• Autor
    Odp.
  • Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Całkiem ciekawa biżuteria,ale też zależy z jakiej okazji ma to być prezent, bo jeżli urodziny to polecam dodać do tego jakiż romantyczny wyjazd we dwoje czy kolację przy żwiecach,to naprawde działa:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja proponuję poszukać stylowego naszyjnika na prezent,dla kobiety,koleżanki- będzie naprawdę sprawdzony i trafi w jej gust,chętnie pomogę:)

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    szukam czegoż delikatnego, kryształki Svarowskiego, bransoletka, co polecacie?

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    biżuteria zawsze dobrze się sprawdza w roli prezentu dla kobiety, ale pod warunkiem, że znamy choć odrobinę gust osoby, której chcemy sprawić ten prezent 🙂 np ja wiem, że moja mam będzie zadowolona z każdej bransoletki wykonanej ze srebra w połączeniu z kamieniami szlachetnymi… dlatego prezentu dla niej zawsze upatruję w sklepie Jubilea gdzie królują rzeczy wykonane z kamieni szlachetnych i półszlachetnych

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    klasycznie złoto lub srebro i bardzo delikatny akcent (kamien lub kryształek)

    to jest bezpieczne i pasuje do każdej kobiety 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    No fakt,ale nie każda kobieta lubi diamenty,które są zresztą drogie. Polecam inne rozwiązania oraz kamienie szlachetne,na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór.

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja biżuterię na prezenty kupiłam na złotych wyprzedażach. śliczną broszkę udało mi się kupić dla mamy i bransoletkę dla siostry.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Mi się podobają te z my way jewellery. Na złotych wyprzedażach też się dostanie??

    AdusiaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mi też się podoba ta biżuteria.Ostatnio kupiłam sobie bransoletkę z kolekcji Bangle Me Up-Olways z kolekcji Glam Yourself. Jest żliczna.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    To ja własnie juz wspominałam o tasiemkach z życzeniami. I jak je zobaczyłam to od razu tez pomyżlałam że byłby to żwietny pomysł na prezent dla mojej przyjaciółki, zwłaszcza że własnei ona bardzo lubi takie rzeczy. I swoją drogą takie nowożci zawsze są ciekawe i przyciągają uwagę 🙂

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Teraz w wielu sklepach internetowych możemy spotkać ciekawe promocje i wyprzedaże,w tym także na biżuterię więc czemu nie. Bardzo lubię srebrne bransolety oraz kolczyki jako dodatek.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Dokładnie każdy ma swoj gust:)

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Podobnie jak w sklepach internetowych,gdzie także w okresie przedżwiątecznym możemy liczyć na szereg ciekawych promocji i rabatów. Biżuteria to akurat jeden z tych lepszych pomysłów na sprawdzony prezent.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Teraz są takie „prawdziwe” promocje i rabaty z okazji żwiąt gdzie często biżuterię można kupić już w gotowym zestawie i cena nie jest wysoka,wiec jeżli ktoż ma takie życzenie to czemu nie:)

    Ramonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Biżuteria na prezent to bardzo fajny pomysł pod warunkiem, że zna się gusta osoby obdarowanej, żeby później się nie okazało, że jest to zupełnie nietrafiony prezent. Jak chcecie kupić ładna i niedrogą biżuterię to polecam zajrzeć do sklepu online jubilea. Jest w czym wybierać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biżuteria na prezent…?"

Przewiń na górę