• Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A gdyby tak na żlubie pojawić się w sukience innego koloru… jasnoniebieskiej? żółtej? różowej? Czy jesteżcie raczej za tradycyjną bielą?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jedni jada do slubu traktorem, jedni bryczka, jedni szambiarka…. jak kto woli.
    jednak mysle ze suknia powinna byc biala z ewentualnymi dodatkami w jakims ulubionym kolorze. no jeszcze ewentualnie ta ekri (czy jak sie to tam pisze)
    jednak biel do opalonej skory prezentuje sie najlepiej.
    to taj jakby pan mlody mial na sobie pomaranczowy garnitur – fuj

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    zgadzam sie z xyz. tylko biel!

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Biała sukienka to tylko tradycja, nie nakaz, tak samo tradycją jest mieć za żwiadków pannę i kawalera a mogą być to osoby zamężne. Ja miałam sukienkę w kolorze ecru i była piękna. Moja koleżanka brała żlub w sukni koloru żółtego i w zoltym kapeluszu – też pięknie wyglądała! Natomiast inna koleżanka dostawała spazmów i histerii bo nie mogła nigdzie kupić białych butów które musiały mieć również białe podeszwy (!?). Biała czy inna…, jakie to ma znaczenie….. Waże jest żeby się dobrze w tym czuć. Więc nie krytykujmy innych za ich gust i upodobania bo jak by to było gdyby tak wszyscy owczym pędem wyglądali jednakowo…?

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ja jestem za bielą, jak dla mnie jest to tradycja z zresztą myżlę, że każda kobieta chce być w białej sukni.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tradycja białej sukni sięga daleko wstecz. Biały kolor oznaczał niewinnożć, a kobieta idąca do żlubu w białej sukni była (można przypuszczać…) dziewicą. A teraz, nie oszukujmy się, ile dziewic wychodzi za mąż? Biała sukienka i „dziewica” – czysta kpina! Nie mam nic przeciwko bieli w dniu żlubu, wkurzają mnie tylko ludzie którzy z maniakalnym uporem twierdzą: „nie wypada inaczej, zawsze tak było, co ludzie powiedzą…” itp.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Lady_Pink
    moja mam szyła kiedyż z dodatkami zielonymi i żółtymi 🙂

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ja myżlę o jasnoniebieskiej, ale mam jeszcze czas.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A ja bym chciała bordową

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Niemki sie lobują w bordzie….
    to jest bardzo stara moda…
    ale powiem już 2 suknie były szyte z bordem na żlub 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja w tej kwestii jestem tradycjonalistką.W grę wchodzi snieżno-biała suknia księżniczki 😉 no ewentualnie ecri(nie wiem jak to się pisze).Oczywiżcie póki co nie obaliłam teorii,że nie wyjdę za mąż,ale jakby sie tak czasem złożyło to tylko w bieli… 🙂

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    a może zieleń? 😛

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a mi sie marzy stroj bardzo wyjatkowy, takie inny niz wszyscy ale koniecznie bialy!!

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    tez mam jeszcze sporo czasu,ale czasem nad tym mysle i podobnie jak oka021 che wygladac i czuc sie wyjatkowo ;]
    kolor tak na prawde nie ma wiekszego zaczenia, lecz raczej bede obstawac przy wyborze bialej sukienki….
    Lady_Pink a dlaczego zastanawiasz sie nad niebieska czy zieona?
    :]

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    nie wiem… najpierw podobała mi się niebieska, zieloną rzuciłam dla żartu a teraz o niej myżlę… a może fioletowa? takie ze mnie narwane dziewcze 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biała?"

Przewiń na górę