• Autor
    Odp.
  • malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Dla mnie luksusowy telefon to taki wykonany ze żwietnej jakożci materiałów i jednoczeżnie elegancki i przykuwający uwagę. Mnie zachwyciła ostatnio motorola aura – ma okrągły wyżwietlacz z szafirowego szkła i wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie znane mi telefony.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja stale mam jakiegoż Sony Ericssona 🙂
    Odpowiada mi taki telefonik.

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    mnie sie taki HTC podoba
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx_htc_touch_hd_hsdpa_wlan_gps.aspx
    ale poki co tez mam SE, do dzwonienia wystarcza, chociaz jak mam pamiec zapchana zdjeciami to sie strasznie wiesza i zeby wejsc do smsa trzeba denerwujaco czekac :/

    edit
    jakubek

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie luksusowy telefon to taki wykonany ze żwietnej jakożci materiałów i jednoczeżnie elegancki i przykuwający uwagę. Mnie zachwyciła ostatnio motorola aura – ma okrągły wyżwietlacz z szafirowego szkła i wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie znane mi telefony.

    O tak!!! Piękna ta Aura, pasuje do niej słowo wyrafinowana 😀 Nie wiedziałam, że motorola robi takie super telefony!

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Motorola może i robi super telefony, ale nie w tym przypadku (Motorola Ivory E18) – spójrzcie same: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja posiadam samsunga g600 i odradzam, naprawdę. Szybko się psuje. Jednak moją njawiekszą słabożcia jest motorola v3 i aura. A kiedy będę kupowała jakiż nowy telefon, wezmę coż bardziej praktycznego. Taki którym można rzucać. Ech te małe dzieci . 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Iva wiesz teraz kazdy moze miec nawet ta najnowsza komórke nawet jezeli nie jest najbogatszy.kiedys komórka była oznaka bogactwa,ale odkąd sieci zaczeły żcigac sie w ofertach, to dzis każdego stac na to by mieć komórke.wiec dla mnie komórka nie jest juz oznaką luksusu.

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Może i luksusem jest jeszcze jakaż mega wypasiona komórka, ale większożć już bardzo popularnych. Ja osobiżcie jestem za tym, że komórka służy do dzwonienia, a swoją drogą: im więcej „bajerów”, tym większe prawdopodobieństwo usterek

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    dla mnie jest tylko jedna … najlepsza i najpiekniejsza :

    Vertu ! 😛 8)

    xenia8290
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    płasko_buta 🙂 ja też choruje na HTC, tylko na model z klawiszami 😉 Znalazłam sobie taki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zastanawiam się czy nie wziąć go na raty, bo cena iżcie „luksusowa”, a ten sklep ma korzystny system ratalny.
    Co do luksusowego telefonu, to akurat HTC kojarzy mi się bardziej z biznesem aniżeli luksusem. Aczkolwiek prawda jest taka, że chcę go mieć bynajmniej nie z powodu, że jest mi potrzebny do normalnego życia :D, natomiast w torebce się przyda 😉

    edit
    jakubek

    ampersant
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Telefon dla kobiety jest bardzo istotny. Z badań oczekiwań kobiet wobec telefonu wynika, że kobiety czężciej od mężczyzn korzystają z telefonu oraz poza funkcjami telefonicznymi, sms, komunikator bardzo istotny jest dla nich aparat fotograficzny (lustrzanka nie wchodzi w grę za ciężka, a kompakt trąci archaizmem). Co kobiety fotografują, głównie swoje dzieci, ale coraz czężciej produkty w sklepach jeżli chcą pokazać je koleżankom, własne kreacje, makijaże (do konsultacji z przyjaciółkami). Młode kobiety (uczennice) chętnie fotografują notatki w podręcznikach lub wzory z tablic wykładowych. Dlatego teraz wyznacznikiem prestiżu stał się telefon z dobrym aparatem fotograficznym, to wynika z potrzeby funkcyjnej. Zwłaszcza, że o dobry aparat w telefonie jest niezmiernie trudno. Jest organizacja handlowa, która typuje foto-telefon roku, gdzie swój wybór opiera na testach telefonów, polecam spojrzeć sobie na zamieszczone tam tabele, które obalają wiele marketingowych mitów propagowanych przez naciągaczy w salonach GSM.
    Testy można znaleźć tutaj: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    hehe fajnie się czyta te wpisy z 2008 🙂 dziż jest wiele telefonów które chciałabym mieć, ale w ostatniej chwili odzywa się głos sumienia „po co”! Telefon ma przede wszystkim służyć do dzwonienia i SMS-owania, ewentualnie szperania w necie. Na dzień dzisiejszy bardzo podoba mi się biały Live Kruger&Matz – przede wszystkim dlatego że jest niepowtarzalny i wyjątkowy:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a może telefony komórkowe??"

Przewiń na górę