• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dokładnie jak moja poprzedniczka zgadzam si.ę ze stringi z szerokim paskiem moga uwierać, a te z cieniutkim wcale, ja osobiscie bardzo lubie ale te z cieniutkim paeeczkiem wydaja mi sie bardziej seksi i sa tez komfortowe:)

    Pani D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    DesperateHouswife dobry argument, Gosiaczek14 a powiedz mi czy cena jest adekwatna do jakożci? po praniu nie niszczą się, wiesz ja nie znam firmy i chciała bym się czegoż dowiedzieć.

    hauabaua
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    @beataa122 wrote:

    Jest może ktoż z Krakowa to niech się wypowie,bo tam między innymi są sklepy Donny a jestem ciekawa opinii…aha ceny przystępne!

    No hej, ja jestem z krakowa i tak… ceny są przystępne, ale musisz liczyć się z tym, że obniżenie ceny sprawia, że produkty tracą na innych walorach tj. materiał, wykonanie, wzornictwo. Oczywiżcie to ostatnie jest kwestią gustu, aczkolwiek mnie odpowiada niewielki procent ich wzorów. Materiał i wykonanie wprawdzie nie są najwyzszych lotów, ale w większożci przypadków są wystarczające. Fajne jest to, że można dostać zwykłą, bawełnianą koszulę nocną :-). Co do rozmiarówek, to zwracam uwagę wyłącznie na swoją i nigdy nie miałam problemów. A dobieranie częsci z różnych kompletów to raczej norma, no chyba że nie?

    aneciulka151
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    😕

    I.

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    @DesperateHouswife wrote:

    Tylko do D-F? Przecież to są miseczki na mało-żredniobiużciaste, o:
    [usunięto_link]

    Jak firma Donna dojdzie do miseczek J-K (i to najlepiej w rozmiarówce brytyjskiej, czyli do polskiego R-S) i zacznie produkować obwody 60-65 to słusznie może się reklamować. Na razie – z czym do kobiet? 🙄

    Zaznaczam, że konkurencja nie żpi – obwody od 60 z miseczkami do K (polskiego) ma już Milena, Comexim i Melissa, rozmiarówkę poszerza też np. Kostar, Dalia czy Gaia.

    Statystycznie rozmiary Polek wahają się głównie od A do D. Donna produkując bieliznę w rozmiarach maksymalnie F dokonała żwiadomego wyboru skupiając się włażnie na tej grupie docelowej, ustępując miejsca innym firmom, które specjalizują się włażnie w większej rozmiarówce. Kobiety z mniejszym biustem nie mogą być traktowane po macoszemu, dlaczego większożć sklepów oferuje rozmiar C70 w wersji – 1 egzemplarz na całą kolekcję? To jest problem. Donna oficjalnie przyznaje się dla jakich kobiet tworzy bieliznę, nie ukrywając swojego targetu, więc rozważania o innych rozmiarach są bezcelowe. Droga DesperateHouswife widocznie bielizna ta nie jest tworzona dla Ciebie:) Oceń wzory, nie rozmiary 🙂

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Domyżlam się, że będąc agentem/-ką usta-usta trzeba wykazywać się aktywnożcią w sieci (dla punktów,zniżek, nagród, gratisów, możliwożci uczestniczenia w przeróżnych imprezach, spotkaniach etc.). Baa..zapewne ogromną aktywnożcia 🙄

    Mniejsza o to ile lat na rynku funkcjonuje firma Donna – czy jakakolwiek inna.. To wątek, w którym użytkownicy mają wypowiadać sie nt. tego jaką bieliznę noszą/preferują, a nie spamować reklamując.. cokolwiek. 😕

    Jak już gdzież na forum wspomniała DesperateHouswife wątków o firmie D. jest mnóstwo w sieci – zapewne to zakrojona na szeroką skalę inicjatywa. Osobiżcie uważam, że dobre marki nie potrzebują tego typu akcji, ponieważ „same się sprzedają”…a umieszczanie w danym wątku kilku postów niemal tej samej treżci przez użytkowników, którzy zakładają konto tylko w tym celu jest co najmniej dziwne (?) i jak nic trąci reklamą. 😕

