• Autor
    Odp.
  • baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    jesli czyjas pasja jest robienie bizuterii z klusek…a osoba ta ma wiecej niz 10 lat…no coz: dla mnie jest to smieszne. a jesli cos jest smieszne, to ja sie z tego smieje.

    robi nie tylko bizuterie ale też ozdoby swiąteczne na licytacje dla dzieci z domu dziecka. Ja chyba zaczne się żmiać z Ciebie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zaraz mi napiszesz, ze sie smieje z licytacji na rzecz domow dziecka.
    :)))))

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zaraz mi napiszesz, ze sie smieje z licytacji na rzecz domow dziecka.
    :)))))

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Twój post jest niedorzeczny 🙄

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Twój post jest niedorzeczny 🙄

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Koniec ważni, bo to już robi się nudne.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Koniec ważni, bo to już robi się nudne.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Twój post jest niedorzeczny 🙄

    niedorzeczny?

    niedorzeczne to bylo jak wysmialam zwyczaj przyczepiania czerwoneuj wstazki do wozka i fakt, ze ktos wierzy w to, ze dzieciak jest niepelnosprawny, bo ktos mu kokardki nie przyczepil…a zaraz pojawil sie post oskarzajacy mnie, ze smieje sie z niepelnosprawnych dzieci.

    wiec teraz tez pewnie od klusek w uszach gladko przejdziesz do sierot.

    buahaha

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Twój post jest niedorzeczny 🙄

    niedorzeczny?

    niedorzeczne to bylo jak wysmialam zwyczaj przyczepiania czerwoneuj wstazki do wozka i fakt, ze ktos wierzy w to, ze dzieciak jest niepelnosprawny, bo ktos mu kokardki nie przyczepil…a zaraz pojawil sie post oskarzajacy mnie, ze smieje sie z niepelnosprawnych dzieci.

    wiec teraz tez pewnie od klusek w uszach gladko przejdziesz do sierot.

    buahaha

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Niektóre Twoje posty są po prostu……..ech,szkoda słów na kłótnie, Zielonooka ma racje 😆

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Niektóre Twoje posty są po prostu……..ech,szkoda słów na kłótnie, Zielonooka ma racje 😆

    Iwona90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mi podobaja się kolczyki 1 i 2, takie inne:) sama także robię biżuterię i jest to moja ogromna pasja. Kiedyż jakoż nie umiałam znależć sobie miejsca, nie miałam nic do roboty, a teraz każda wolną chwilę pożwięcam tworzeniu biżuterii:) nawet otworzyłam własny sklepik internetowy i bardzo się cieszę, że mogę spełniać moje marzenia:) Poniżej wklejam Wam kilka zdjeć, jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tym co robie:)
    bizuteria_srebrna_8534_duze.jpg
    Kurcze cos mam problem z powiekszaniem zdjeć na stronie więc wkleje link. Jeżli tak nie można to z góry przepraszam i prosze o usunięcie.
    quist.pl
    Opinie mile widziane:)

    Iwona90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mi podobaja się kolczyki 1 i 2, takie inne:) sama także robię biżuterię i jest to moja ogromna pasja. Kiedyż jakoż nie umiałam znależć sobie miejsca, nie miałam nic do roboty, a teraz każda wolną chwilę pożwięcam tworzeniu biżuterii:) nawet otworzyłam własny sklepik internetowy i bardzo się cieszę, że mogę spełniać moje marzenia:) Poniżej wklejam Wam kilka zdjeć, jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tym co robie:)
    bizuteria_srebrna_8534_duze.jpg
    Kurcze cos mam problem z powiekszaniem zdjeć na stronie więc wkleje link. Jeżli tak nie można to z góry przepraszam i prosze o usunięcie.
    quist.pl
    Opinie mile widziane:)

    myszysko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witajcie, zaglądam tu pierwszy raz włażnie dlatego, że znalazłam rozmowę na temat ręcznie robionej biżuterii. Ja też bardzo chętnie się w to bawię, bo mnie to uspokaja. Swoje „produkty”wrzucam do sklepu, który mam dzięki mojemu męzowi. Jeszcze nie ma tego dużo, ale zapraszam do obejrzenia i skomentowania.

    Może się komuż narażę, ale zaciekawiła mnie ta biżuteria „klusek” i chętnie zobaczę jakież zdjęcia…

    myszysko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witajcie, zaglądam tu pierwszy raz włażnie dlatego, że znalazłam rozmowę na temat ręcznie robionej biżuterii. Ja też bardzo chętnie się w to bawię, bo mnie to uspokaja. Swoje „produkty”wrzucam do sklepu, który mam dzięki mojemu męzowi. Jeszcze nie ma tego dużo, ale zapraszam do obejrzenia i skomentowania.

    Może się komuż narażę, ale zaciekawiła mnie ta biżuteria „klusek” i chętnie zobaczę jakież zdjęcia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A biżuterię robię sobie sama…:)"

Przewiń na górę