bielizna wyszczuplajaca

  • Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja na szczężcie nie muszę nosić:) Ale wydaje mi się ,że to strsznie nie wygodne tak się obciskać.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja na szczężcie nie muszę nosić:) Ale wydaje mi się ,że to strsznie nie wygodne tak się obciskać.

    😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nic nie poradzę, że lubię luz;) No może za wyjątkiem dżinsów:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nic nie poradzę, że lubię luz;) No może za wyjątkiem dżinsów:)

    Ależ nie mam nic przeciwko ,a nawet mi się to podoba 😉

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja polecam rajstopy wyszczuplające Twice Up firmy Knittex. Dzięki specjalnej konstrukcji modelują figurę i podnoszą pupę. Nie robią żadnych wałeczków i prezentują się naprawdę efektownie 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Marysieńka wrote:

    Ja polecam rajstopy wyszczuplające Twice Up firmy Knittex. Dzięki specjalnej konstrukcji modelują figurę i podnoszą pupę. Nie robią żadnych wałeczków i prezentują się naprawdę efektownie 🙂

    A są w ciekawych kolorach;)?

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Rajstopki Twice Up są w beżach , brązach, grafitach i czerni. Tutaj możesz sama zobaczyć 🙂
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    karolina100
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja ostatnio kupowałam bieliznę w sklepie xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Bardzo zaskoczyły mnie ceny, miłą obsługa, dobry kontakt. Pan z którym rozmawiałam cierpliwie mi tłumaczył, jaki rozmiar stanika powinnam sobie wybrać.

    edit
    jakubek

    pamela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Co do bielizny wyszczuplającej to na co dzien nadaje się fajny bezszwowy gorsecik z firmy Mitex ELITE IV, na większe wyjżcie typu wesele lub imprezkę mogę polecić Gorset Super talia także firmy Mitex . Ma on pionowe fiszbiny, które przytrzymują gorset na miejscu, ma regulację na haftki w kroku i jest wykonany z mocno uciskającej dzianiny. Wg mnie należy wybierać z tych oby rzeczy rozmiar o jeden mniejszy. Kupowałam ostatnio w sklepie xxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Bielizna wyszczuplająca nie tylko zmniejsza nasze rozmiary, ale i modeluję sylwetkę, eksponuje zalety a ukrywa wady. Wybierając bieliznę wyszczuplającą powinno sie wziąć pod uwagę typ posiadanej sylwetki oraz efekt jaki chce się uzyskać, czy zamiarem jest tylko uzyskanie płaskiego brzucha, czy może także zgrabnych pożladków i szczupłych ud.

    meliorvisus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Odcinają się na biodrach przynajmniej w moim przypadku ale tragedii nie było :))

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Radziłabym się dobrze zastanowić przed zakupem tego typu bielizny i wybrać ten, który się cieszy większą ilożcią pozytywnych opinii. Bo np spotkałam się już z wieloma negatywnymi komentarzami jeżli chodzi o tego typy pasy wyszczuplające. Kobiety skarżyły się, że pas wcale nie spłaszcza brzucha, że robią się przez niego fałdy , etc.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    A widziałyżcie majtki wyszczuplające w lidlu? Fajne?

    GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A ja polecam gorsety. Jak dla mnie najlepiej modelują figurę i ukrywają jej mankamenty.

    Esonero-Outlet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No niestety jak kobieta chce być piękna to musi trochę pocierpieć. Do noszenia pasów wyszczuplających czy innej bielizny wyszczuplającej można się przyzwyczaić. Ale trzeba pamiętać, że ona również musi być dobrze dobrana.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna wyszczuplajaca"

Przewiń na górę