• Autor
    Odp.
  • Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    smutne …
    ludzie nie doceniaja tego co maja… on sie wkoncu obudzi z reka w nocniku…

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    dziekuje Mystery, mam tez taką nadzieje 😥

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    oj nie doceniaja…
    moj tez nie docenial kiedy kochalam go tak mocno ze tylko jego widzialam na swiecie..
    kiedy ja sie ocknelam.. ipokazalam pazurki odrazu docenil.. i docenia do dzisiaj 🙂
    i wiem o tym ze jest we mnie okropnie zakochany… powiedzialabym chorobliwie zakochany i zazdrosny 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    eta gdybym mogła za jakis czas pisac takie słowa jak ty nazwalabym sie kobieta sukcesu…. gratuluje bo dzis wiem ze nie jest to łatwe zadanie jak sie trafi na prawdziwego samca…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie sie wydaje że mężczyźni nie doceniają kobiet, które są na każde skinienie ich palca. Dopiery kiedy im się pokaże że tak nie jest bardziej sie starają. U mnie nigdy nie było taiej sytuacji kiedy to bym musiała latać za nim , prosić, płakać[czasami się zastanawiam czy oby nie jestem kobietą tyranem]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    oj Tużka ile ja sie uplakalam nie jedno wiadro lez bylo… zucalam tel. eh.. to co ja z nim przeszlam to inan panna by powiedziala dosc i by go zostawila.. ja probowalam z 3 razy ale za bardzo kocham i za kazdym razem sie dogadalismy.. wsumie nie zaluje… 🙂 tylko szkoda ze tyle sie musialo wydarzyc. 🙁

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hej, wiem, ze to troche przestarzaly temat, ale u mnie akurat jest bardzo na czasie…

    No wiec, tez sie tak zachowuje, ze zawsze pierwsza lece, tylko ze ja czasem robie glupoty… Jestem bardzo impulsywna. Wczoraj wieczorem zauwazylam, ze szukal swojej eks na necie, ktora sie na niego obrazila za to, ze nie pojechal sie z nia spotkac, no i zrobilam o to scene (bo bylam po dwoch piwkach 😕 ) Taka w stylu… „zdecyduj sie albo ona albo ja!”. No a tak wlasciwie to on z nia nie gadal od kiedy ona sie na niego obrazila. No ale skonczylo sie na tym, ze wrocilam i powiedzialam, ze przesadzilam. A on na to, ze teraz on zrobi scene i bede miala za co go opieprzac… 😕 Wiem, ze nie mowil powaznie, tylko poprostu chcial sie odgryzc, bo tez go zranilam, ale jak ja to moge naprawic… Dalej przepraszac czy moze sie nie odzywac i zaczekac az mu przejdzie? Boje sie, ze jak dam mu czas to on pomysli, ze mi naprawde niezalezy… pomozcie!

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    trzeba miec po prostu swoje zdanie i nigdy przenigdy nie przepraszaj za bzdury. Ja jak cos przeskrobie to robie „słodkie” oczka ale nie mówie ze popełniłam bląd – no bo po co??? pokaż czasem pazurki, wiesz mi na nich to działa jak afrodyzjak, w sumie to nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tak po prostu jest,powodzenia 😆

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dzieki, sprobuje tego chwytu, bo i tak nic innego mi nie zostalo. Wczesniej za bardzo sie balam, a poza tym myslalam, ze jesli kocha to doceni szczerosc i skruche… Jednak faceci faktycznie chyba troche inaczej to oceniaja 😕 Poza tym ile mozna przepraszac… kazdy popelnia bledy. Mysle, ze dam rady 😀 Pozdroffki ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " brak silnej woli."

Przewiń na górę