• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a co mnie to obchodzi? 😯 😯 😯

    Jak Cię to nie obchodzi, to się nie wchrzaniaj – proste, nie!? 🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a co mnie to obchodzi? 😯 😯 😯

    Jak Cię to nie obchodzi, to się nie wchrzaniaj – proste, nie!? 🙄

    alez to ty sie wchrzaniles ze swoim sluzem w watek o hormonalnej antykoncepcji 😆 😆

    pats85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    …w styczniu przestalam palic i przytylam 5kg, nienawidze mojego ciala. . Moj chlopak mowi mi, ze mnie kocha i ze jetem piekna, ale to tylko wpada jednym a wypada drugim uchem…

    Myżlę, że nie lubisz się kochać, bo wstydzisz się siebie i masz niską samoocenę przez to, że przytyłaż. Jak sama piszesz- nienawidzisz swojego ciała. Brak ochoty na seks jest spowodowany w Twojej psychice. Musisz zaakceptować siebie taką jaką jesteż, bo przecież Ty jesteż najpiękniejsza i najseksowniejsza dla swojego faceta!
    Wiem, że to nie łatwe, ale 3mam kciuki!

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    …nie no!!! nie wmawiajmy komuż ,że się nie lubi kochać bo siebie nie akceptuje…co to za filozofie???
    Raczej proponuję zmianę partnera 😉

    elfka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Że jak niby?? Jak się ma problem w sferze seksualnej, to najlepiej kopnąć w d… partnera, bo to jego wina, że kobieta nie ma ochoty na seks? Czyżby faktycznie nie było innych czynników, niż ten, że facet jest nie potrafi wzbudzić pożądania u kobiety?

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Jasne że nie!!! To chyba jest oczywiste!!! 😆
    Jednak bardzo ważnym elementem w tych sprawach jest partner, który również powinien potrafić wpłynąć na naszą psychikę itp.itd.
    Czy się mylę?

    elfka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ano powinien, ale są też przypadki, iż akurat facet nie jest niczemu winien.
    Jesteż z kolesiem, na którym ci zależy, żwietnie się dogadujecie we wszystkich sprawach, tylko seks wam nie wychodzi, bo kobieta nie ma na niego z jakiż niewiadomych przyczyn ochoty, więc od razu należy szukać kogoż innego? Nie zgadzam się z tym, bo przyczyny mogą mieć podłoże niezwiązane z partnerem np. psychiczne zahamowania, permanentny stres, problemy zdrowotne etc. I to jest dopiero trudna sytuacja…

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    no tak masz rację, ale na tym polega partnerstwo by razem pokonać przeciwnożci…czyż nie?????????/

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    To, że ktoż nie ma ochoty na seks, nie oznacza, że druga osoba jej nie pociąga. Jest wiele czynników, niekoniecznie związanych z partnerem. Trzeba po prostu poczekac.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    najlepiej wywal faceta za drzwi bo nie masz ochoty na sex
    hahahahaha
    patologia

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Ja kiedys miałam problem z ochotą ale od kiedy postanowiłam zmienić tabletki-w moim przypadku na Cerazette problem zniknął.Polecam zastanowić się nad zmianą tabletek jesli takowe bierzesz?!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak ochoty na sex! Pomocy!!!"

Przewiń na górę