla mnie ale na jakiż fajniutki wieczorek imprezowy owszem, jak najbardziej 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja również uważam że czerwona pomadka pasuje na większe wyjżcia. Mi kojarzy się z mała czarną, upietymi włoskami ładnymi szpileczkami i kolacją 8)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Myżlicie że mi pasowałaby? Ja mam mieszane uczucia 😕

    mysle ze ty spokojnie mozesz sie smarowac czerwona szmineczka;) czarnulkom takim jak ty ok w tym kolorze. tylko nie przegnij z nadmiarem dodatkow i stroj juz tez raczej powinien byc w miare prosty, a nie jakies tam brokaty cekiny odblaski i inne wydziwasy;) pozdrowionka

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Tak jak już wyżej napisałam, prosto i z klasą to włażnie pomadka ma być tą ozdobą 😀

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja jakos nie cierpie czerwonej omadki wole bardziej brazowe
    ale jezeli Tobie ladnie to dlaczego masz jej nie nosic:)

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Czerwona pomadka jest sexy po warunkiem,że nie jest matowa. Ja sama mam krwisto czerwoną Color Last Vip Astora ([usunięto_link] szukaj w usta->pomadki) i uwielbiam ja włażnie za nasycony, mocny kolorek. Z czerwonymi szminkami jest tak,że nie każdemu pasują, ale zauważyłam, że włażciwie wszystkie kobiety o ciemnych oczach wygladaja po ich uzyciu super(sama mam ciemnozielone).

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Nie używam pomadek.
    Na studiach miałam jedną koleżankę, która używała, mówiłyżmy na nią „40-latka 20 lat później” 🙂

    migotka122
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mnie jest potwornie w czerwieni (obojetnie jakiej). Uzywam blyszczyki, albo delikatne pomadki w odcieniach rozu. A na wieksze wyjscia maluje mocno oczy i usta bezbarwne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czerwona pomadka"

Przewiń na górę