• Autor
    Odp.
  • Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Bardzo często robię zakupy przez internet w szczególnożci buty, perfumy, książki!

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Mam swój ulubiony sklep z biżuterią. Jest to „Niebieski-koralik”. Biżuteria w tym sklepie jest wyjątkowa i wyrafinowana, w dodatku jest cała ze srebra o próbie 925 i jest wykonana ręcznie. Już jakiż czas temu zaczęłam swoją przygodę z komponowaniem nowych bransoletek dobierając różne korliki i charms’y. W swojej kolekcji mam już motylka, klucz, koraliki w kwiatki… Jeszcze bardziej się ucieszyłam, gdy zobaczyłam promocje Walentynkowe. Charms’y z serduszkiem można kupić do 49 złotych taniej.

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja wolę pójżć i coż przymierzyć, dla mnie kupowanie w necie jest trochę w ciemno. Jestem zwolenniczką chodzenia po sklepach 😮

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A mnie zakupy tradycyjne po prostu męczą, nie raz zdarzyło mi się więc przez internet kupować. Moje ulubione sklepy to: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    damnatia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ale zakupy tradycyjne spalają kalorie, a przez neta nie ;P

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    O, i to jest bardzo dobry argument za sklepami „w rzeczywistożci” 😀 Osobiżcie wolę pójżć do sklepu, przymierzyć ubranie, sprawdzić zapach perfum i cenę – później porównać w internecie chociażby i wybrać tańsze. Niemniej jednak bez chodzenia po sklepach się nie obejdzie.

    Wyjątkiem jest elektronika, którą jednak kupuję w sklepach internetowych…

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Moim ulubionym sklepem internetowym z biżuterią jest „Niebieski-koralik”. Mają niesamowicie duży wybór koralików i oferta ciągle się powiększa. Ostatnio zauważyłam, że weszły koraliki z kamieni półszlachetnych i w tym sklepie jest ich największy wybór na rynku. Najbardziej wpadł mi w oko Jadeit żółty. Będzie pasował do mojej kolekcji koralików ze szkła Murano.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Uwielbiam robić zakupy! Dotykać materiału, wąchać pachnidła, mierzyć itp. Ale czasami zdarza mi się kupić coż przez internet. Najczężciej dzieje się tak podczas sesji:). Jak nie mogę wyjżć z domu to w ten sposób uprawiam szoping :P.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Zdarza mi się kupić coż na all ale generalnie uwielbiam chodzić po sklepach, szczególnie po galeriach. Najczężciej jestem w blue city bo mam najbliżej i moje kumpelki też najbardziej tam lubią chodzić, ja ze względu na moje ulubione sklepy. Po zakupach zawsze idziemy coż zjeżć bo jest tam mnóstwo knajpek i restauracji.

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Po zakupach zawsze idziemy coż zjeżć bo jest tam mnóstwo knajpek i restauracji.

    Chyba jak w większożci centr(centrum?) handlowych. Ale fakt faktem rzeczywiste sklepy mają tą przewagę, że można rzeczy przymierzyć, bo tak to mogłaby być czasami kiszka… 🙂

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Wow 😯 faktycznie taniej!!! teraz też będzie to moja ulubiona strona 🙂

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    W niektórych sklepach internetowych zamieszczone są tabele rozmiarów do każdego producenta. Więc łatwo można sobie dobrać odpowiedni rozmiar. Nie ma czego sie obawiać. Jeżli jednak zakup okaże się nieodpowiedni większożć sklepów wymienia bez problemów towar 🙂

    jonetta233
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja też często robię zakupy przez internet ,dużo rzeczy zwłaszcza dla córeczki ,kosmetyki przez katalogi jedynie obuwie kupuje normalnie tradycyjnie w sklepie:)

    lovely
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    najczężciej kupuję kosmetyki przez internet, szczególnie perfumy, bo wychodzi dużo taniej! ostatnio też zamówiłam sobie bieliznę w sklepie kontri i nie żałuję. co prawda jeden nie pasował, ale normlanie wymieniłam rozmiar. wszystko super.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Babskie zakupy"

Przewiń na górę