• Autor
    Odp.
  • shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    21letni facet myżli o zupełnie czyms innym niż powinna myżleć 15letnia normalna dziewczyna. I tego nie zmienisz. Chyba,że ty chcesz być mniej normalna;]

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    A co powiecie na związek 21-latka z 34-latką ?????????
    Troche to dziwne ale prawdziwe,z tym ze do tego związku nie doszło.
    Zagmatwane to jak diabli, ale co o tym sądzicie

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Jako facet chcący mieć zdrowe dzieci z własnej linii genetycznej powiem krótko – durny pomysł 😉

    A ona bezdzietna chociaż?

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Sugerujesz,że 34-latki rodzą chore dzieci 😯
    Ona dzietna jest,jedną córke ma

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    mam duzo znajomych w takim przedziale wiekowym. nie widze w tym nic dziwnego- nie zalezy od wieku, ale od czlowieka. ktos moze miec 30lat i zachowywac sie jak 15. a ktos moze miec 15 i byc wyjatkowo dojrzaly na swoj wiek. nie ma na to schematu.

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Assha,zgadzam się z Tobą w 1000 %

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A ja z dożwiadczenia stety albo niestety wiem, że 6 lat to za dużo. 3 – 3.5 roku to już takie maksimum kiedy dzisiaj ludzie nawiązują nić porozumienia. Ale to tylko moja opinia 🙂 i psychologów 🙂

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    A ja Wam mówię że takie związki mają rację bytu;moja teżciowa jest od swojego męza(nie mylic z teżciem) 10 lat starsza,a jej siostra 17 lat !!! Tej pierwszej małżeństwo trwa 15 lat,drugiej 5.
    Ale różnica jest taka,że o ile w naszym temacie dziewczyna(włażciwie chyba jeszcze dziecko) jest zupełnie nie dojrzała życiowo,to w moim przykładzie to kobiety już dojrzałe

    zetowiczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dla mnie to nie robi różnicy. Jeżli ludzie sie kochają, to chyba wiek nie ma znaczenia prawda? Sama np. chciałabym mieć męża strszego o 4,5 a nawet 6 lat.

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Między mną a moim mężem jest 5 lat różnicy i nie widzę w tym nic złego. Jak go poznałam, byłam w klasie maturalnej. Od samego początku bardzo dobrze się dogadywaliżmy i może to zabrzmi żmiesznie, ale od razu wiedziałam, że to ten jedyny. Jesteżmy już dwa lata po żlubie i jest nam ze sobą bardzo dobrze. Teraz mam 24 lata, on 29, a różnicy wieku prawie nie widać. Od początku „uczyliżmy się” siebie i bardzo dobrze na tym wyszliżmy. Nie ważna jest aż tak różnica wieku. Może gdybyżmy się wczeżniej spotkali, on pewnie nie zwróciłby na mnie uwagi, to akurat zrozumiałe, ale oboje byliżmy dorożli, wiec wiedzieliżmy na co się „porywamy”…I się udało 😀

    bioevo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    To pewnie już zostało powiedziane, ale powtórzę 🙂

    wraz z upływem lat różnica będzie coraz mniej znacząca, tak więc..

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    6 lat to wcale nie jest duża różnica. Owszem jest duża w momencie gdy ma się 10 i 16 lat, ale później różnica nie jest już zauważalna. Moja starsza siostra przez internet, a dokładniej przez [usunięto_link] poznała faceta o 10 lat starszego, spotkali się i są już ze sobą jakiż czas. Poszukując odpowiedniej osoby powinno się przede szukać charakteru i cech osobowożci, a nie konkretnego wieku.

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jak dla mnie ma 🙂 aby nie przekroczyć 10 lat 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    6 lat różnicy, to żadna różnica – zależy od kontekstu, Skarbie!~ 🙂

    Znam związki – nawet wżród moich znAjomych – 32-letniej różnicy…
    miłożć nie zna granic, jednak granice znają miłożć… 😳

    lepiej jednak mieć się na bacznożci przed nadmierną uczuciowożcią! 👿

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 6 lat roznicy – zwiazek ma sens czy nie ??"

Przewiń na górę