• Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    trochę w tym racji masz… ja się mogę pobawić u znajomych iphonem czy innym super telefonem, ale jakbym miała taki nosić przy sobie, to nie wiem.. jestem roztrzepana, jeszcze by mi gdzież wypadł, zgubił się i by był ból :/

    Lelula
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    …….

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja jestem aktualnie w posiadaniu mega cudeńka: Porsche P9521. Mój mężczyzna mnie na niego namówił. Jak go zobaczyłam to przede wszystkim urzekła mnie prostota designu, a poza tym ta nazwa… To przecież Porsche;P

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja uwielbiam telefony z bajerami obecnie mam LG KC550 jast super pomimo,że niepotrafie jeszcze żciągnąc na niego mp3,ale myżle,że to kwestia czasu 😆

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Własnie, ja z ponad połowy funkcji mojego telefonu jeszcze nie korzystałam. Po prostu nie mam czasu żeby usiażc nad instrukcja i poczytac…

    czarownica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    😆 A ja juz umiem żciągac mp3 wczoraj wieczorkiem posiedziałam i umiem juz z wszystkich funkcji korzystać 😆

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    mnie by się przydał nowy telefon bo mój jest już taki stary że niedługo będę go mogła wystawić w sklepie z antykami 😀
    wzięłam udział w konkursie na jakąż extra fajną nokię na stronie [usunięto_link] i mam nadzieję że wygram, przydało by się 😀

    spoonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    luksusowy telefon dla mnie to taki który nie może mieć co drugi polak. Najlepiej aby była to jakaż unikalna seria np wykładana kamykami swarovskiego 😉

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja mam od wielu lat mam niezawodny telefon nokia 6310i

    bateria z tydzień trzyma a innych bajerów i tak nie uzywałabym wiec niepotrzebuje innego telefonu

    Telefon służy mi tylko do dzwonienia.

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Telefony dla prawdziwych wielbicieli luksusu robi VERTU. Ręczne wykonanie, tytanowo ceramiczna obudowa i niebagatelna VERTU Ascent Ti zwaliły mnie z nóg. Zwłaszcza, ze sam telefon uważam za dożć brzydki ;P

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Telefon służy mi tylko do dzwonienia.

    Mi też 😀

    michalek123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Dla mnie telefon to żaden symbol luksusu. Ma on służyć do dzwonienia, wysyłania smsów i ewentualnie zrobienia czasem kilku zdjęć. Sam wybieram telefony, które są nieduże i bez bajerów typu otwierane klapki, czy jakież inne rozsuwane…
    W życiu nie kupiłbym telefonu za ileż tam tysięcy, bo ma raptem pięć kamyczków przyklejonych do obudowy.

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    dla mnie telefon nie jest potrzebny do luksusu tylko do dzwonienia i wysyłania esemesów dlatego posiadam Sony Ericssona T250i

    magdaa14
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dla mnie wygląd telefonu oraz jakożć jego wykonania ma znaczenie. Na chwilę obecną posiadam LG Prada i już się nie mogę doczekać wymiany na nowszy model – LG Prada II (podobno w I kw br ma się pojawić w Polsce) 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tom prawda,że czesto zdarza się tak,że swietnie wyglądający telefon nie jest ani troche funkcjonalny a wręcz denerwujący w użytkowaniu! Miałam jeszcze niedawno LG kg800 tak zwany LG Chocolate-może i wyglądał żwietnie i robił wrażenie ale nic więcej-żmiesznie mała pamięć wewnętrzna a do tego nie obsługiwał kart pamięci,panel dotykowy działał tylko przy dotknięciu suchym palcem-przez rękawiczki nie reagował (żciągajcie sobie w zimie rękawiczki na grubym mrozie bo Wasz telefon tak chce Grrr!) tak samo nawet z lekko wilgotnymi dłońmi,esemesy się źle pisało,bateria to były jakież kpiny-najlepiej by było go wogóle nie odłączać z ładowarki:( wogóle porażka-szybko przestało mnie cieszyć to jak wygląda! Teraz mam nokię 6280 i jest rewelacyjna i do tego LG Shine-pomimo tego,że poprzedni LG mnie bardzo rozczarował skusiłam się na Shine bo był w promocjii w Plusie gdzie przedłużałam teraz już któryż raz umowę! I Shine jest rewelacyyjny-super wygląda i bardzo funkcjonalny!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a może telefony komórkowe??"

Przewiń na górę