• Autor
    Odp.
  • krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja mam teraz motorolke K1, a chciałabym mieć ta V8 …. 🙂 dla mnie jest ona luksusowa jak to było WSZYSTKO MAJACA 😛 😛 może i nawet będe mieć za miesiac 😛 fajnie jest jak era dba o swoich klientów 😛 😛 i daje piękne telefony praktycznie za głupi podpisik 😛

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    ja mam różową Motorolę V3RAZR.
    kiedyż była luksusowa, teraz jednak oddam wiele za telefon PRADY ;D

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Nokia 7370 (z metką) Myżlę, ze bardzo kobieca. No i cena jest też nie mała.

    betka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja mam LG KF 600 – może nie jest wszystkomający ale ma sporo funckcji jak odtwarzacz mp3, aparat, radio i jeszcze kilka innych
    może nie jest szczytem luksusu ale wygląda nowoczeżnie i elegancko 🙂

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    W tym temacie mogę się dużo wypowiedzieć bo jestem maniaczką telefonów komórkowych i mam je tylko po trzy miesiące , wiem jestem wariatka ale no cóż tak mam 🙂
    Co do modelu to mogę polecić Motorole V3x nie uważam jej za luksusową ale jako jedyna mi pasowała 🙂 Teraz mam telefon Samsung F300 i jak najszybciej chcę się go pozbyć nie polecam i nie dajcie się namówić tak jak ja 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    a co takiego Ci się w samsungu nie podoba?
    Ja np. o v3 słyszałam same negatywny, zwłaszcza jeżli chodzi o jakoż i trzymanie baterii.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    ja tez o v3 slyszalam tylko zle opinie…a poza tym nie ma dla mnie wiekszego znaczenia jaki mam telefon i w zupelnosci wystarcza mi jego wymiana co 2 lata.Ma dzialac…

    turek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    przyznam wam szczerze, że te luksusy – telefony to naprawde nie zawsze w parze idzie fukcjonalnożć z wyglądem…. a jeżli już znajdziemy telefon ktory wyglądem(luksusem) bedzie porównywalny z funkcjami i długim działaniem to za taki telefon trzeba dać nie w setkach zł a w tysiacach:) a pozatym padł tutaj w rozmowie telefon LG Shine …. powiem kórtko … jedna wielka KUPA:) Nasza znajoma go miała i oprócz efektownego lusterka to niczym ten telefon się nie może poszczycić 🙂 Cena : 550 zł (na chwile obecną). 2 Mpx aparat który robi dobre zdjęcia tylko w jasnych pomieszczeniach i na dworze:) a pozatym widziałem kiedyż motorolle D&G …. i ona jest moim zdaniem do polecenia dla pań 🙂 no chyba że dziewczyny szukają telefonu z wieeeeloooma funkcjami to polecam NOKIE serii N 🙂 Posiadam N70 i jest naprawde godna polecenia:) I funkcje i aparat w porządku 🙂 Osobiscie polujen a N82 🙂 zobaczymy co z tego wyjdzie:)

    Kwiatek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Racja nie zawsze funkcjonalnosć idzi w parze z wygladem a osobiżcie dla mnei ważniejsze jest użytkowanie

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Hm. telefon komórkowy?

    telefon jest po to żeby dzwonic a nie nim szpanowac :p

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    mnie się marzy nowy telefon bo mam zabytkowy model chyba nokii ale to tez nie jest pewne, bo nie ma znaczka 😀
    ja wybieram telefon na wygląd bo na funkcjach się kiepsko znam, mi sie bardzo podoba taka nokia [usunięto_link] bo jest czerwona i ma ładną szczupłą sylwetkę 😀

    Kajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o mnie, nie lubię telefonów z klapką czy rozsuwane wole proste (czy jak to tam nazwać)
    Przede wszystkim jak wybierałam telefon, kierowałam się tym żeby był małych rozmiarów i lekki.
    Aktualnie jestem szczężliwą włażcicielką SE w880i

    czekoladka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    nokia 5610… to jest poprostu dla mnie mmm…. 🙂 a założycielka tematu zaproponowała Prade tez jest wg mnie odpowiednim symbolem 😆

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dla mnie komorka, nawet wypasiona nie jest zadnym luksusem. to ma byc po prostu ladne i funkcjonalne narzedzie do dzwonienia, czasem sluchania muzy i tye. mam moto u9 – spelnia te funkcje jest ladna, a przy okazji nie musze martwic sie czy ktos mi jej przypadkiem nie gwizdnie…

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    U mnie jest tak, ze im lepszy telefon tym szybciej sie psuje. I nie wyobrazam sobie zaplacic za komorke 1000. W ogole balabym sie z niej korzystac…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a może telefony komórkowe??"

Przewiń na górę