• Autor
    Odp.
  • natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja dodaje sobie do jogurtów, płatków itp. Jeliton. Jest to łupina nasienna babki jajowatej. Fajna sprawa bo w momencie kiedy masz zaparcia to rozrusza jelita i reguluje częstotliwożć wypróżnień, a jak masz biegunkę to działa osłonowo, łagodzi objawy biegunki.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Okazało się ostatnio, że własnie błonnik z Jelitonu bardzo mi pomógł w walce z biegunką, któa nagle się pojawiła. Sama przyznam że, nie wiedziałam iż on tak działa ochronnie w czasie biegunki, zawsze stosowałam na zaparcia. Człowiek się uczy całe życie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Mi bardzo pomaga jeliton na zaparcia. Jestem w ciąży i trochę mnie męczy, na szczężcie błonnik jest bezpieczny również w ciąży.

    natkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Myżlę, że błonnik pomaga, bo dłużej czujemy się najedzone 🙂 Ja wolę po prostu produkty z błonnikiem.. ostatnio kupiłam błonnik 5 zbóż z Sante i dodaje sobię np. do jogurtu w pracy jako przekąske. Wygodne rozwiązanie w trakcie diety.

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Mówisz, że błonnik Sante, bo ja słyszałam, że najwięcej błonnika mają otręby owsiane. Czy też polecisz te firmy Sante? Bo jestem w tym temacie „nowa”. 😉

    lucyna789
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    To zależy od organizmu na mnie działa ale trzeba spożywać go regularnie

    mariposa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    moja mama tez go chwali, na trawienie znakomity

    marolakozu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Błonnik może nie pomaga, ale jest bardzo lekko strawny a przy tym, przy odpowiedniej kombinacji można się nim najeżć.

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    błonnik pomaga… 😀 serio ja sama noszę w torebce, ale jedna rzecz wiele firm proponuje błonnik a’la siano, a po drugie nie powinno się pić wtedy wody, bo wzdyma ;D także ja polecam ten sante mi smakuje najbardziej, a do niego dodaje przy okazji jagody goji 😉 i mam przekąskę!

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o błonnik to polecam pić wodę mineralną zawierającą włażnie błonnik. To najprostsza i najwygodniejsza forma przyjmowania go do organizmu, nie trzeba fatygi ani dodatkowych wydatków. A sprawdza się, sama funkcjonuję w ten sposób już od ho ho, sama nie wiem jak długo 😀

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ciekawa jest też forma tabletek do ssania – np Błonnik z ananasem (Colfarm)-( u nas 120 tabletek jest dostępne już za 19 zł w kwietniu wysyłka paczkomatem gratis). Obecnożć błonnika w diecie wspomaga pracę układu pokarmowego, przyspiesza i reguluje procesy trawienne oraz pobudza perystaltykę jelit

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " błonnik pomaga?"

Przewiń na górę