• Autor
    Odp.
  • maladama89
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czesc dziewczyny. Potrzebuje pomocy w sprawie tabletek odchudzających. Słyszałam o plastrach ale chyba to nie działa. Znalazłam na sieci tabletki z Ameryki o nazwie Actislimfa. Wszyscy sobie je chwalą. Proszę jeżeli którakolwiek z Was słyszała o tych tabletkach to napiszcie co o nich sadzicie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Przy odchudzaniu bardzo ważne jest picie dużej ilożci wody, dobrze też oczyszcza organizm z toksyn no i poprawia urodę.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    dziewczyny nie ma się co oszukiwac, żadne tabletki nie odchudzą, sama walczyłam od roku z wagą co chwila przerzucając jakież diety, aż w końcu poszłam po rozum do głowy i zmieniłam swój styl życia odżywiania i efekty przyszły same, w ciagu 3 miesiecu zgubiłam 5 kg, co prawda efekty nie przychodza szybko ale są długotrwałe a z dnia na dzień mam wrażenie że jestem coraz chudsza. Wystarczyło zacząć się ruszać 3 razy w tygodniu, zrezygnować z chleba i zieminiaków, słodyczy i gazowanych n****, a dzięn zaczynac od pozywnej miski pelnoziarnistego musli z jogurtem, który daje nasycenie na długi czas.

    senga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wiem cos na temat walki z nadwaga…moge pomoc.
    Pisz na [usunięto_link]

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Najlepszy sposób na schudnięcie, nie będę oryginalna, to dieta i ćwiczenia. Ja się wspomagam tabletkami Therm Line. Jestem niecierpliwa i nie lubię czekać długa na efekty. Ale ćwiczenia na pierwszym miejscu.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To prawda, tabletki te są bardzo skuteczne, oczywiżcie w połączeniu z ćwiczeniami i dietą. Tygodniowo chudnę ok 1 kg, dla mnie to wystarczająco. Wcale się nie głodzę, odstawiłam tylko zupełnie cukier i pieczywo.

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    O tych Actislimfa nie słyszałam ale przetestowałam tabletki Forever Slim i dla mnie działają 😉

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Szkoda pieniędzy na tabletki… Żeby schudnąć trzeba zmienić dietę i styl życia – a niestety nikt jeszcze nie wynalazł tabletek podnoszących motywację 😉

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W 100% się zgadzam,same tabletki to tak naprawdę nic,efekt placebo i tyle. Moim zdaniem także należy zacząć od dobre diety,jadłospisu i aktywnożci fizycznej bez której ani rusz. Tylko w ten sposób możemy schudnąć,efekty będą na pewno widoczne,tylko potrzeba też na to czasu.

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Tabletki z zieloną kawą mi pomogły, dlatego mogę polecić 🙂

    niebieskookarenata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Duzo sie ruszac i sukcer murowany.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Pewnie że nie jest łatwo, ale jak się chce to można wszystko. Choć dużo zależy od motywacji:) ALe dobrze dobrana, zbilansowana dieta i wprowadzanie zdrowych nawyków da efekt na stałe. No i ruch. Nieunikniony.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jak schudnąć, tutaj potrzeba wiele własnego wysiłku i dobrej diety- taka odpowiedź przewija się w niemal każdym pożcie i zgadzam się z tym. Suplementacja i tabletki placebo nie są tutaj potrzebne.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie na początku trzeba sobie postawić sobie pytanie czy naprawdę chce się schudnąć, bo zakładać że mają pomóc tabletki jest raczej nie dobrym pomysłem. Bez wysiłku, cierpliwożci nic się nie zdziała.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Nie warto ryzykować z wszelkimi tabletkami na odchudzanie. Zamiast pomóc, mogą sporo namieszać w naszym organizmie. Najlepsza jest racjonalna dieta, 5 regularnych małych, zdrowych posiłków, dużo warzyw i owoców, picie odpowiedniej ilożci wody, aktywnożć fizyczna. To przepis na zgubienie kilogramów 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć ?"

Przewiń na górę