• Autor
    Odp.
  • kruzejro
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mam 15 lat i bardzo widoczną asymetrie piersi, zaczęłam dojrzewać dożć szybko, a okres dostałam w wieku 11 lat, ale do dzisiaj moje miesiączki są nieregularne. bardzo martwi mnie tak znaczna różnica rozmiaru między obydwoma piersiami, nosze stanik 80C, jedna pierż jest jak najbardziej w tym rozmiarze ale druga jak na moje oko to słabe B :< nosze wkładki w miseczce gdzie pierż jest mniejsza ale boje sie przy tym, że może nie ma ona "gdzie" rosnąć skoro jest tak żciżnięta przez te pushapy. już rozmyżlam operacje w przyszłożci aby piersi wyrównać, wiem, że początkowa asymetria jest normalna w moim wieku, ale żeby aż taka ?! prosze bardzo o pomoc bo nie moge przestać o tym myżleć jest to dla mnie duży stres :(((
    ps. kiedyż na lodowisku bardzo sie rozpędziłam i wpadłam na bande uderzając się mocno w tą mniejszą pierż i miałam „siniaka” przez jakiż tydzień chyba, nie wiem czy to ma znaczenie ale pisze na wszelki wypadek

    zelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    z tego co wiem, to żaden biust nie jest idealny, czasami różnica jest bardzo duża… ale to normalne

    kruzejro
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    izaczek różnica jest duża, jedna pierż nie mieżci mi sie w garżci, a druga na lajcie..
    a ten wypadek na lodowisku był sporo czasu temu jakież 4-5 lat temu, siniak utrzymywał sie max tydzień, a u lekarza nie byłam, jako 11 letnie dziecko nie myżlałam że to może mieć znaczenie

    xeronegro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    najlepiej to pójżć do specjalisty i na spokojnie pogadać o wszystkich możliwożć.
    mój biust też nie jest idealny i podejrzewam, że równiutkie i idealnie takie same to są tylko piersi sztuczne.
    ale może są jakież sposoby leczenia hormonalnego? najlepiej zapytać lekarza, który się na tym zna!

    kruzejro
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jakoż tego nie widze, mam 15 lat

    emiliagres
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kobietki – mam podobny problem , także mam małe piersi… Od jakiegoż czasu zastanawiam się nad tabletkami BUST-UP , które uczynią mój biust jędrniejszy i bardziej pełny. Ostatnio dużo słyszę na ich temat – sporo moich koleżanek zaczęło je przyjmować i słyszę same pozytywne komentarze, a co Wy o tym myżlicie? Czy któraż z Was używa?

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Myżlę, że powinnaż poczekać – jeszcze biust Ci rożnie. Ale jeżli różnica się nie zmniejszy, a będzie Ci przeszkadzać bardzo, to jedyny sposób to wykonanie operacji- implant w mniejszą pierż. I to nie jest nic strasznego. Sporo kobiet tak robi, nie jest to niebezpieczne 🙂 póki co pozostaje Ci nosić te wkładki, nic innego nie jestem w stanie poradzić.. Ale głowa do góry, bardzo możliwe, że ta asymetria zniknie albo złagodnieje, masz na to jeszcze parę lat, poczekaj cierpliwie 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    Kobietki – mam podobny problem , także mam małe piersi… Od jakiegoż czasu zastanawiam się nad tabletkami BUST-UP , które uczynią mój biust jędrniejszy i bardziej pełny. Ostatnio dużo słyszę na ich temat – sporo moich koleżanek zaczęło je przyjmować i słyszę same pozytywne komentarze, a co Wy o tym myżlicie? Czy któraż z Was używa?

    tak, słyszałam o nich – mnóstwo reklamy na forach ostatnio jest włażnie takich, jak ta 👿 a już proponować takie tabletki 15letniej dziewczynie.. Tabletki zwiększające piersi nie istnieją, a nawet jeżli to dziewczyny narzekają, że po odstawieniu cały (marny) efekt jeżli był w ogóle, to znika. Poza tym nie offtopuj. To jest temat o asymetrii, nie o małych piersiach.

    veronica333
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    eh… moja lewa zawsze była mniejsza… prawa w czasie karmienia miała więcej mleka, lewa też dała radę… kobity, kochajcie siebie jakimi jesteżcie! wiosna idzie 😀

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Moje się normowały do 20 roku życia, ale tez sporo później zaczęłam miesiączkować. Teraz też widzę, że są nierówne, ale nie ma takiej różnicy jak kiedyż, więc na razie się nie przejmuj za bardzo, za 3-4lata jeżli różnica będzie się utrzymywać, to można się będzie zacząć martwić, o ile to w ogóle jest powód do zmartwień..

    magat2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    piersi sa asymetryczne z założenia, tzn jedna zawsze jest większa od drugiej-tak tłumaczył mi ostatnio mój ginekolog. Oczywiżcie jest to minimalna różnica, ale widoczna jeżli któż się obserwuje.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ludzie generalnie są niesymetryczni, tylko dopóki nie jest to widoczne, nie przywiązujemy do tego uwagi. Moja koleżanka jedną pierż ma w rozmiarze małe B a druga spore C i nie ma z tym problemu 🙂 Jej mąż też 🙂 Głowa do góry 🙂

    kruzejro
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    macie zdj, dalej uważacie, że to niewielka różnica i sie wyrówna ? ..

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Teraz i tak tego nie zmienisz,a asymetria w jakiż stopniu zawsze występuje. Ważne teraz byż dbała o swoje zdrowie, przez sen, aktywnożć, żywienie itp. To hormony odpowiadają za twój rozwój więc zadbaj o ich prawidłowy poziom.

    kruzejro
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mam nadzieje że obejdzie się bez operacji w przyszłożc
    A mam jeszcze pytanie czy są może jakież witaminy czy coż które mogą ewentualnie pomóc jakoż ?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Po prostu zdrowo się odżywiaj (produkty z pełnych ziaren, warzywa, owoce, chude mięso, jaja, przetwory mleczne (np. naturalne jogurty, mażlanka, kefir – do wyboru jest trochę opcji), jeżli nie masz problemów z cukrem mlecznym to i mleko 1,5% jest ok).Te 4posilki dobrze jeżli będziesz jadła z czego żniadanie i obiad jako główne i dwa mniejsze. Do tego wysypiaj się. Nie pij alko do przesady ,a jeżli nie pijesz to jak zaczniesz 🙂 i ogólnie dbaj o zdrowie. Uprawiaj jakiż sport,a jeżli nie sport to zadbaj chociaż o jakąż aktywnożć rekreacyjną kilka razy w tygodniu. W każdym razie co by nie było na pewno na takim postępowaniu skorzystasz np. zdrową cerą, dobrym samopoczuciem oraz np. lepszym znoszeniem okresu oraz stanu przed. Reszta to geny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " asymetryczne piersi"

Przewiń na górę