50lecie pigułki antykoncepcyjnej

  • Autor
    Odp.
  • nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Włażnie z tej okazji wyszła super kampania promocyjna. Podejżcie do antykoncepcji na wesoło. Jak dla mnie trafione idealnie. Nie można przecież każdego tematu traktować na poważnie 😉
    [usunięto_link]
    Jak Wam się podoba taki filmik. Uważacie, że to dobra droga na promocję dla pigułki antykoncepcyjnej?

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Oglądałam filmiki i są żwietne 😀 Nie tylko dlatego, że są bardzo żmieszne ale uważam, że jest to bardzo dobra metoda promocji pigułek antykoncepcyjnych. Super filmik to cyber seks 🙂

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Faktycznie pewnie mało osób wie, że pigułka ma już 50 lat! I do tego podejżcie do tematu w taki żmieszny sposób a zarazem udzielający paru przydatnych informacji 🙂 Super sprawa.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    JA też jestem zaskoczona, że to już 50 lat byłam pewna, że dużo mniej. Wesołe podejżcie dotrze do większej liczby osób. Może młodzież zacznie bardziej uważać i zaczną stosować antykoncepcję. Może będzie mniej sytuacji, że dzieci mają dzieci.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Też jestem zaskoczona, że pigułki mają już 50 lat. Wiem tylko, że jest to skuteczna metoda antykoncepcji i dziewczyny powinny oglądnąć te filmiki są żmieszne i dają do myżlenia. Myżl przed a nie po fakcie hihi

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Poza tym pigułki są żwietne jeżli np. któryż z partnerów ma uczulenie na lateks lub odczucia przy użyciu prezerwatywy są gorsze 🙂 Patrząc na staż pigułki dąży z pewnożcią do doskonałożci i nie ma się czego obawiać 🙂

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Też uważam, że pigułki to dobra metoda antykoncepcji. Sama stosuje je od kilku lat. Nie miałam nigdy skutków ubocznych.

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja niestety miałam skutki uboczne w postaci spadku libido :(( Ale zmieniłam na inne i wszystko wróciło do normy. Dlatego bardzo ważne jest, żeby zrobić sobie najpierw badania i dokładnie żledzić reakcje naszego organizmu 🙂 Wtedy będzie wszystko git malina 😛 😛

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja nigdy nie miałam skutków ubocznych po tabletkach, ale zgadzam się, że jak tylko jakież się pojawią należy zmienić.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    nela dobrze, że poradziłaż się lekarza. Chociaż dobry lekarz powinien od razu zrobić badania przed przypisaniem tabletek jakichkolwiek. Ale jak już ma się dobre to wtedy tylko brać i nie ma skutków ubocznych.

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ale wiesz po naszej służbie zdrowia nie ma czego wymagać :))) Musiałam sama się upomnieć o badania przy doborze następnych, bo ta to chciała na chybił trafił przepisać …. masakra….:))) Ale już wszystko git :)) łeee szkoda, że nie ma więcej filmików na tej stronce…pożmiałabym się jeszcze :)))))))

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    No włażnie tak jest, że o wszystko trzeba się upominać często. Ale sa też dobrzy lekarz, którzy sami wiedzą, że badania powinno się zrobić. Też żałuję, że niema więcej tych filmików.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Wiele mitów krąży, ale nie zawsze trzeba w nie wierzyć. Najlepiej jak się ma jakież wątpliwożci jest pytać sę lekarza on ma odpowiednią wiedzę na temat tabletek. Można też ciekawych rzeczy dowiedzieć się z tej stronki: [usunięto_link]

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Też zażywam pigułek. Jest to najbardziej skuteczna forma antykoncepcji, niestety nie dla każdej kobiety. Filmiki są żmieszne.:D

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Zgadzam się ze stwierdzeniem, że pigułki to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji. Ciąża zdarza się jedna na milion a w przypadku prezerwatywy np. o wiele czężciej 🙂 Co do filmików to ciężko by było takich form antykoncepcji używać 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 50lecie pigułki antykoncepcyjnej"

Przewiń na górę