• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja sobie przywoze bielizne ze stanow caly czas;p
    nazwe podam na prv
    🙂
    pozdro

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ja mam bzika na punkcie perfum kosmetykow i bielizny ale tylko sexy i koronki 😉 nie wazne jaki kolor wazne zeby byla z koronki

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja uwielbiam sportową bieliznę, czyli staniczki a’ la krótkie topy, normalne topy i majteczki to oczywiscie boxerki[te a’ la szorty], są wygodne i tyłek w nich fajnie wygląda. Poza tym facet jest dobrym doradcą w tych tematach. Ostatnio zauważyłam [jesteżmy krótko ze sobą], że mamy podobny gust, jeżli chodzi typ majteczek, bo on też chodzi w boxerkach, tych obcisłych. Jeżli chodzi o kolor, to wszystkie. Bo nie ma nic nudnego nosić bieliznę w tym samym kolorze non stop. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja lubie nosić figi z paseczkiem z boku 😉 Mój facet je uwielbia:) Stringi noszę rzadko,na specjalne okazje 🙂
    Uwielbiam czerwone staniczki 😛 Czuję się w nich bardzo seksi 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja lubię nosic niskie majteczki w ładnych kolorkach,z kokardkami lub jakimis nadrukami 😀 a jak stringi to mega skąpe(czyli trzy sznurki w kolorze czerwonym np 😀 ) Biustonosze preferuję tylko białe lub czarne(chociaz w mojej szafie znajdzie się jakiż rózowy i czerwony…:wink: ) oczywiżcie push-up’y 😀

    rusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja lubię od czasu sprezentować ukochanej jakież majteczki intimissimi, strasznie mi się podoba bielizna tej firmy 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Jesli chodzi o majteczki to …generalnie lubie kazde byle to takie biodrówki byly..A biustonosze…delikatny push-up,no i im bardziej oryginalne tym lepiej 🙂

    Gosiuuunia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    hmm.. ja lubie koronkowe majteczki i stringi 😛 i najlepiej jak stanik jest w komplecie 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja nosze tylko bielizne koloru czarnego albo koloru połaczonego z czarnym np brazowy rozowy poszukuje jakis niebieskich bo to swietnie sie kompnuje razem ale jakos znalesc nie moge stringi lubie 😀 bardzo wygodne sa nic nie uwieraja normalne majki tez nosze figi takie spodenkowate 🙂

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    kolorowa. roznego rodzaju. w zwyż 25zł. h&m, reserved.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Uwielbiam bieliznę 😀
    Nie lubię bielizny sportowej na codzień. Myżlę, że moje piersi nie wyglądają ładnie w sportowym staniku na przykład.
    Lubię staniki takie sztywne, które elegancko trzymają całą konstrukcję i dzięki którym ubrania dobrze leżą itd.
    Jeżli chodzi o kolor to najbardziej lubię taką waniliową, kremową… Ale mam dużo kolorów no i wzorów, bo i te czasami są fajne.
    Uwielbiam koronki i takie połyskujące ozdoby.

    Jeżli chodzi o majtki to mam jedne idealne! Takie figi, które odsłaniają połowę pupy 😀 i dodatkowo prawie całe z koronek. Moje ukochane i ulubione. Stringi też lubię, ale jakoż tak mniej. Zwyczajnych fig trochęnie lubię, bo trzeba uważać, żeby się nie odznaczały na ubraniu, a bokserki jakoż mi w ogóle nie podchodzą 😉

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no moj kochany to uwielbia jak mam bluzki obciasle i bez staniczka:):):)wtedy widac ksztalt piersi i sutki stojace a go to bardzo podnieca oj oj bardzo.ja osobiscie to chcialabym, pokazac mu sie w seksownym gorsecie on wie o tym ze chce ale jak patrzalam to troche drogi jest,a ja to chcialabym zobaczyc go w stringach meskich,bo ma bardzo super pupcie:):):)

    devilia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    bielizna triumpha jest najlepsza. hehe 🙂 a konkurs bardzo w pytkę 😛 podoba mi się. sporo fajnych męskich pupek ;)mojemu facetowi tez się strasznie spodobała inicjatywa (tyle, że od strony żeńskiej 😉

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Kurczaczki, jak wy to roboicie- mnie to włażnie stringi uwierają i wrzynają….no, nie w tyłek w każdym razie 🙂 . To mnie w nich wkurza. Mam tylko jedne, o których mogę powiedzieć, że są wygodne- same sznurki.

    Onione, też tak kiedyż myżlałam – będą uwierać 🙂 ale teraz mam ich kilka par i jak założe to nawet nie czuje by coż tam mnie uwierało 😆 a poza tym latem pod lniane spodnie czy spódnicę są idealne – tyłeczek żlicznie wyglada 😳 żadne brzeszki majteczek (a nie raz całe majteczki) się nie odznaczają 🙂 co czasami u innych kobiet zdarza mi się przyuważyć 😉

    Rinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Temat bielizny, mój ulubiony.
    Jeżli chodzi o stringi to ja uwielbiam, ale przyznam ,że czasami trafiają sie takie co uwierają. Dla tych co uwierają je stringi radze kupować te, które mają najcieńsze paski 😉
    Jeżli chodzi o bielizne to kupowałam różną różnistą. Uwielbiałam chodzić po sklepach.
    Ostatnio zaczęłam przeglądać sklepy internetowe. Różnie to z nimi bywa… Trafiłam jednak w końcu na swój ulubiony 😀 Teraz to prawie moja strona startowa. Najczężciej przeglądam nowożci i ciężko jest odmówić sobie czegoż nowego. Polecam wszystkim [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna….."

Przewiń na górę