Żele intymne i prezerwatywy

  • Autor
    Odp.
  • Alevue
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Kochane,
    mam kilka pytań.
    Chcę z moim facetem użyć jakiegoż żelu intymnego .
    Mam dylemat między Durex Play O a Durexem czerwonym (potegujący doznania) Błagaam doradzcie mi i powiedzcie mi jak najlepiej go stosować i czy można łączyć go z prezerwatywami ?

    Pozdrawiaaam ;**

    Bogna25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jak juz spróbujesz to daj znac czy warto kupować (i na jaki sie zdecydowałas;) ), bo tez sie zastanawiam nad zakupem żelu:)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Wszystkie żele durexa można łączyć z prezerwatywami-są na bazie wody więc nie niszczą lateksu. Inaczej jest z tymi na bazie olejowej bo one mogą uszkadzać lateks ale firmyprodukujące prezerwatywy i żele (Durex,Unimil) ich nie robią z tego co wiem. Zresztą na opakowaniu zawsze to pisze więc warto dla pewnożci sprawdzić przedzakupem.

    Play O jest niby żelem mającym wywoływać i potęgować orgazm-jest dużo droższy od innych bo kosztuje 40-50zł-ile prawdy w obietnicach klienta to nie wiem bo jakoż nie widzi mi się sprawdzać to za tyle kasy a na swoje życie sexualne nie narzekam 😈

    Natomiast mieliżmy ten czerwony z durexa-rozgrzewający i potęgujący doznania-bardzo fajny,przyjemny,naprawdę czuje się ten dreszczyk:) Plusem było też to że w zimie czasami smarowałam nim sobie stopy bo naprawdę rozgrzewał:D Teraz używamy tego dużego durexa fioletowego do masażu 2 in 1-przyjemnie smakuje,jest bardzo wydajny-długo nam już służy,można używac go jako żelu intymnego oraz do masazu całego ciała. Niedawno durex wypużcił też żeliki wiżniowe i PinaColada-napewno kiedys wypróbuję. Z tymi od Unimila nie miałam do czynienia. Takie żele mają tą przewagę nad Play-O że są o wiele tańsze. I naprawdę godne polecenia.

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    My używaliżmy chłodzącego żelu Durexa i ja nie bylam zachwycona. Chyba nie leżą mi takie specyfiki. Nie zniechęcam nikogo bo to bez sensu ale nam najlepiej jest bez takich udziwnień.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    bo ten chłodzący z ekstraktem z mentolu może wywoływać podrażnienia,alergie itd. Zresztą jest ostrzeżenia na opakowaniu.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    za żelami nie przepadam – swędzi i… takie niemęskie! 😯
    zaż prezerwatywy – mnie osobiżcie znieczulają na babki! cóż jak chcecie to się tym katujcie 😀

    nam jakoż bez tego wychodzi – i to całkiem nieźle – trzeba tylko poznać głębiej 😉 swoje ciało Kochane! w tym PLUS wszystkowiedzącą Parvati hahaha…

    PS. a tak mówiąc otwarcie, czemuż tu wytknęłaż ten paluch? dla babek? czy dla facetów?
    mnie sorry żmieszy, a kobiety… może i przywraca do porządku….?
    tylko dlaczego? 😛

    tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    uzywałam – to wiem 🙂
    jest fajny,lekko rozgrzewa:) jesli o ten ci chodzi 🙂
    i mozna go stosowac z prezerwatywami

    alicjazuza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja tam ze swoim chłopakiem od czasu do czasu używamy ten czerwony Durex Play – żel intymny potęgujący doznania, rozgrzewający. ja biorę tabletki, więc nie ma co się martwić prezerwatywami 😉

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    ja używam Ice Lube. jest doskonały i mnie jakos tak podnieca 🙂 nie wiem czy to kwestia tego ze jest lekko chłodzący, ale na serio bardzo lubie jego uczucie, poza tym jak jestem zbyt sucha, to wtedy ten chlodzik niweluje moje lekkie bolączki, aaa co najlepsze moj ukochany robi mi nim masaz stop, bosskieee:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ja wolę – czystą naturę 😆

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    ale kobieta czasem woli się podratować, czasem bowiem natura płata figle….

    Nielegalna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Szczególnie podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Wtedy pochwa jest czasami sucha nawet po godzinnej grze wstępnej. Ja używałam żelu rozgrzewającego z unimila, ale po dwóch zastosowaniach go odstawiłam bo zamiast rozgrzania czułam pieczenie, podczas stosunku nie myżlałam o niczym inny, tylko o tym, żeby jak najszybciej się umyć. Teraz może spróbuję tego durexa 2w1.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    hehehe 😆 jesteżcie uzależnione od sprzętu – gdzie tu miejsce na miłożć?

    aaa tam po co ja tu gadam, ma ona jeszcze dla Was jeszcze jakież znaczenie!?

    PS. oprócz żelków – oczywiżcie 😀

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Bez zabespeczeń tak najlepiej 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @konwalia_m wrote:

    dla mnie najlepszym produktem jaki użyłam do masażu erotycznego jest żel nuru . Gorąco polecam.

    skorzystam 😀 Hard

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żele intymne i prezerwatywy"

Przewiń na górę