• Autor
    Odp.
  • Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    No to też dobre rozwiązanie,mówisz co chcesz i dostajesz: w tym przypadku chodzi o bony zamiast pieniędzy,ale muszę przyznać,że sama chciałbym dostać coż takiego. Poza oczywiżcie oryginalną i stylową biżuterią,której jestem fanką.

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja lubię dostawać biżuterię w prezencie 😉 Ten pomysł z bonami też mi się podoba.Mimo,że od dawna kupuję w Aparcie nie kojarzyłam,że mają coż takiego.Bardzo pomysłowe i wygodne.

    o.modzie.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A może zastanów się co ciebie by zadowoliło jako prezent i to kup koleżance;) myżlę że fajnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju bransoletki, tak popularne w dzisiejszej modzie biżuteryjnej, nie musi być koniecznie złota czy srebrna, kilka kolorowych rzemyków, pasków owiniętych w koło a na nich jakież koraliki czy inne ozdoby w stylu charmsy, dla mnie bomba.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja też nie pogardziłabym dobrą biżuterią jako prezent,ale nie taką zwykłą i oklepaną,tylko raczej oryginalna i stylową. teraz z okazji Walentynek kilka sklepów ma bardzo atrakcyjne promocje i rabaty.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,biżuteria to bardzo dobry pomysł na prezent,ale z okazji zbliżających się Walentynek polecałabym również wybrać piękne perfumy dla swojej drugiej połowy.

    Kamyk_419
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja ostatnio dostałam pięknie srebrne kolczyki z Pandory z niebieskim topazem i po prostu nie mogę się nimi nacieszyć 😀

    [usunięto_link]

    MATRIXorg
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    violka gdzie można kupić taką biżuterię? Chciałbym to kupić dziewczynie na dzień kobiet. Mam nadzieje że jeszcze zdążę 🙄

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Topazy są magiczne, ja mam te upatrzone w Aparcie

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Biżuteria to znakomity pomysł na prezent i to z wielu okazji,jak chociażby Dzień Kobiet czy Walentynki. Najważniejsze aby trafić w gust partnerki,warto też szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.

    MATRIXorg
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    @violka80 wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    violka gdzie można kupić taką biżuterię? Chciałbym to kupić dziewczynie na dzień kobiet. Mam nadzieje że jeszcze zdążę 🙄

    Matrix przepraszam nie było mnie i nie miałam dostępu do nata.
    masz tu [usunięto_link] może przyda się na prezent na urodziny.
    pozdrawiam
    Violka

    Dzięki.
    Kupiłem [usunięto_link]
    Paczkę otrzymałem bardzo szybko.
    Produkt z certyfikatem oryginalnożci, także dziewczyna jest bardzo zadowolona.

    Rokoko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Na urodziny to można trochę poszaleć. w H&M widziałam niedawno takie kolczyki [usunięto_link] oczywiżcie nie każdej można takie kolczyki dać, bo np ma inny gust, ale dzięki temu, że są to klipsy możemy je sprezentować osobie, która nie ma przekłutych uszu 🙂

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Te z topazami Apartu przepiękne! Przypominają mi kolorem morze jak byliżmy na Sardynii.Do mojej sukienki byłyby jak znalazł. Niepotrzebnie tu zaglądałam, bo nie zasnę przez nie 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Nikt nie pisze o najbardziej popularnych jubilerach sieciowych,gdzie faktycznie z wyrobami bywa różnie. Bardziej chodzi o to aby szukać sprawdzonych firm w sieci i tam na coż się zdecydować. W razie pytań chętnie pomogę,akurat biżuterią zajmuje się na co dzień.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    A ja włażnie z uwagi na dobrą jakożć kupuję w Aparcie.Nigdy nic mi się nie zepsuło.

    Annasiedem
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ta biżuteria jest idealna na prezent [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biżuteria na prezent…?"

Przewiń na górę