• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    malo mnie to interesuje. nie chcialabym nosic makaronu w uszach czy na szyi.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    malo mnie to interesuje. nie chcialabym nosic makaronu w uszach czy na szyi.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak byłam młodsza, to kręciło mnie robienie koralików i branzoletek. Teraz na to nawet czasu nie mam. Noszę złoto przemiennie ze srebrem i za bardzo nie wydziwiam z biżuterią.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak byłam młodsza, to kręciło mnie robienie koralików i branzoletek. Teraz na to nawet czasu nie mam. Noszę złoto przemiennie ze srebrem i za bardzo nie wydziwiam z biżuterią.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Te trzecie od góry są całkiem znożnie (może dlatego, że sama mam nieco podobne), inne mi się nie podobają.

    Ja mam bzika na punkcie kolczyków, zawsze jak wyjeżdżałam gdzież za granicę, to zamiast pamiątek przywoziłam sobie włażnie kolczyki, weci trochę już się uzbierało (szkoda tylko, że pewna czężć jest już teraz „pojedyncza”). Nie wyobrażam sobie życia bez (:

    Co do robienia, to sama chętnie bym spróbowała, póki co nie wiem, na ile mi to będzie wychodzić, ale w zasadzie… pomysłów na pewno mam dużo.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Te trzecie od góry są całkiem znożnie (może dlatego, że sama mam nieco podobne), inne mi się nie podobają.

    Ja mam bzika na punkcie kolczyków, zawsze jak wyjeżdżałam gdzież za granicę, to zamiast pamiątek przywoziłam sobie włażnie kolczyki, weci trochę już się uzbierało (szkoda tylko, że pewna czężć jest już teraz „pojedyncza”). Nie wyobrażam sobie życia bez (:

    Co do robienia, to sama chętnie bym spróbowała, póki co nie wiem, na ile mi to będzie wychodzić, ale w zasadzie… pomysłów na pewno mam dużo.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    malo mnie to interesuje. nie chcialabym nosic makaronu w uszach czy na szyi.

    To po co krytykujesz zamiłowania innych ?? jak ktoż coż lubi to nie powinnaż się wtrącać

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    malo mnie to interesuje. nie chcialabym nosic makaronu w uszach czy na szyi.

    To po co krytykujesz zamiłowania innych ?? jak ktoż coż lubi to nie powinnaż się wtrącać

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    forum jest po to, zeby wyrazac swoja opinie. i ja mowie nie jesli chodzi o kluski w uszach.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    forum jest po to, zeby wyrazac swoja opinie. i ja mowie nie jesli chodzi o kluski w uszach.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    forum jest po to, zeby wyrazac swoja opinie. i ja mowie nie jesli chodzi o kluski w uszach.

    ale to nie powód żeby wysmiewać sie z czyjejs pasji ! Ja tez bym czegos takiego nie nosiła ale nie krytykuje i nie wysmiewam !

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    forum jest po to, zeby wyrazac swoja opinie. i ja mowie nie jesli chodzi o kluski w uszach.

    ale to nie powód żeby wysmiewać sie z czyjejs pasji ! Ja tez bym czegos takiego nie nosiła ale nie krytykuje i nie wysmiewam !

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli czyjas pasja jest robienie bizuterii z klusek…a osoba ta ma wiecej niz 10 lat…no coz: dla mnie jest to smieszne. a jesli cos jest smieszne, to ja sie z tego smieje.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli czyjas pasja jest robienie bizuterii z klusek…a osoba ta ma wiecej niz 10 lat…no coz: dla mnie jest to smieszne. a jesli cos jest smieszne, to ja sie z tego smieje.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    jesli czyjas pasja jest robienie bizuterii z klusek…a osoba ta ma wiecej niz 10 lat…no coz: dla mnie jest to smieszne. a jesli cos jest smieszne, to ja sie z tego smieje.

    robi nie tylko bizuterie ale też ozdoby swiąteczne na licytacje dla dzieci z domu dziecka. Ja chyba zaczne się żmiać z Ciebie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A biżuterię robię sobie sama…:)"

Przewiń na górę