• Autor
    Odp.
  • krolkaroli
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 53
    • Sta艂y bywalec

    Ja uwielbiam Adele, ale tylko koncertowe wykonania utwor贸w. Te z p艂yt s膮 takie bezp艂ciowe 馃檨 mam nadziej臋, 偶e wyda p艂yt臋 koncertow膮. Jest tu jaki偶 jej fan? Kt贸y utw贸r lubicie najbardziej?

    majeranekowa
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Home town glory 馃檪

    bellana
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 91
    • Sta艂y bywalec

    A mnie ostatnio wpad艂 w ucho mix z serialu Glee – Rumor has it / Someone like you. 艣miem twierdzi膰, 偶e lepsze, ni偶 orygina艂 馃槈

    loulou
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Someone like you to moja ulubiona. Nie uwierzy艂am jednak, jak powiedzieli, ze ona ma 23 lata… Wyglada na czterdzie偶ci par臋…. Bardzo powa偶nie. Tak samo jak powaznie brzmi.

    Tarina
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem jest bardzo zdolna. Oby wi臋cej takich zdolnych, a mniej tylko pi臋knych.

    Hard
    Member
    • Temat贸w: 142
    • Odp.: 1426
    • Maniak

    @kr贸lkaroli wrote:

    Ja uwielbiam Adele, ale tylko koncertowe wykonania utwor贸w. Te z p艂yt s膮 takie bezp艂ciowe 馃檨 mam nadziej臋, 偶e wyda p艂yt臋 koncertow膮. Jest tu jaki偶 jej fan? Kt贸y utw贸r lubicie najbardziej?

    b. mnie zainteresowa艂a偶 t膮 Adele, Kochanie > chyba j膮 wezm臋… w ucho 馃槈

    Juliett33
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 67
    • Sta艂y bywalec

    Moja ulubiona piosenka „someone like you” w艂a偶nie po niej zacz臋艂am s艂ucha膰 Adele 馃檪

    scarlett_j
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Moja ulubiona piosenka „someone like you” w艂a偶nie po niej zacz臋艂am s艂ucha膰 Adele 馃檪

    Moja r贸wnie偶. 馃榾

    dziubulek0123
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ostatnio ciagle s艂ucham Someone like you, odpoczywam przy ten piosence 馃槈

    Claritas
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    A ja 偶piewam j膮 razem z Adele 馃榾 ale oczywi偶cie tylko wtedy gdy nikt nie s艂yszy 馃槈

    Kawoszka
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 155
    • Zapaleniec

    Ja ju偶 nie 偶piewam a rycz臋 wszytko adelki:) Moje ulubione to tired i could sholder. A teledysk z rolling to the deep (fajne motywy ze szklankami z wod膮 i t膮 tancerk膮 z mieczem)
    Koncert贸wek nie s艂ucham ona tam nie trafia tak dobrze w d藕wi臋ki jak w nagraniach.

    krolkaroli
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 53
    • Sta艂y bywalec

    „Drugi album Adele nadal bije rekordy popularno偶ci. Na ca艂ym 偶wiecie rozszed艂 si臋 ju偶 w ponad 17-milionowym nak艂adzie! W Polsce piosenkarka zdoby艂a diamentowe wyr贸偶nienie. W Wielkiej Brytanii 21 jest n****臋tniej kupowanym albumem XXI wieku. R贸wnie偶 w Stanach Zjednoczonych radzi sobie 偶wietnie.

    W tym tygodniu sprzedano 6-milionowy egzemplarz p艂yty za Oceanem. Album po raz 16. trafi艂 na miejsce pierwsze zestawienia Billboard n****臋tniej kupowanych kr膮偶k贸w. Dzi臋ki temu 23-letniej piosenkarce uda艂o si臋 pobi膰 osi膮gni臋cia zespo艂贸w The Beatles i Pink Floyd, kt贸re z albumami Sgt Pepper’s Lonely Hearts Club Band i The Wall sp臋dzi艂y na szczycie listy po 15 tygodni.

    Piosenkarka jest obecnie trzeci膮 brytyjsk膮 artystk膮, kt贸rej uda艂o si臋 dokona膰 czego偶 tak imponuj膮cego. Album Rumours zespo艂u Fleetwood Mac okupowa艂 miejsce pierwsze listy przez 31 tygodni. Soundtrack Saturday Night Fever nagrany przez Bee Gees sp臋dzi艂 na szczycie listy 24 tygodnie.”

    Dobra jest!

    vajola
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Widze, 偶e temat Adele ucich艂, a tu nowy hit w jej wykonaniu. Jak wam sie podoba This is the end do nowego Bonda? Ja mia艂am ciarki s艂uchaj膮c go w kinie:)

    Natalka
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Skyfall to najlepsza piosenka adele!!!

    Dentur
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 1
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Moim zdaniem najlepszy kawa艂ek to rolling in the deep, a sama artystka ma naprawd臋 wielki talent i ka偶dy jej utw贸r jest super

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Adele"

Przewi艅 na g贸r臋