    Wystarczy tego zażmiecania ❗

    kitka112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    osoby zostały poproszone przez tę firmę do odwiedzenia ich sklepów i ocenienia go wżród swoich znajomych i na forach,
    nikt tego nie robi za pieniądze i nikt nie każe nikomu tego robić, więc według mnie to nie spam, i nie wiem czemu to tak przeszkadza niektórym ludziom,

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Prawda leży po obu stronach.
    Nie jest to spam dlatego, że wypowiedzi są szczere i każdy wyraża to co sądzi.
    Z drugiej strony Agentki miały dyskutować o marce wżród swoich znajomych a nie.. wszędzie.
    Wytłumaczyć warto jeszcze jedną kwestię poruszoną przez Igę81 – tu nie było zamiaru reklamowania niczego. Nie było również zadaniem Agentów przekonywanie kogokolwiek – mogą to potwierdzić Agentki.
    Donna jako jedna z nielicznych firm wyszła na przeciw internautkom i zapytała się ich wprost – napiszcie nam co Wam się podoba w naszej bieliźnie, co uważacie że jest minusem i co trzeba poprawić. Które rzeczy Wam się podobają, czego wg. Was nie ma a powinno być itp.
    Dzięki temu marka, chce zbliżyć się do klientów, bo jak już napisałem wczeżniej, zależy jej na opinii kobiet.
    I np. opinia DesperateHouswife została uwzględniona, bo pokazywała równie istotny aspekt sklepu i producenta bielizny – mają małą rozmiarówkę (możemy się z tym kłócić, bądź to popierać – taka była opinia i najważniejsze jest to, by firma wiedziała o tym.)

    Mam nadzieję, że wytłumaczyłem owe zajżcie.
    Jeżli ktoż chciałby się szczerze i wiarygodnie wypowiedzieć na temat tej marki – zapraszam poniżej.
    Panie z Lobby – wiecie więcej o sprawach poprawnego doboru stanika – jeżli chcecie pomóc, napiszcie co wg. Was Donna powinna wprowadzić, by mogła być oceniana jako dobry, bądź bardzo dobry sklep z bielizną.

    pektusa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    mozna poprosic o jakies tanie i dobre hurtownie z bielizna damska? meska tez…

    cheethka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ale się uczepiłyżcie tej firmy Donna 😉 ja mam od nich 2 komplety już od ponad roku i szczerze mówiąc jest to najlepsza jakożciowo bielizna jaką miałam, nie pruje się, staniki się nie zniekształciły, jak dla mnie super i chętnie zakupie od nich coż jeszcze, rozmiarówkę mają typową jak już ktoż wspomniał do miseczki F, a to promowanie na które tak narzekacie może jest po prostu po to żeby firma dowiedziała się jak udoskonalić swoją bieliznę? Może weźmie pod uwagę to, że piersi kobiety nie kończą się na rozmiarze 85F, także takie wypowiedzi też są dla nas ważne 😉

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Jak najbardziej!
    Wszystkie komentarze i opinie wysyłane są do firmy – by miała pełen pogląd na to co kobiety myżlą o jej produktach i jak może udoskonalić swoje następne kolekcje 🙂

    Pozdrawiam wszystkich!

    martha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    noszę zawsze pod kolor i najczęsciej komplety..:)
    a od niedawna kupuje tylko na [usunięto_link]

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja też jestem raczej zwolenniczką kompletów.
    Lubię ładną bieliznę, koronkową czy satynową – o prostu lepiej się w niej czuje;)
    Tylko strasznie nie lubię chodzić po sklepach by na nią polować- fakt jest taki że od miseczki B wzwyż ciężko coż fajnego dostać w stacjonarnych sklepach…
    Pozostaje internet, dużo sklepów internetowych (do allegro nie mam zaufania) ostatnio trafiłam na ekskluzywna.com.pl u muszę przyznać, że z rozmiarówką u nich problemu nie ma a bielizna jak dla mnie bardzo ładna;)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jaaasny gwint, ja też lubię raczej bieliznę, aniżeli kiepską nagożć…
    a jaką? wolę być zaskoczony i miło wtrajemniczonyyy… jes!

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Do dobrej i stylowej,seksownej bielizny każdy ma słabożć,zarówno mężczyźni jak i kobiety,a akurat my możemy sprostać wszystkim wymaganiom gdyż jest to nasza pasja jak i hobby:) Warto sprawdzić nasze najnowsze kolekcje.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna….."

Przewiń na górę