Balsam do opalania

  • Autor
    Odp.
  • Natala16
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chciałaby się dowiedzieć jakiej firmy balsamy do opalania są dobre i po których szybko się opala. kupiłam dzisiaj balsam firmy DAX cosmetics. Uzywał już ktoż tego? Piszcie 🙂

    Natala16
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A to spoko, ja niestety jeszcze nie miałam możliwożci wypróbowania go bo coż sie słońce nie pokazuje!
    Dzięki, pozdrawiam

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a ja uzywam johnssona i niestety troche sie „przeciera” :/

    papetta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    balsam, jaki mogę z czystym sumieniem polecic, to dove sumer glow. długo się utrzymuje, nie farbuje mi ubrań. i ładnie pachnie

    Natala16
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tak tylko ja prosiłam o balsam DO OPALANIA a nie SAMOOPALACZ.
    ale podziękował za fatyge

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    hmmm, z balsamow brazujacych to tez dove, a z takich do opalania to chyba ambre solaire

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja do opalania mam serie ziai i jestem bardzo zadowolona. ale na razie rowniez sie zadowalam balsami brazujacymi, tez dove bo jest z nich zdecydowanie najlepszy. no i czekam na urlop na plazy 8) 8)

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja używam obecnie Dove Summer Glow i na prawdę polecam, dodatkowo teraz mają fajną promocję – balsam + samoopalający krem do twarzy gratis

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    dziewczyna sie pyta o BALSAM DO OPALANIA a nie o samoopalacz czy balsam brazujacy…..
    ja uzywam spray nivea i czasem zwykla oliwke

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja używam obecnie Dove Summer Glow i na prawdę polecam, dodatkowo teraz mają fajną promocję – balsam + samoopalający krem do twarzy gratis

    Też go używam jest naprawdę dobry, bo oprócz wit. jakie ma jest skutecznie brązujący:) Chyba Rossman ma najlepszą cenę tego balsamu.

    Klima88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dove Summer Glow tez polecam ten balsam, jest najlepszy na żwiecie 🙂

    aleks_andra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Używam [usunięto_link], ma rewelacyjny zapach i dobra konsystencję. Faktor 10 jest ok ale na wyjazdy zagraniczne polecam mocniejsze faktory, nie będzie schodzic skóra a opalenizna będzie trwalsza. Oczywiżcie na twarz najlepiej kupić osobny kremik, ja uzywam faktor 30 mimo że dobrze sie opalam.

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Jak byłam na wakacjach w Turcji smarowałam twarz 30 i w sumie to się trochę złożciłam po fakcie, bo ciało było bardzo opalone a twarz blada i żmiesznie to wyglądało. Teraz chyba będę stosowała zwykły krem nawilżający.

    evelka515
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    słuchajcie czy któraż używała dla dzieci balsam do opalania [usunięto_link]?? mój maluch ma albo uczulenie po tego typu kremach albo go nie chronią nawet z dużą ilożcią UV

    apc-Cosmetics_com
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja używam z ziaji masło kakaowe w sprayu, który przyspiesza opalanie, nadaję skórze fajny brązowy kolorek, a przy tym natłuszcza skórę. Jest na prawdę bardzo fajny i wydajny. Dobrze się rozsmarowuję i fajnie pachnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Balsam do opalania"

Przewiń na górę