• Autor
    Odp.
  • Lime68
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    misia-misia: bardzo ładne prace, zwłaszcza kolczyki „piękna muszla” – bardzo oryginalne 🙂

    Isabell8
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    @Kct wrote:

    No co racja to racja, o gustach sie nie dyskutuje 🙂
    ja jednak kupilam te kolczyki ktore podalam wyzej 🙂 sliczne sa 🙂

    Ja polecam serdecznie

    goshico.com

    kupuję tam od dawna i jestem bardzo zadowolona z tej unikatowożci i wysokiej jakożci wykonania

    neidi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Jak już taki temat o ręcznie robionej biżuterii to ja polecam swoje wyroby.
    Jeżli przy zakupie zaznaczycie, że jesteżcie z forum obcasy na pewno będzie jakiż Rabacik.

    Do końca listopada trwa konkurs w którym można wygrać 50 zł na zakupy

    Asilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja również gratuluje pomysłu ;-). Bardzo ciekawe wykonanie,możesz jeszcze zaszaleć z pomysłem, co Ci przyjdzie do głowy to staraj się stworzyć ;-)- na 100% znajdzie się ktoż kto to doceni.
    Ja patrzę na tego typu wyroby inaczej niż Kupujący – sama tworzę i sprzedaję, zapraszam na stronę xxxxxxxxx. Już nie kupuję w innych sklepach, chodzę tylko w swoich wyrobach, jestem tzw. żywą reklamą hihihi 😛 [/b]

    modyfikacja
    Figa

    inaczej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dla mnie biżuteria musi być oryginalna, żeby zwróciła moją uwagę. Podobają mi się wyroby nietypowe i intrygujące. Kilka w tym stylu znalazłam na stronie hadrys.pl – przyznacie, że ciekawe. Nawet bardziej odważni narzeczeni znaleźliby coż na żlub, rzecz jasna chodzi mi o obrączki.

    agika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    misia- misia kolczyki bardzo ładne , musisz jednak popracować nad stronką , ja też mam stronkę zrobioną w fusionie i daje on wiele możliwożci , nie tylko biżuteria ale odpowiednia strona jak i dobre zdjęcia dają baaardzo dużo 😉

    w moim podpisie jest link do strony , podpatrz sobie,może coż wpadnie ci z moich pomysłów 😉

    iskra-art
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja również tworzę biżuterię, zarówno srebrną, jak i posrebrzaną – każdy powinien znaleźć coż dla siebie.
    xxxxxxxxxx
    Nie zamieszczamy linków
    Figa

    kamila248
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Najbardziej lubię biżuterię autorską, ostatnio zamówiłam biżuterie u Cleo-Art, szczerze nie spodziewałam się aż tak miłego kontaktu z tą panią. Zrobiła naszyjnik, który oddycha razem ze mną.
    Dziwne i niesamowite uczucie, nie sadziłam że zwykły naszyjnik może być tak niezwykły.
    Życzyłam sobie aby od razu usunęła go z galerii, co tez zrobiła, a więc mam swój unikatowy i niepowtarzalny, podpowiem, że cały jest z różnych gatunków turkusu, ale z tego co mówiła można zamówić sobie nawet diamentowy 😉
    Jeżli chodzi o ceny, jest to elastyczna osóbka i można się dogadać 😉
    Szczerze Polecam !

    Porzeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zerkałam sobie ostatnio w tym sklepie na działxxxxxxxxxxxxxxxxxx generalnie rzecz biorąc mają tu całkiem fajne. Podobają mi się, bo są takie oryginalne, a jednoczeżnie nie ma w nich nic ze sztucznożci. Problem polega tylko na tym, że ja noszę ubrania bardziej eleganckie, garsonki i luźne tuniki i włażnie nie wiem, czy będą mi pasowały do takich ciuszków. Jak sądzicie, dobrze będzie wyglądał taki zestawik? Zamówić je sobie?

    edit
    jakubek

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja osobiżcie preferuję biżuterię artystyczną, bo jest wyjątkowa i niepowtarzalna a o to mi chodzi:) Strasznie nie lubię mieć na sobie dokładnie tego samego co połowa dziewczyn na ulicy;) Jeżli szukacie czegoż fajnego to polecam kuferart.pl. Każdy znajdzie tam coż dla siebie:)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    dzięki za adres, może się przydać. Jeżli chodzi o styl biżuterii,to ja referuję coż pokroju Swarovskiego
    [usunięto_link]

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    To ja mam podobnie z charmsami , każda zawieszka coż znaczy i przypomina:) Pierwszy zestaw kupiłam w aparcie i teraz kolekcję już mam sporą , ale jest jedna zawieszka którą mam zawsze, bo przynosi mi szczężcie 🙂

    chicaguapa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jestem fanką dodatków 🙂 uwielbiam wszelkiego rodzaju apaszki, szaliki, naszyjniki, bransoletki itd. Uważam, że biżuteria zawsze się do czegoż przyda i warto sobie od czasu do czasu kupić coż ładnego. Czasami wystarczy ładny naszyjnik, czarna bluzeczka i już się wygląda elegancko. Ja często sobie oglądam dodatki w necie, ostatnio widziałam fajne na stronie sklepu quiosque – oryginalne i naprawdę bardzo ładne. Wiosna idzie także już nie musimy chować wszystkiego pod kurtką 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bardzo fajna bizuteria …"

Przewiń na górę