Babskie zakupy

  • Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja jednak jestem za zakupami „iżć przymierzyć” 🙂
    Ale przez internet też są spoko, lecz mnie jakoż rewelacyjnie nie kręcą 🙂

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    A ja kupuję przez internet i ani razu nie zdarzyło mi się że mi nie pasowało…a kupuję dlatego że to co bym chciała nie ma w naszych sklepach.

    Lockyy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam zakupy od wybrania produktów na ceneo lub skąpcu.
    Przegląd przez najlepsze sklepy i najniższe ceny:)

    Pozdrawiam,
    L

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja się boję zamówić przez internet ubrań, bo ja musze przymierzyć, dopasować i w ogóle. Ciężka sprawa, ale pociesza mnie fakt, ze zawsze można to zwrócić 🙂 więc pewnie kiedyż się skusze, na razie przyjemnożć sprawia mi robienie zakupów osobiżcie w sklepie 😀

    alexiss1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja też wole iżć na zakupy do sklepu niż robić je przez internet! w sklepie zawsze mogę przymierzyć , dotknąć, i w razie czego reklamować 😀

    heniusia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hej, ja lubie zakupy robic z ,, z marszu ,, po prostu ide do miasta po jajka a wracam z bluzka ,albo spodnica czy roznymi innymi rzeczami.Potem sie wsciekam na siebie ze wydalam znowu kase i to najczesciej na rzeczy bez ktorych moglabym sie obejsc.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    poniewaz w moim miescie tylko jeden sklep oferuje staniki w moim rozmiarze i to tez zbyt wielkiego wyboru zwykle nie ma, ja z kolei kupuje je w internecie bardzo czesto.
    na szczescie zawsze mozna cos odeslac.

    mam tez ulubiony sklep z butami, gdzie sa oryginalne emu i bardzo tanie baletki, ktore mozna sobie kupic „na zachcianke”.

    moge tez kupic torebke.

    poza tym wszystko mierze.

    poza ciuchami: jak najbardziej ksiazki z polski i ze swiata, plecaki, spiwory itp sprzet.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja mieszkam na wsi i bardzo dużo kupuję przez internet, włażnie kupiłam spodnie narciarskie takie jak lubię czyli ogrodniczki a dla syna kombinezon narciarski. Kupuję w sumie prawie wszystko ciuchy, kosmetyki, nawet meble 😉 lubię rzeczy niepowtarzalne, oryginalnie wyglądające a w internecie można znaleźć wiele nietypowych i tanich rzeczy.

    fugees
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Lubię kupować przez Internet. Jest to łatwe, tańsze i nie trzeba się tyle nachodzić i dojżć do wniosku, że nic w tych sklepach nie ma. Kupuję od ubrań – po sprzęt RTV aż do usług fotograficznych (wywoływanie zdjęć). Jeszcze nie spotkała mnie żadna porażka i mam nadzieję, że się nie zawiodę 🙂 pozdrawiam:)

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też lubie zakupy przez internet;) choc czesto jeżli chodzi o ciuchy- robie to raczej jako spontan- nie planowane!! I wtedy najwieksza kasa idzie;((

    Są rzeczy które kupię przez internet, ale są takie które wolę widzieć, przymierzyć itd…

    No ale bez zakupów- umarłabym z rozpaczy!!!

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Jak zamówiłam pierwszy raz przez internet na Bon Prix ciuszki, to bardzo się zdziwiłam, że wszystko pasowało. A z kolei raz zrobiłam mały błąd i kupiłam bluzkę, które była sprzedawana na jakimż portalu aukcyjnym – napisali, że jest MAŁA plamka i niemal niewidoczna, ale niestety okazało się, że plama jest dożć sporo i to na żrodku z przodu:/ I nawet nie ma za bardzo co reklamować takiej rzeczy, bo przecież wiedziałam co biorę….

    Mój chłopak zawsze powtarza, że to pomyłka kupowanie ubrań bez przymierzania, ale myżlę, że po prostu trzeba wiedzieć, jakie ubrania zamawiać w ten sposób – np. nigdy bym się nie zdecydowała na zamówienie spodni albo butów, bo ciężko mi nawet te elementy garderoby dopasować w 'realnym’ sklepie.

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    fakt faktem robienie zakupów przez internet jest wygodniejsze, zwłaszcza teraz jak zima na całego, ale ja jak na razie zdecydowałam się tylko na zakup książek przez internet 8)

    mwijatak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Przez internet kupuję prawie wszystko. Nigdy nie kupię spodni i butów, bo w normalnym sklepie mam problem z dobraniem odpowiednich to co dopiero przez internet 😉

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    boże ze spodniami to też mam problem – przymierzam i przymierzam i wiecznie mi nie pasują. W życiu bym ich przez internet nie zamówiła 😀

    moka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Allegro.pl i Ebay.com dają radę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Babskie zakupy"

Przewiń na górę